Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

pelargonie :) same nie zazimują, co je mam tak jak pozbierałam z chodnika do piwnicy wstawić???? zielonym poziomo? :) Ghana, prorok jaki czy co? byliśmy w Krakowie wczoraj, odwoziliśmy dwa busy do Krakowa do wypozyczalni, i wracaliśmy pociągiem, wieczorem, w deszczu, :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saszka, zielonym do góry, ale jak w piasku, to może i poziomo da radę ;):P:D Airku, oj tak! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem troche chora :P Poza tym tydzień zaczał się całkiem normalnie. Mieliście tak kiedyś, że się tak bardzo nie chciało wstawać i myślało, że znowu jest niedziela? Prawie nie wstałam do pracy ;):D Kach co tam u Ciebie? :) 🌻 branoc 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to bym chciała żeby była niedziela, w każdym razie dzień wolny... echhhh marzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elles, ja co rano pytam męża, czy nie mogłyby być wagary? i nawet w weekend miniony nie było, bo od 8 do 10 jeździłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie w glowie siedzi tydzień w Egipcie na nurkowaniu, wbił się tam za pomocą Tygryska i siedzi :) się czuję rozbrykana po urlopie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mi wystarczy weekend, byle nigdzie nie trzeba było jechać, no chyba, że pogoda będzie piękna i będzie można jechać gdzieś do lasu. Choć ciepłemu morzu bym nie odmówiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej Majorku zaczynasz! skoro bedziesz pracowac, to bedziesz miec wolne weekendy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko teraz obowiązki przeniosą się na po pracy.. No ciekawe, jak to teraz z obiadami będzie.. hihihihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to jak? paweł gotuje, Ty zajmujesz się gosią jednego dnia, a drugiego Ty gotujesz, a On smerfetkę uczy rowerem jeździć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe noo.. ;) Po tym, jak widziałam, jak jego mama zmywa, to może mu pozwole pozmywać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z obiadami będzie pewnie tak, że po południu będziesz gotowała na dwa następne dni, bo tak jest ekonomicznie ;) nie zapomnij, że ten kto gotuje, nie zmywa :D powodzenia w nowej aranżacji obowiązków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzisiaj było tak, że ja tylko odgrzałam (gotowe), a on sobie robił od początku - a najpierw byliśmy na zakupach ;) hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej hej hej hej hej
Gdzi jestescie jak Was nie ma?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×