Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

a ja tam lubie mgle:) dosyc mam zimna za to, nos mi marznie, ktos ma ochote na ciepla herbatke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam ochotę i na ciełą pościel, ciepłe łóżko, kiedy do niego wchodzę i ciepłą piżamkę, gdy ją zakładam... ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgłaszałam do usunięcia, ale... jak widać dalej mamy podłóżko zdefekowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze a własnie zniknęło "zgłoszenie do usunięcia" a by się przydało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba, jak dawniej, trzeba się pofatygować i wynieść na śmietnik :o za to, przy zgłaszniu do usunięcia automat grzecznie dziękuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rokitko a nie Tonię? albo Tośkę? jakby co podaj rękę 🖐️ i wyciągam Cię z odchłani 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest Tygrysek, to ja sie juz nie bojem, bo Ona ma patent na ilestam metrow i nasza Rokite na pewno zlapie:) prawda Brykaczu? dobrej nocy❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o! Tonia!:) Tośka!:) Łapię sie i nad otchłanie wylatam....taak mi się,,,tego...zimna? naprawde? a po co? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jest do 40 metrow moge sie juz zanurzac :D ale ponizejtermokliny (kolo 10 metrow) to czy lato, czy zima temperatura wody jest taka sama... Rokitko, goracej herbaty chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalala - piosnka z rana... za oknem szaro i buro, to może przynajmniej piosenka jakaś pozytywna będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rokitko, a gdzie tak pływałaś ? ;) No i trzymajcie się, żeby Was nie zwiało ;) Mnie się udaje zachować ziemię pod nogami hihih :P buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mam wyłazić kiej nie właziłam:o się wpadło, się wypadło.. a ten greipfrut już obrany? bo ja bardzo nie lubię lepiących się rączek ;) a dzis na discowery oglądałm nurkowanie[ którego noramlnie bym NIE oglądała ale z powodu chęci rozumienia Tygryska jednak oglądnęlam:D] - i chpoć nic nie rozumiałam było...ładnie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to za nurkowanie bylo? Rokitko, wiele do rozumienia nie ma, za to duzo do polubienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzieś w egipcie:) a jak kogoś lubię to i zrozumieć bym rada 😍:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taak zrozumięc, ja najpierw usiłuję zrozumieć siebie - nową siebie co gorsza, nie zdążę jej poznać i zrozumieć a już zniknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmienisz się, ale to co z tego czasu najlepsze zostanie w tobie:D😘 I nie mam na myśli zbędnego tłuszczyku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi - zbędny tłuszczyk na razie lokalizuje się okolicach brzucha - więc może nie jest taki zbędny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stoimy w korku na trasie między miastami, jakoś w pobliżu bocznej drogi. Dojeżdża do naszej głównej bmw.. i co? Zaczyna trąbić. Najpierw myślałam, że na nas, ale nie, na tego przed nami - a on chyba nie zareagował, jakby nie usłyszał. Tamten trąbnął drugi raz.. I co zrobił?? Wziła i wysiadł z auta!! I polazł do tego przed nami i za klamkę... (normalnie szok) .. ale nie mógł otworzyć więc zapukał w szybę i coś tam pogadał - żeby tamten mu się przesunął, by burak z bmw mógł sobie przejechać i pojechać w swoją stronę... Normalnie.. zastanawiałam się, co by było, gdyby te drzwi nie były zablokowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa...pokazałam takiemu panu ostatnio bardzo brzydko, bo zajechał nam drogę w poprzek na naszym zielonym i był oburzony, że został otrąbiony. Nie wiem skąd się toto bierze, naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propo - chcecie przepis na sałatkę z buraków? Wrzuć granat do bmw i masz sałatkę z buraków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×