Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

kosta masła/margaryny szklanka cukru (ja daję 3/4) 3/4 szklanki wody (tu nie oszczędzam :P ) 3 łyżki kakao 4 jajka 2 szklanki mąki cukier waniliowy 2 łyżeczki proszku do pieczenia Masło, cukier, wodę i kako rozpuścić na ogniu. Wystudzić, dodać mąkę, żółtka, potem delikatnie wmieszać ubite białka. Piec około godziny. Ja uwielbiam z orzechami i kawałeczkami jabłek (nie za dużo), bez niczego też pycha :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluseńko -> jestes wspaniala!! dziekuje 👄 Air -> hihi masz przebojowa babcie!!! my bylysmy na szczescie w wiekszosci spakowane ale rzeczy i owsze wpychalysmy, byle szybciej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do Gio
proszę o odpowiedź.... Robiłam w pt wyniki mojej prawie 10 - cio letniej córce. Fosfataza alkaliczna - 281 U/L. Byłam dzisiaj u lekarki, która strasznie mnie nastraszyła i kazała jutro powtórzyć wyniki...naczytałam się w internecie, jestem załamana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aslama Piekne Damy!! grrr czy roboty drogowe pod moim oknem kiedys sie skoncza?? znow cos robia!! i to druga noc!!! mloty, halasy, jakies warczenie, walenie, kucie, grrrrrr cale szczescie, ze slonce ladnie swieci - to mi poprawia humor :) Nasza sekretraka jest po kosmetologii i fajnie jest miec taka kolezanke :) poradzila mi co zrobic na mega sucha skore (efekty potunezyjski ;) ) na mokre cialo - zwykla oliwka ale koniecznie bambino!! a wewnetrznie via a+e :) z kosmetykow dostepnych na rynku najlepszy jest czerwony garnier! 👄 i biore sie za czytanie dokumentow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dobry :) Dzisiaj nie chce mi się nic, nawet oddychać :) nie jest to dołek, ale taki se stan jesienno smutny, ale słonko świeci, będzie OK. Gio - gratuluję taaaaaaaaakiego wyniku :) Tygrysek - ale Ty przecież mieszkasz bardzo wysoko...i z tej wysokości słyszysz roboty drogowe i aż tak hałasują? to co mają powiedzieć ci, co mieszkają dużo niżej? :P Ja używam czerwonego Garniera, jest faktycznie świetny, oliwkę na mokre ciało też kiedyś stosowałam, ale strasznie się ręczniki brudziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj bylam drugi raz na pilatesie - w ramach rehabilitacji... ktoras z was chodzila na pilates?? \"poczuj swoje centrm\" :D - ale jak ma mi pomoc, to moge zrobic wsyzstko :) na razie boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak cudownie, cieplo (goraco wrecz!!) i slonecznie jest na dworzu (Ghana-polu ;) )... az wracac mi sie nie chcialo... Air -> cos Ty! wszystko u mnie slychac! samochody, ludzi, psy, wiec co dopiero roboty drogowe... wcale nie jest duzo ciszej niz np na I pietrze... Ghana -> ja chodzilam na pilates! niby proste cwiczenia a jednak wszystkie miesnie pracuja i wszystko czuc... :) wcale nie jest latwo tak sie skupic na oddechu, prawidlowej postawie i napieciu miesni wewnetrznych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Wokół nosa czerwona skorupa.. mówię jakoś cicho.. i w ogóle.. ale jest chyba z katarem lepiej niż wczoraj ;) A dziś byłam z Gosią na bilansie dwulatka.. i.. nie jestem z tego zadowolona.. no poza tym, że wiem ile ja ;) ważę ;) Gosia od razu zaczęła płakać w gabinecie.. i nie można nic z nią było zrobić.. nawet ja ja z nią stałam na wadze, to jej nie pasowało (stąd wiem, ile ważę, bo na normalnej wadze dla maluszków za nic nie chciała dać się posadzić). W ogóle trzymała się mnie ,nie chciała rozbierać, ryczała, że ubrać mam i iść .. A ja chciałam ją dokładnie zmierzyć i zważyć.. ;) No i wcale nie ważę 50kilo - jak pokazała waga u teściowej, a 48 z hakiem.. Przytyłam.. ;) Ghana 👄 Cinnamon dzięki :D:D Tygrysek no ale część mnie wiedziała, że to nie ona.. ale i tak musiałam tam wyjrzeć.. ;) Ja bałabym się, że czegoś zapomnę wziąć .. :P Dzięki za radę kosmetyczną - teraz przez to częste mycie łapek strasznie mi wyschły :) A Bambino mam Gosi, a w sumie jej już nie smaruję.. ;) Air to w zasadzie był jeden raz, chociaż te okna są tak głupie, że za każdym razem, gdy jest uchylone powinnam uważać.. bo one nie są normalne i są bardzo stare w ogól i zniszczone strasznie.. (i szlag mnie trafia, jak sąsiadom spółdzielnia właśnie wymienia.. a.. na nasze piętro nie starczyło kasy ). Gdybym miała typowe, to w ogóle nie miałabym powodów do zmartwień. Miś :) Kluska fajny przepis :) Gio !! już tyle ;) łoł :) (zaraz zajrzę ile ja już mam ;) ) Wiecie.. naszła mnie dziwna myśl : to przeziębienie wzięło mnie niedługo po tym, jak wysłałam rodzinie zdjęcia ze ślubu, o którym nie wiedzieli.. - te, kótre znają się na ezoteryce może wiedzą o czym mówię.. ? Co Wy na to.. ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ghana - ja ćwiczyłam pilates z płyty i pamiętam, że nie było lekko, poza tym pilates podobnie jak joga wzmacnia mięśnie przyszkieletowe, niby proste ćwiczenia, a się człowiek męczy jak cholera, bo działają te mięśnie, które normalnie sobie odpoczywają. Na pewno pomoże. Tygrysek - a ja myślałam, że jak się żyje na dachu świata to cisza i spokój :P Majorek - z ezoteryką to do Gio :D myślisz, że Cię rodzina ociotowała? :P Małgosia miała na pewno gorszy dzień, że tak marudziła na badaniu. A może ona jest nieśmiała co? ale na zdjęciach wygląda na małego diabełka ;) Ważysz 48 kg i mówisz, że przytyłaś? :o o mój Boże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air :D:D Tak.. właśnie tak myślę.. o tym \"ociotowaniu\" hehe. Tak, Gio, ale jeszcze któraś na K też chyba :) Już przy recepcji, gdy zobaczyła pielęgniarkę, to jej mina zrzedła.. i kazała się wziąć na ręce.. ;) Ona niestety kojarzy niemiło wizyty.. ze szczepieniami chyba.. ale zawsze tam przy tych zwykłych badania płakała.. :o A im jest mądrzejsza i bardziej świadoma tego, co się dzieje, to jest gorzej. Taak przytyłam, zapominam cały czas Wam o tym napisać :) Nie sądziłam, że w ciągu 2,3 miesięcy parę kilo mi przybędzie, a poza tym myślałam, że muszę z tym poczekać, aż Niunia skończy wysysać ze mnie kalorie .. ;) Ja schudłam tak, że ważyłam mniej niż przed ciążą .. i zaczynałam kościotrupowato wyglądać.. (zdaje się, że kiedyś o tym wspominałam). A teraz już ważę więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne slowko \"ociotowac\" :D taaa pewnie, wychodze z pracy to pogoda sie psuje, grrrr Air -> na dachu swiata to pewnie tylko wiatr hula a u mnie oprocz helikopterow przelatujacych nie wiele wyzej niz balkon halas ulicy tez slychac ;) Majorek -> alez przeciez Ty wygladasz bardzo zgrabnie!! 48kilo? co to jest? nic! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
48 kg to ja ważyłam w podstawówce :) Tygrysek - hmmmm to Ty możesz machać pilotom i oni Cie widzą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moge! ale tylko pilotom helikopterow ratunkowych (szpital obok ma ladowisko) a oni maja inne rzeczy w glowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku, za to jaki masz widok rano, marzenie, prawie jak w niebie:) Majorku, chudzino Ty:D ja gdybym Wam wszystkim pooddawala po kilogramie, wciaz nie wazylabym 48 kg:P Lece do pracy❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie mi was brakuje! Nie mam czasu na nic, dopiero doczytałam wasze cuuuudne posty i mam milion myśli na sekundę :) Pytanie do Tygryska- kochana podpytaj tą sekretarke/kosmetologa o masakrycznie brzydkie, suche, \"zadziorowate\" skórki przy paznokciach....Nie mam juz pomysłu co z tym robić, paskudnie to wygląda, paznokieć ładnie zrobiony, a naokoło te wstrętne suche skórki....Smaruje ręce kremami już po kilkanaście razy na dzień i NIC....I to nie tylko te skórki, które odpycha się np. ręcznikiem przy manicure, ale te przy bokach paznokcia...... Widok z okna....marzenie....ale ja bym się bała tak wysoko mieszkać- serio! Mam jakieś lęki....nie tylko lęk wysokości.... Majorek- 48kg?! To ja już NIC nie piszę..... Ząb młodej już wyszedł na calą swoją szerokośc, teraz rośnie na długośc :) Młoda wyczynia dziwne rzeczy z językiem...nieprzyzwyczajona jeszcze jest do zęba :) Własnie mnie pocieszyła moja kuzynka, która ma dziecie młodsze co prawda od Julki, ale posiadające już....7 zębów, że : \"kochana , nie chcę cię straszyc, ale teraz dopiero się zacznie!\" Taaaaaa...... Mega budujące :) AIR- już wiem na pewno, że joga jest nie dla mnie! Byłam wczoraj na aerobiku (jutro ide na STEP!) i na koniec, po godzinie ćwiczeń mieliśmy wyciszenie...kilka figur jogi własnie.....MASAKRA! Nudno jakoś....za spokojnie jak dla mnie....Kończyny mi drżały , zmęczone po godzinnym wysiłku.... Aerobikiem jestem ZACHWYCONA! Szaleję po parkiecie, mamy elementy salsy, mambo i typowe układy...wracam mokra jak mysz a szczęśliwa! Ulala! Energii mam jakoś więcej i nastrój lepszy. Tygrysie pregowany- kopnij mnie w moją szanowna dupinę, za to, że tak długo się obijałam i z lenistwa nie ruszałam w aerobikowe szaleństwa :)! Jutro step! Najlepsze w tym wszystkim jest to, że zajęcia są o 20.15, więc ja mam już spiące dziecko w domu, obiad zjedzony około 16.00 nie ciąży, mimo zmęczenia całym dniem - to tam nabieram mega powera! SUPER! Wracam do domku: kapiel i spanie :) czyli mam dwa dni/wieczory wycięte z życiorysu :) Zero internetu, TV, książek..... Mój D. ma doła...bo.....w ciągu 3 dni...ekchem....PĘKŁY mu na szanownej dupinie ...2 pary spodni!!!! HA, HA!!! Powiedział, że jest gruby, ma doła i od jutra je suchy chleb....dla konia ;) Ale jaja! Nie zauważyłam, żeby jakoś szczególnie utył....waży niby tyle samo, ale on czesto ma takie okresy, że \"objętościowo\" jest go więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka, czuj sie kopnieta w dupencje ;) ciekawa jestem jak Ci sie step spodoba!! koniecznie napisz jak bylo!! hmm to moze wyslij i D. na jakies zajecia? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he, he, sobie kiedyś step w domu urządzałam :D duża brytfanna do góry dnem i heja!!! dwa lata temu, już miesiąc po porodzie na aerobik chadzałam 2-3 razy w tygodniu, a teraz? trochę w domu poćwiczę :( a w tym miesiącu młody pół roku skończy... teraz żeby regularnie ćwiczyć MUSIAŁABYM mieć to cholerne prawo jazdy!!! bo w tej chwili... to najlepsza byłaby... albo 7. rano, albo 21, a w mojej mieścinie zajęcia o tej porze, to tylko na basenie, a piechotą musiałabym poświęcić dodatkową godzinę na dojście i powrót :( no i mąż by mnie nie puścił, bo trochę o mnie drży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu, na b r y t f a n c e ??? :D jestes suuper!!! o pewnie, godzine isc to ciutke daleko!! zatem do dziela i prawko wyrabiaj!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry :) Gruby misiu koniecznie rób prawko!!!!! Kobieta musi go posiadać zeby w pełni czuc sie \"wolna\" ;) Nina ja identycznie sie czuje na arobiku po nim no i wogóle :0 mimo zmęczenia codziennego mega power dostaje :) Tygrysku ja rowniez poczekam na porade kosmetycznej-sekretarki ;) ale bylo dziś pieknie :D:D:D a jutro z dzieciakami jedziemy na ryby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donia, jeść, czy łowić? jak to drugie... weź moją tonię!!! ona \"ubielbia\" a tak rzedko ma okazję ;) czy wiesz co się z Gosikką dzieje? ni ma? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapowiada sie \"upojna\" noc... robot na razie nie ma (ale ruszaja z nimi kolo polnocy, bo na razie nadal jezdza tramwaje a oni na torach cos robia) ale od pol godziny wyja dwa alarmy samochodowe... 😠 Dermika -> :D 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu ok niech bedzie gotowa ok 12ej ;) Przyjade po nia (bo ma prawko :P:P ) a wedke ma? jak nie to dziadziuś ma klika małych :D :) A jedziemy łowic :) A Gossiczka nasza zagoniona w pracy :) no a potem sama wiesz obowiazki zony biora góre na netem :P :D Tygrysek 👄 :D 🖐️ Troche pózno ale gratuluje nowej pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej -ho, hej-ho!! alarmy ucichly, wiec w koncu jestem wyspana!!! zaraz czeka mnie szkolenie antykorupcyjne ;-) Donia -> dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie noooo, znowu tu jestem, tzn. w pracy...ja już mam chyba zmęczenie materiału, zacznę marudzić jak Tygrysek w starej pracy i może w końcu wezmę tyłek w troki i poszukam czegoś innego zamiast ciągle jęczeć :P Tygrysek - szkolenie antykorupcyjne \"nie daję nie biorę\" :D Ja mam podobny problem z paznokciami jak Ninka, więc zapytaj proszę koleżankę, co z tymi suchymi skórkami. Ninka - :D wydzielają się te endorfiny i człowiek czuje, że żyje, a że \"w zdrowym ciele zdrowy duch\", więc jak najwięcej ruchu :D Misiu - jesteś świetna z tym domowym stepem :) ja jak nie miałam jeszcze ciężarków to ćwiczyłam z butelkami wody mineralnej, ale brytfanna jako step wymiata :D Dermika - ojej! ja bym też chętnie bardzo wybyła nad jakiś akwen wodny :) pogoda jest super na tego typu działania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I juz po szkoleniu... w sumie to byl wyklad... Pani mowila bardzo nieciekawie, nie bylo kawy, a fotel byl miekki i wygodny, widok z okna na cale miasto, takze oddalam sie marzeniom ;) Juz sie dowiedzialam o skorki. najlepszy sposob to.. ich nie obcinac a jedynie odsuwac! gdy obcinamy to naciaga sie skora i tworza sie takie wlasnie zadziory... ale skoro juz sa, to skutecznym na nie sposobem jest zwykla oliwa! natluszczamy drogie panie, natluszczamy! Sekretarka-kosmetyczka polecala takze zwykle kremy z gliceryna ale takie do rak i paznokci - 2w1 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrysek - dobrze, że nie zasnęłaś w tym miękknim fotelu :) Co do skórek to wiedziałam, że nie należy wycinać, ale cóż, zaczęłam to robić i teraz już chyba nie ma odwrotu, chciałam przestać, ale one narastają i paznokcie wyglądają na bardzo zapuszczone, a jak skórka wycięta to wygląda ładnie, tylko właśnie te zadziorki :( mówisz oliwa, trzeba spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno najlesza jest oliwka \"pisaku\"- ze to sie latwo naklada na skorki! Pilates jest ok, na razie :) a ja chetnie wrocilabym na kung fu, ale na razie niemoge - buuuu I niech mi oddadza w koncu samochod bo czuje sie jak bez reki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekchem.. chciałam zauważyć, że ja jestem nieduża.. Kasiek jest chyba ode mnie troszkę wyższa.. ;) (chociaż jak tera kojarzę jej zdjęcia ze ślubu, to wydaje mi się wysoka.. ;) ). A na razie spadam zjeść obiad.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Majorek :D \"nieduża\" Wy moje kochane miniaturowe kobietki :) Ghana - Ty się trzymaj tego pilatesa, kung-fu nie dla Ciebie niestety. Samopoczucie mi się w ciągu dnia poprawiło :D a wieczorem joga wiiii :) Ninka mówi, że joga jest nudna, nie z moją Agnieszką instruktorką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×