Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

Misiu ! Kulinarny raz, dla Ciebie. Mam już kopię. Rokisiu - moc buziaków, uśmiechów, kwiatów i lizaków i baloników :) Ninko, urlopu pięknego i relaksu. Dobranoc pchły na noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szafirku jesteś kochana, bo kulinarnego było mi żal..... A powiedz, gdzie ty byłas na Evii w zeszłym roku? Jakieś wskazówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na łostatnią chwilę zdążyłam byłam. Dziewczyny, które posiadają jeszcze ten stopień wtajemniczenia - bardzo proszę, sprawdźcie, czy wszystkie moje wpisy i zdjęcia zostały usunięte ? Czy tylko profil zniknął, a treści zostały ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Eretrii Ninko. Dokładnie to tutaj: http://www.holidaysinevia.gr/ To jest kompleks Eretria Village i Holidays in Evia. Jest hotel, w którym można mieć pecha i okna na ulicę ... i bungalowy, my byliśmy w bungalowie, jak dla mnie warunki super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Się zobaczy :) Rokitku, a ode mnie.... białe tulipany :D Cała naręcz :) i duuuuuużo zdrowia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o właśnie, ja usunęłam zdjęcia jakiś czas temu, bo widziałam co się dzieje, ale chciałabym, żeby profil poleciał razem z postami. odzyskaliśmy samochód! kamień z serca, mogę zacząć się cieszyć remontem, który za 10 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szfirku, to ostatni etap! nie muszę brac urlopu, będzie się robiło, kiedy będziemy w pracy! zakupy gabarytowe robią sobie i przywożą sami, wszelkie odpady zabierają, nie muszę zamawiać kontenera, meble stare też zabiorą...co się mam nie cieszyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczynki- SzFirku :) Gossiko :) Kadarko Cynamonku Nie wiem kto/co dziś pod łóżkiem ale na łóżku zaraz będę ja! :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moge, chrzanie to, nie usuwam, poryczalam sie centralnie przegladajac zdjeciowy :( dobrze ze jestem sama w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cynuś...coś się kończy, a coś się zaczyna. trzymaj się :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szafirek- WIEDZIAŁAM! My jedziemy do TEGO SAMEGO HOTELU :) Ale czad! Trochę nas wkurza Itaka, bo już 3 raz zmienia godzinę wylotu, własnie zabrali nam pół dnia, mieliśmy wylatywac jutro o 7.40, a przesunęli na jutro na 15.00.....mam nadzieję że to jedyny minus. Więc w recepcji pytam o pokoje w bungalo. Wracam do rozmrażania lodówki ;) Cynuś- mi tez wczoraj mimo wszystko było smutno, poczułam, że pewien etap za mną....szkoda, że tak brutalnie i po chamsku wlasnie decyzja została podjęta za nas....to przykre. Rozczarowałam się człowiekiem, który udawał, tyle czasu udawał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina, moim zdaniem już powiedziałaś wszystko na ten temat, a nawet za dużo, daj już spokój z ocenami, ok? Lekko rzucasz ciężkimi słowami, robisz to samo, o co masz pretensje :( Jedź, baw się, odpoczywaj i nie wałkuj już proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to ja chcialam.... nie wiem ale co tam mam truskawki :D tylko czemu jest tak zimno?? Cynuś -> ❤️ trzeba pamiętać dobre rzeczy, a wiele takich było a wymazać końcowke z pamieci... Kluska -> super, że samochód już jest! przypomnij, na czym polega ostatni etap remontu? PS: wino z cukrem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po kadarce świetnie, dziękuję Kadarko :D Tygrysku, czemu z cukrem? Ostatni etap to pokój i połowa przedpokoju. Zerwanie podłogi, położenie nowej od podstaw, postawienie dwóch ścianek, docieplenie sufitu i jednej ściany wełną...A potem nowa sofa :) oraz nowy płaskotelewizor, pożegnamy się z pełnoletnim, wielkodupnym sonym ;) ach :) fakt, zimno - łapy schowałam do kieszeni, ale uszów nie umiem, więc mi zmarzły, a na deser dostałam gradem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sobie teraz, dla poprawy nastroju, wyobraź taki deser: ciepła, sypana szarlotka, z ogromna gałką lodów waniliowych, polana sosem truskawkowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po wyeliminowaniu sosu truskawkowego, chętnie bym przygarnęła taki zestaw :) zrobiła kawę, lody utopiła w kawie i oddała się rozpuście ;) Ach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jak będę chciała, to mam piszingera w zasięgu, tra la la, ale nie wiem czy się skuszę, bo nie mieć Rokitki na wyłączność to bez sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak serio to mam wielkiego zgryza. wygląda, że moja p.Ziuta jest już tak słabiutka, że muszę interweniować, nie je, znika w oczach, w czwartek się przewróciła wychodząc od nas z obiadu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×