Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nie

sposoby zdradzanych żon

Polecane posty

Czy ktoś może mi odpowiedzieć dlaczego ten temat został usunięty??????????????????? :-DNIE:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość - - - - -
??????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedyny
jedyny mądry temat na tym topiku, bedący grupą wsparcia dla wielu kobiet bedących w rozpaczy z powodu takiej tragedii życiowej jak zdrada ....kto zlikwidował te bezcenne strony.....czyżby jakiś zdradzający mężczyzna ???????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie
co sie stalo z topikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O CO CHODZI
Ale jaja, „WYSOKOŚCI ALIMENTÓW” też nie ma!!!!! To chyba jednak sprawka jakiegoś faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie
a topik jakis pind ktorym marzy sie romans z zonatym wykladowca dalje jest!!! wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa29
Na gazecie wyborczej jest zamknięte forum 'Żony zdradzone -łączmy się". Zapraszam kobiety poczebujące wsparcia po zdradzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba coś się
z informatyką kafe stało jakaś klęska połowy fajnych długich topików nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy nie można w jakiś sposób to odtworzyć? :-( Albo wnieś reklamację do moderatora? :-(NIE:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulbalala
skoro to było jedyne miejsce wsparcia - to forum -współczuję Wam serdecznie może byście w końcu spróbowały się odnaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam was dziewczyny ale wczoraj mi padl net.uruchomilam kompa dopiero terazi nie rozumie co sie stalo.co sie stalo ztopikami o kochankach i sposobach.gdzie one sa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzę juz 20 minut i szukam.Myslę sobie ,slepa jestem trzeba sobie nowe okulary zrobic. okazuje sie , ze to nie ja mam kłopoty z oczami ale moderatorzy z popularnoscia niektorych topikow.Dlaczego niie wykasujecie steku bzdur o wulkanach na czole lub innych pierdół, na które nikt nie wchodzi i nic nie pisze?? ujmę to tak,zanim wezmiecie sie za kasowanie czegokolwiek sprawdzie ile osób będzie przeciwko temu.Dla mnie to po prostu z Waszej strony świństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesica
no to nas skasowali.ciekawe to nowy rząd tak chciał??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheheheehheheheeeeehh
pewnie Kaczor nas się przestraszył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze to jest
Kara za tą niską frekwencję na wyborach??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest
chamstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karburatorrrrrrrrrr
A co to jest???????????????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Temat na topiku
"jedyny mądry temat na tym topiku" Jeśli jest tak samo mądry jak to zdanie, to chyba wpadnę poczytać jak bedzie reaktywowany.:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję ,że do jutra sytuacja się wyjaśni ...to jest rzeczywiście jakieś totalne nieporozumienie !! Litości moderatorzy , admini i tym podobni ... Kinga z Poznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koli
Oddawać temat !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jakies chore.myslalm ze pousuwali wszystkie te topiki ale nie!kocham ksiedza zostalo.cholera czy oni moga tak bezkarnie usuwac co im sie podoba?ze kochanki usuneli to nawet sie nie dziewie patrzac na to co tam sie dzialo ostanio.slowa nie mozna bylo powiedziec.ale tutaj bylo spokojnie i az wam zadoscilam tego spokoju.zostalo pelno bzurnych topikow a te zostaly porownane do tego o klozmanie za przeproszeniem.i moze jest jakis sposob zeby szanowny moderator wyjasnil ta cala sytacje?czy on sobie tak kasuje co mu sie podoba i tyle?a mnie sie wydaje ze to byla czysta zlosliwosc z jego strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga bardzo prorzę napisz co u ciebie? mam jakieś dziwne przeczucie ,że ten twój nastrój związany jest ze zdrowiem.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyłączam się do protestu !!! Nie wierzę, że nie można było tego tematu zostawić, choćby w innej formie (np. do odczytu, bez edycji). Może, jeśli nie możecie go ciągnąć z róznych przyczyn (wydolność serwerów, procesorów, pamięci, routerów itp) moglibyście dopiąć go tak, aby był do wglądu, przeczytania dla wszystkich zainertesowanych, z infoemacją, że jest nowy temat. Z nowego też moża (tak myślę) zrobić link-odsyłacz do archiwum. Kafeteria to portal dla kobiet, a tu odbiera się kobietom, coś co stworzyły i na co pracowały swoimi kliknięciami ponad dwa lata. Dostęp do psychologów, to w naszym kraju dobro wyższego rzędu. Internet na szczęście rozwija się szybciej i lepiej, dlatego nierzadko, forum \"Sposoby zdradzonych żon\" było pierwszym lub jedynym miejscem pomocy. Naszej SAMOPOMOCY - może do NFZ o dofinansowani na serwr powinnićcie wystąpić ;-) Wierzę, że zależy Wam na naszej tu obecności :) Ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Znalazłam Was - teraz będziemy się razem błąkać bezdomne ;( Mam nadzieję, że stary topik zostanie przywrócony. Pozdrawaiam z zalanej deszczem W-wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingaa , podrzuciłam Ci zapytanko na gg , jak naprawisz komunikatory to kliknij. Skończyłam Aronsona :) Eksperymenty dość ciekawe, dobrze zdawać sobie sprawę z własnych zachowań ale..........hmmm No właśnie to daje zrozumienie pewnego toru myślenia, nawet postępowania ale zrozumienie to nie wszystko.... Daje też spore możliwości .... nawet manipulacji... Dobrze przynudzam, kiedyś pogadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Emerytko, nie zdążyłam przeczytać. Napisz jeszcze raz, proszę. Jutro prosto z pracy wyjeżdżam odpocząć i wrócę w niedzielę wieczorem. Agata, o jakiej książce piszesz? Nie ma naszego topiku. Buuu . Na szczęście zabezpieczyłam się, mam topik swoim dysku :) Brak mi tylko wypowiedzi z ostatniego dnia. Pozdrawiam wszytskich i życzę dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko! Pisałam o weselu starców.Podczas babskich rozmów z większością ,wyszło na to ,że wiekszość kobiet miała w swoich małżeństwach problem ze zdradą, dluższą lub krótszą.Napisałam ci, że jaka to nasza wina ,skoro problem jest tak powszechny.Nie mam czasu się rozpisywac ,bo przygotowuję przyjęcie z okazji moich ostatnich piędziesiątych, potem zostanie już tylko kopa.Serdecznie pozdrawiam. Ps od czasu wesela otrzymuję sporo telefonów od znajomych z dawnych lat.Nikt mi nie wierzy ,że miałam ze zdradzaczem takie problemy, bo taki czuły,troskliwy,zazdrosny i kochający.Samo życie.Znajome sądzą,że ja przesadzam albo sobie to wymyśliłam.Miłego wypoczynku i dobrej pogody.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×