Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

🌻 Tak Piegusku, gnijąca - dochodzę do przekanania, że takie są najlepsze ;) Przynajmniej ta kobieta była wrażliwa, w porządku i ojejku :D a to że się trochę rozsypywała nic jej nie odbierało uroku 🌻 Mjodzio film. Tygrysku a gdzie Ci to pada? Jak zdrówko Twe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje, zdrowko lepiej :) nic nie pada!! nawet slonce wyszlo, naprawde sliczna pogoda sie zrobila. takze bylam na spacerku z Lazienkach z panem W. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ja to mam za małą łazienke i nie zabardzo bym pospacerował we dwoje w niej ;) 🌻 ciepły wieczór jest :D 632

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uhu masz rację bo jest za 7 minut północ a tu na liczniku 780 Dobranoc wszystkim 🖐️ ...się mi za oknem na noc rozpadało fe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć robaczki:) ...klikam i zmykam do pracki... nawet nie mam czasu poczytać wszystkiego co napisaliście przez weekend... mam jakis dziwny zakrecony poniedzialek...w dodatku jeszcze musze pędzic na usg ..... paa kochani miłego dzionka... jutro postaram sie nadrobić zaległości :) girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezka- tzn. ze nie jest tak zle! Ja na swoich pierwszych zajeciach poczulam sie jak w podstawowce- czytali nazwiska, i odbieralo sie indeksy :-) ale zajecia mam fajne, o ludziach to jeszcze nic bblizszego nie moge powiedziec. Margot- z Berlina bedziesz miala blizej do Polski :-), ale dalej do Francji... juz nie wiem co lepsze... Pozdrawionka dla wszystkich! A wyslalam nowe zdjecia szczeniakow- w sobote bylo pierwsze karminie kaszka z miski (a raczej talerza) - od razu wiedzialy do czego sluzy kaszka, tylko troche sie przy tym ubrudzily! :-D sami zobaczcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
989 :) Szczeniaczki są milutkie, całe pobrudzone kaszką :) *** Ksiądz i rabin jadą razem pociągiem. Ksiądz wyciąga kanapki z szynką, częstuje również rabina. Rabin odmawia: - Nam religia zabrania jeść wieprzowiny. - A szkoda. To takie dobre! Podróż dobiega końca. Rabin żegna księdza: - Proszę pozdrowić małżonkę! - Nas, księży, obowiązuje celibat. Nie mam żony. - A szkoda. To takie dobre! *** Syn pracujący u ojca - Żyda w sklepie pyta go: - tate, a co to jest etyka? - widzisz synu jakby ci to wytłumaczyć. Wyobraź sobie, że do sklepu przychodzi klient kupuje towar za 100 rubli, płaci banknotem 200 rublowym i przez przypadek zapomina zabrać wydaną mu resztę. Wtedy wchodzi w grę etyka: czy zabrać te pieniądze, czy podzielić się nimi ze wspólnikiem. *** Zima. Do knajpy wchodzi Żyd zostawiając otwarte drzwi. Barman natychmiast reaguje: - Panie, zamknij pan te drzwi, przecież na dworze jest zimno? - Czy panu się wydaje, że jak zamknę te drzwi to na dworze zrobi się cieplej? *** Dzwoni Żyd do swojego przyjaciela: - Mosze, ile to jest 2x2? Mosze zamyślił się i pyta: - A kupujesz czy sprzedajesz? *** 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello 🖐️ Trzymajcie kciuki, bo ciężki dzien mnie czeka - muszę przygotowac prezentację (w czwartek mamy spotkanie pionu) , a na dodatek popołudniu wygłaszam prelekcję nt. historii parafii ewangelickiej w Sopocie. Żeby tego było mało, to Marmoladek się rozchorował i musze jechać z nim wieczorem na zastrzyk- bolą go nerki, bo całe dnie leży na zimnych kaflach w łazience. Ale w czwartek wraca Pan M. z rejsu :) Znikam, paaaa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochani:) kurka własnie dostalam migreny.. nie wiem jak wytrzymam dzis dzień... najgorsze ze zaczyna mnie mdlić:( a tu tyle roboty... Kati 😍 Ghanuś ... pieseczki są kochane... nawet upaćkane kaszką :) girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
129 :) a wczoraj bylo ponad 1000!! :D dzien dobry Klikacze 👄 Girl -> a moze to.....?? skoro Cie mdli.... duzo zdrowka 🌻 Kati -> trzymam kciuki za Ciebie, bardzo, bardzo mocno :) I mam nadzieje, ze Marmoladek szybko wyzdrowieje... moze mu jakis kocyk polozyc w lazience??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku myślisz, że Girl... :) :) :) :) :) :D 🌻 Ghana ❤️ no przecie klikaaaamy!!! chyba... ale ktoś napewno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klikam klikam..:) hi hi hi.. ja wam dam.. łobuziaki Tygrysiu i Kamorku..:P:P:P w sumie to wcale bym sie nie pogniewala gdybym była.. :) ale tym razem to na pewno była migrena ... ale na szczeście mineła:):):) zmykam na angielski paaaaaaaa 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
765 klikuś, klik :) Beee dzis jest pogoda, beee przez co jestem rozdrazniona... i sie dzis powsciekalam troche... :P moja psina jest chora... klopoty z zoladkiem ale takie mocne i powazne :( Girl -> czy aby na pewno to tylko migrena, hę?? ;) Kati -> a czemu nie w prysznicu?? przeciez gdy nie uzywac to sucho tam jest, wiec mozna mu cos polozyc zeby sie nie przeziebil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×