Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

dobry wieczor :) Katarinko > badz dzielna! ja trzymam kciuki, zeby wszystko dalo sie szybko zalatwic :) Tigre > 👄 Girl > wspolczuje... ja zawsze po szczepionce mam opuchnieta i obolala reke. a w miejscu szczepienia mam zaczerwienienie, ktore jest strasznie gorace :o ;) Kamorek > jaka kura? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
totalnie jakaś kura latała mi w przeglądarce, chyba to było może jakaś reklama LOT`u? a potem jakieś dziwne ptaszyska ciągle fruwały mi... dobrze, że narazie koniec :) Kurcze, fajny meczyk, ale ten polski piłkarz co się nazywał na \"R\" a nie pomnym jego nazwiska dał dupy ech... idę spać bom znużony po eskapadzie, przynajmniej miło było i po meczu poruszaliśmy tematy ciut o seksie :P lecz w 90% o okultyzmie zatem miłej nocy kochane 🖐️ 👄 o kolega podpowiada mi na tlenie, że ten piłkarz wabi się Rasiak, dupa z niego ale za to Boruc full bajer bramkarz :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kukuryku, pobudka :) 61 Tonie \"TITANIC\", a na pokładzie jest ksiądz - ten modli sie pobożnie. W pewnym momencie z grupki przestraszonych, rozmawiających ze sobą ludzi wychodzi kobieta i mówi do księdza z prośbą w głosie: -Proszę księdza!?! -pyta kobieta. -Słucham-odpowiada ksiądz. -Czy mógłby ksiądz odprawić mszę aby umrzeć po bożemu? -Ale nie ma czasu! Trzeba się ratować! -To niech odprawi ksiądz najważniejszą część mszy św!-prosi kobieta. -No dobrze. Ksiądz nagle sięga do wewnętrznej kieszeni kurtki w którą był ubrany, wyciągnął mały, kościelny, wiklinowy koszyk na pieniądze, i zaczyna podchodzić do każdego mówiąc: -Bóg zapłać, Bóg zapłać, Bóg zapłać. *** zmykam do pracy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Wszystkim 🖐️ Humorek mi dopisuje ostatnio :D Mieszkanko się załatwia, a Pan M. wraca niedługo z rejsu ;) W dodatku byłam wczoraj z mamą u kardiologa i jest OK :) W związku z tym kupiłam sobie moje ulubione winko i wypiłam 2 kieliszeczki ;) Panowie Prr pilnowali, żebym nie przesadziła ;) Życzę Wszystkim miłego dnia i dziekuję za trzymanie kciuków - przydaje się ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochani:) 291 obiadków... a wczoraj niecaly tysiąc..:( kiepski dzis dzionek.. od samego rana leje u mnie, w dodatku chyba mi plecy przewialo bo bola mnie bardzo... (chorowitek ze mnie łokropny:P ) ... nie wspomnie juz o wczorajszym meczu ... fatalnie fatalnie.. nasi to maja jakiś kompleks \"anglików\" ... latali po tym boisku jak w gorączce ... jak tak bedą grac w mistrzostwach to dlugo ich nie pooglądamy:P Kamorku ... hi hi hi...🌻 Kati... fajnie sie czyta że wszystko u Ciebie w porządku i z Mamą i z Mieszkankiem i z panem M. (hmm dzisiejszy odcinek sponsoruje magiczna literka \"M\" hi hi hi) :) 🌻 Fiołeczku, Tygrysiu, Margotko, Ghanuś, olinka73,ona_25 no i Beziku (gdziekolwiek jesteś - bo chyba Cie nie porwali w tym Rybolku??? :P ) girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
321 :) Mecz byl... sama nie wiem jaki.... pierwsza polowa do kitu... no oprocz ostatniej minuty ;) Druga juz ciekawsza ale widac kolosalna roznice pomieszy slaba druzyna angielska a mocna polska... Girl -> bardzo prosze na siebie uwazj, dbac i sie nie dac zadnemu chorobsku!! Kati -> o i tak powinno byc zawsze!! zalew dobrych informacji!! a kiedy pan M. wraca z rejsu?? Kamorek -> to byly chyba wroby, ktore reklamowaly film o wampirach, rosyjski zreszta ;) O to racja!! Boruc byl swietny :) Piegusek -> to jak wrocisz do domu nie zapomnij kliknac ponownie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Girl taaaak literka M rządzi :D Nawet ja jestem na M ;) Tygryś dokładnie, to nie wiem. Miał wrócić na początku listopada, ale z ostatnich wieści wynika, że chyba za kilka dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
864 :) Wrocilam z urodzin bratanicy u niej bylo pyszne ciacho, to teraz trzeba inne dzieci nakarmic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Piegusku z okazji jutrzejszego święta grona pedagogicznego życzę Tobie nieustających sukcesów zawodowych :) 🌻 Girl a u mnie dopiero wieczorkiem się rozpadało uuu Tygrysku ❤️ ;) Jakie to jadłaś ciacho??? A rób nam dalej smaka... :P Kati :) ...bo nie zna życia ten kto nie służył w marynarce ;) Spokojno-upojnej nocy życzę 🌻 🖐️ 993

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello 🖐️ Wczoraj 1005 obiadków :) Wczoraj miałam koszmarny dzień i dziś szykuje się równie ciężki... Życzę Wszystkim miłego dnia i zabieram się za robotę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) u mnie dziś dzionek brrr... ale fajnie ze wczoraj przekroczylismy magiczną cyfre 1.000 na pajacyku:D wczoraj dzionek a raczej wieczor uplynąl mi w milym towarszystwie .. świętowalam dzien nauczyciela :) chociaż z uczeniem i szkolą nie mam nic wspolnego:P wybieram sie dzis na wies na cały weekend... moze juz zieloneczki urosly po deszczach, bo ostatnia susza w lesie przerazila mnie... sciskam wszystkich mocno i cieplutko 😍 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
286 :) brrrrr zimno Girl -> kazdy powod do swietowania jest dobry :D Kati -> niech ten dzien Ci szybciutko uplynie i bedziesz mogla cieszyc sie weekendem :) Kamorek -> ciacho bylo czekoladowo - sernikowe - pychaaaa :) Piegusek -> wszystkiego najlepszego z okazji dnia nauczyciela 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja wielka gapa... zapomniałam zlozyć życzenia z okazji Dnia Nauczyciela Fiołeczkowi ... Wszystkiego naj naj naj... duzo cierpliwośc, radości i samych podwyżek :):):) 😍 🌻 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) obiadkow 515 dziekuje bardzo wszystkim za zyczenia :D 👄 ale dzis wstretnie... zimno, szaro i ponuro :o dobrze, ze przynajmniej kaloryferki grzeja :) milego dnia! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ słoneczko świeci!!! :D :D Ghanik ale słodziutkie szczeniaczki :D ❤️ tak czasem myślę, czy aby Bezika nie zamkneli przypadkiem w zakładzie :P 🌻 Mniam mniam ale musiało być dobre ciaaacho Tygrysku, wszystko zjadłaś??? uhm ;) pozdrowienia dla wszystkich 👄 552

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×