Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

I znow sie prawie caly dzien po slonce wloczylam... jednak o klikaniu nie zapominac, zatem cookie usuniete i klik, klik znow zrobione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani :) ale wynik wczoraj fiu fiu.. ponad tysiąc:):):) oby dziś tez tak bylo.. albo i więcej:) ... weekend tak szybko minął... i znowu pracka... ale oby tylko być zdrowym to cała reszta będzie ok :D:D:D kurka uszy mi dzis odmarzly.. hmmm chyba czas na nauszniki hi hi hi:):):):p brykam do pisalek bo ja to juz w 2006 roku jestem hi hi hi:P paa robaczki moje .. milego dzionka girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
303 :) Suuuuper w koncu zaczal chyba dzialac dopalacz :) Brrr rzeczywiscie dzis jest zimno pomimo sloneczka.... dobrze, ze weekend byl taki ladny i zdazylam sie wygrzac :) Girl -> koniecznie nos cos na szyji i nausznki tez!! przeciez nie mozesz nuc znow chora 🌻 Kati -> opowiadaj o weekendzie i kotećkach zbojnikach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ i 👄 dla was przesyłam kliku klik i już mamy 817 🌻 - Tato, moge spróbowac skoków bungee? - Lepiej nie synku, o ile sobie przypominam, od samiuśkiego początku prześladowały cie wypadki z gumą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochani:) 190 obiadków.. no jak na tą porę to moze byc.. ale pózniej mogloby minąć magiczną cyfrę 1.000 :):):) U mnie dziś zimnica okropna chociaz słonko pięknie świeci...zaszalikowalam sie i opatulilam wiec tylko w nos zmarzlam:):P Dziś dotarły do mnie zdjęcia \"świeżutko\" urodzonej córeczki mojej koleżanki... okropnie sliczna i kochana ... świat sie zmienia i ja chyba tez.. kiedyś niespecjalnie podobaly mi sie male dzieci a teraz ... ech szkoda gadać hi hi hi:D:D:D ściskam gorąco wszystkich klikaczy w ten zimniutki poranek 😍 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
835 juz mamy :) Girl -> zatem musisz jeszcze nabyc nosnik (nie mylic z nocnikiem ;) ) albo taka czapke jak antyterrorysci nosza ;) Kati -> WSPANIALE WIESCI!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
901 Tygrysku nosnik rulez ;) :P Kati wspaniała pozytywna wiadomość 🌻 zmykam na spacer z psem na którym zrobię rozpoznanie sytuacji na niebie bo wyciągnąłem teleskop, a w nocy około północy zabieram się za Tarota :D Zatem miłej nocy kochane ❤️ 🖐️ *** - Kochanie! Chciałbym dziś pójść z kolegami na mecz, potem na kręgle,a później wpadlibyśmy do knajpki... - A idź, idź... Czy ja cię za rogi trzymam...? *** Gość luksusowego hotelu składa u kelnera telefonicznie zamówienie: - Proszę dwa gotowane jajka. Jedno tak miękkie, ze zarówno żółtko i białko ma być w stanie płynnym, a drugie takie twarde, żebym miał kłopoty z jego pogryzieniem. Proszę również dwa plasterki boczku, zimne, ale z jednej strony zwęglone, oraz spalonego, kruszącego się w dłoniach tosta. Masełko niech będzie tak zmrożone, żebym za nic w świecie nie mógł go rozsmarować. Proszę także o bardzo słabiutką kawę, o temperaturze pokojowej. - To bardzo skomplikowane zamówienie, proszę pana. Nie wiem, czy nasi kucharze potrafią? - Wczoraj k***a potrafili! *** W metrze: - Halo, halo, zapomniał pan walizki! - Allach akbar! ***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Wszystkim 🖐️ No! Trochę ochłonęłam po wczorajszych przeżyciach :D Ale jestem szczęśliwa :) Przede mną mnóstwo załatwiania, ale dam sobie radę :) Najgorsze za mną ;) Życzę Wszystkim miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć robaczki moje:) klik klik... ha ha haaa. Tygrysiu.. nosnik ha hahaa... a czapka terrorysty to wcale nie taki glupi pomysł dzis ucho mi odmarzlo jak szlam do robotki hi hi hi:P:):):) Wczoraj sie zaszczepilam przeciwko grypie...troche mi sie teperaturka wieczore podniosła... ale dzis juz jest ok:) tylko ręką jakoś niespecjalnie moge ruszać... wogole wszelkie gwaltowne ruchy odpadają:D:) Kati... super wiadomości !!!! cieszę sie razem z Tobą...ech wspaniale :D... hmmm to za miesiąc mamy \"parapetówe\" u Kati :D:D:D 😍 buziaki dla reszty robaczków 😘 cieplutkiego dzionka życzę wszystkim..... girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 545
dopiero 545 obiadków.. slabo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×