Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Kati - moja znajoma zrobila operacje tarczycy i teraz ok. 2 lata po operacji wszystko jest ok :-) . I nawet zostala szczesliwa mama! Girl - a ktora ksiazke czytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati.. pewno że będzie tak jak mowi Ghana..:) wogole to będzie juz tylko lepiej:D:D:D Ghanuś.. czytam \"Kod Leonarda da Vinci\" ... :P a Ty co czytasz robaczku???:) paa brykam dalej do pracki.. bo kurka mam dzis sporo :P girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz za chwileczke, juz za momencik weekend sie dla Tygryska zacznie :D :D :D a skoro o ksiazkach mowa to czytam teraz \"Ksiege czaszek\" Roberta Silverberga - bardzo fajne :) Kati -> oczywiscie, ze wszystko pojdzie dobrze ❤️ Dobrze dziewczyny mowia, w sumie lepszy taki zabieg niz katowanie Ciebie chemia... hmm a co maja jego urodziny w pazdzierniku do imienin w styczniu?? chyba, ze Twoj M. ma urodziny w tym samym dniu co imieniny... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Wszystkim w ten potwornie lodowaty dzień 🖐️ Wczoraj spedziłam cudowny wieczór... trudno mi się będzie dziś skupić na tak prozaicznej czynności jak praca :D Tygryś zamotałam się w kwestiach urodzinowo - imieninowych ;) Ghanuśka, Girl dzięki za słowa otuchy 👄 Bezik 🌻 Kamorek 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochani:) ...u mnie dziś piękne slonko.. niebieściutkie niebo i wszystko byloby wspaniale gdyby nie te -23 na dworze ...brrr:P Kati.... a to sie dsiś nie skupiaj nad niczym, i tak pracujesz za dwoch... powspominaj miniony wieczor i zaplanuj juz coś na weekend :P :D:D:D Tygrysku ... nie zamarzaj nam!!!:D 🌻(mi dzis tylko kolczyki przymarzly do uszu... wiec w czasie drogi do pracy musialam je predziutko zdjąć bo inaczej chyba by mi uszy amputowali hi hi hi:P:P:P ) Ghanuś, Beziku, Kamorku i cała reszto klikaczy ...😘 milego, cieplutkiego weekendu paaa girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
339 :) Wyspana, zadowolona klikam z rana w Pajacyka :D Hmm sa szanse, ze i tutaj zrobi sie niebieskie niebo, tylko lekka warstwa chmur stoi temu na przeszkodzie :) Temperatura -17 brrrrr. Niestety na dwor wyjsc musze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weekend :D Jutro jadę poszaleć w góry :D tym razem dżipem :D :D Girl kręcą film na podstawie \"Kodu Leonarda da Vinci\", a tobie jak się podoba książka? Mnie pół na pół :) Kati będzie dobrze, do wesela się zagoi :) ❤️ Tygrysku a wychyl też się czasem spod kołderki :P Ghanuś 🖐️ 🌻 752 a teraz garść kawałów ;) na dobre dni hihi *** - Chcemy waszego dobra - powiedział premier Marcinkiewicz do Polaków. Zaniepokojeni Polacy zaczęli więc ukrywać swoje dobra w bezpiecznych miejscach. *** Syn do rodziców: -Odchodzę, mam serdecznie tego dość: wracaj na czas ,czego znowu piłeś... Chcę żyć jak wolny człowiek ,wracać kiedy i jak chcę. I nie próbujcie mnie zatrzymać! -Poczekaj synu. -Tato mówiłem ci żebyście nie próbowali mnie zatrzymywać -Poczekaj synu idę z tobą ! *** Podczas wizyty w szpitalu psychiatrycznym gosc zapytal dyrektora jakie kryteria stosuje, aby zdecydowac czy ktos powinien zostac zamkniety w zakladzie czy nie. Dyrektor odpowiedzial: - Napelniamy wanne, a potem dajemy tej osobie lyzeczke do herbaty, kubek i wiadro i prosimy, aby oproznil wanne - Aha, rozumiem - powiedział gosc - normalna osoba uzyje wiadra, bo jest wieksze niz lyzeczka czy kubek - Nie - powiedzial dyrektor - normalna osoba pociagnalaby za korek. Chce pan pokoj z widokiem czy bez? *** Kowalski pracuje w kostnicy i przygotowuje pana Rysia do pogrzebu. Odkrywa jego ciało i widzi niesamowicie dużego członka. Odcina go, aby pokazać żonie ten ewenement. Chowa do teczki i przynosi do domu. - Kochanie, patrz, co odkryłem! Żona na to: - O Boże, Rysiek nie żyje! *** Zabawne jak mało ważna jest twoja praca, gdy prosisz o podwyżkę, a jak niesamowicie niezbędna dla ludzkości gdy prosisz o urlop. *** Dobry sąsiad zawsze pożyczy, a sąsiadka da.... *** - Kochanie, co wolisz - banany czy truskawki? - Na bazarze jesteś, skarbie? - Nie, w aptece. *** Człowiek nabiera doświadczenia z wiekiem. Szkoda, że jest to wieko od trumny. *** Superoptymista - gość, który na cmentarzu zamiast krzyży widzi plusy. *** Jeżeli podczas sexu mąż zwraca się do ciebie innym imieniem, odpowiedz, nie pożałujesz! *** Jeśli piękna, młoda kobieta prosi cię, niemłodego, przeciętnego mężczyznę, abyś został na noc i na dodatek, daje ci za to pieniądze, to znaczy, że ona jest szefową firmy, a ty - nocnym stróżem. *** Prognoza pogody a\\\'la Zubilewicz: - W ten weekend będzie 30 stopni ciepła: 15 w sobotę i 15 w niedzielę. *** - Wiesz, wprowadzają nam nowy plan pracy w firmie. - Tak? Jaki? - Darmowe wieczory i weekendy - już od 18... *** Świeżo osadzony więzień drze się zza krat: - Jestem niewinny! Niewinny! Na to z sąsiedniej celi: - No, to już niedługo, kwiatuszku - jutro bierzemy prysznic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamorek - poplakalam sie ze smiechu! Tego mi bylo trzeba, bo jeszcze siedze w pracy- ale mam darmowe weekendy ;-) Girl - ja zabieram sie za \"zwodniczy punkt\" a wlasnie skonczylam \"prawde i fikcje w kodzie leonarda\", ale mowiac szczerze to tylko troche tam bylo dla mnie nowych rzeczy, no bo przeciez logiczne jest, ze fabula Kodu to fikcja... W karkowie mroz, ale podobno w Suwalkach to jest dopiero mroz brrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Tygrysku, nic a nic nie zamarza na południu bo mamy plusową temperaturkę i nawet czasami przebija się słoneczko przez chmurki :D Nie wiem czy was to zainteresuje ale Loreena McKennitt wyda nową płytę :D :D Ghanuś ❤️ :D Że tak się wtrącę, jaki masz pogląd na poruszane kwestie w książce o prawdzie i fikcji w kodzie Leonarda? Obiadków jest już 371 a ja zmykam na off road jupii ihaaaa :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plusowa temperatura i slonce?? wolne zarty.... tutaj jest kolo -20 obecnie i sypie snieg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fju fju fju -29 stopni :) *** Zima 1941 roku. Piździ, jak nie przymierzając dzisiaj w Suwałkach. Z płonącego czołgu wyskakuje Niemiec i pada na ziemię. Leży. Po chwili wstaje i wskakuje z powrotem do płonącego czołgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale za to pięknie Słońce wschodzi w kolorze krwistej czerwieni :D a i Księżyc także widać :D :D super 🌻 przesyłam gorące uściski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich w ten jakże piekny choć mroźny poniedziałkowy poranek :D Weekend był cudowny :) Oczywiście spędziłam go z M. :) A więc humorek mam dziś rewelacyjny :) Życzę Wszystkim miłego dnia i spadam na spotkanie operacyjne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
337 :) Ja tez mam humorek rewelacyjny, dzis moj ostatni dzien przedluzonego weekendu :) Zabieram bratanice do parku zabaw dla dzieci - beda szalenstwa :D Kati -> ciesze sie, ze taki dobry humor Cie nie opuszcza :) Kamorek -> brrrrr oj chyba rozumiem tego Niemca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam robaczki zmarżlaczki:D .. klikam i zmykam... ale widze ze tutaj wspaniałe humorki wszystkim dopisują:D:D:D ledwo dzis doszlam do pracki...chyba mi odmroziło drogi oddechowe hi hi hi:P ale za to jakie piekne słonko swieci... jest wspaniale rześko:D paaa trzymajcie sie cieplutko 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- 23 brrrr pieski wychodza w porywach na 5 minut, bo cale sie trzesa! Kamorek - no coz, w koncu mysle, ze w tej ksiazce jest napisane to co jest prawda historyczna. Co nie zmienia tego, ze Kod mi sie bardzo podobal, a wydaje mi sie, ze Pan (nie pamietam nazwiska) jest bardzo sceptycznie do tego wszystkiego nastawiony, a ja bym chciala jeszcze jakas ksiazke kogos kto sie zna na sztuce i powie cos o prawdzie i fikcji w dzielach sztuki opisanych w Kodzie! :-) Kati = no to super! Coraz lepiej , nawet mróz nie psuje ci humoru! Tygrys- wykorzystaj dobrze ostatni dzien!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znow w domu :) Ghana -> ja swojemu lapki smaruje wazelina i nie ma problemu.. generalnie mroz mu zupelnie nie przeszkadza i szaleje w sniegu jak wariat :) Pan sie nazywa Dan Brown (bo o autorze \"Kodu...\" mowa??) I wlasnie nabylam jego \"Anioly i demony\". Girl -> oj zimno jest, zimno... brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghanuś, z lektury którą kiedyś czytałem czy oglądałem na tematy Leonarda da Vinci, to rzekomo Mona Lise namalował ją wykorzystując swój autoportret a także Całun Turyński (któremu ponoć przypisują autorstwo, próbki pobrane z całunu datowane są na średniowiecze, przy czym księża tłumaczą to iż są to skrawki z łatek którymi naprawiano całun...). Tak samo jest kilka kwestii odnośnie Ostatniej wieczerzy czy to jednak Jan czy Maria. Ale za to ponoć abstrachując od kwesti arcydzieł malarskich to tajne dokumenty na które się powołuje Dan Brown w książce a zawierające geneaologię rodu to jest mistyfikacja, nawet potwierdził to jeden z twórców tych dokumentów. Nie wiadomo czy dowiemy się jaka jest prawda :) Ale trzeba brać pod uwagę wszystko i mieć umysł otwarty :D Tylko, że teraz się jest narażonym na ataki moherowców, no cóż średniowiecze w Polsce mamy :( hoho zaczną się stosy, prześladowania a przecież Polska w czasach \"polowania na czarownice\" była bardzo tolerancyjna... Jutro idę pokarmić łabędzie :D biedaczki marzną ech, oby do środy potem ma być mniej mrozu :D 🌻 Z innej strony to Eskimosi maja przes.ane :P Girl hihi aż włosy w nosie zamarzaja ;) ale jest na polu wspaniale z słonkiem i niebieskim niebem :D Kati ❤️ niech humorek nie opuszcza cię cały tydzień :D :D Tygrysku -Anioły i Demony są prawie identyczne co do konstrukcji fabuły Kodu - zresztą Kod powstał później. Czytałaś Cyfrową twierdzę? 🖐️ 🌻nie wiem jaka jest ale podobno coś o wirusie. *** Właśnie zdążyłem usiąść, kiedy usłyszałem głos z sąsiedniej kabiny: \"Cześć! Co słychać?\" Nie mam w zwyczaju prowadzenia konwersacji w WC, i nie wiem, co we mnie wstąpiło, że – chociaż zakłopotany – odpowiedziałem: \"No, w porządku!\" A tamten na to: \"I co porabiasz?\" Co za pytanie?! W tej sytuacji – trochę dziwaczne... Odpowiedziałem: \"Eee, to, co ty... Wiesz..!\" Właśnie postanowiłem wyjść tak szybko, jak tylko się uda, kiedy padło następne pytanie. \"Mogę do ciebie wejść?\" Tego już było za wiele, ale postanowiłem zakończyć rozmowę w uprzejmy sposób: \"Nie... Jestem trochę zajęty!\" I usłyszałem, jak tamta osoba mówi zdenerwowana: \"Słuchaj, oddzwonię później. Jakiś idiota ciągle mi odpowiada z kabiny obok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich w ten lodowaty dzień 🖐️ Cóż... dla odmiany humorek mam dziś raczej nienajlepszy, ale może później będzie lepiej... Życzę Wszystkim miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochani:) ... no dzis jestem przemarznieta w nocy bylo -33 ...w dodatku mielismy w mieście przez całą noc awarię grzewczą... zimno w domu zimno na dworze... chyba odmarzl mi nos podczas snu:( niecierpie tego okropnego mrozu...niech juz idzie sobie od nas :(:(:( Moja znajoma stwierzila ze u nas mozna byloby nakrecic polska wersje filmu \"Pojutrze\" bez wkładania specjalnego wysilku w efekty specjalne ... brrrr Kati... mimo tej zimnicy życze Ci poprawy humorku 🌻 ściskam mocno wszystkich... paaa 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brrrrrr, brrrr rano bylo -25... na szczescie na niebie jest juz sloneczko :) Girl -> u Ciebie to prawdziwa epoka lodowcowa jest... mam nadzieje, ze chociaz w pracy masz cieplo. Kati -> mysle, ze dostaniesz jakiegos bardzo milego smska i od razu humor Ci sie poprawi :)\\ Kamorek -> nie czytalam jeszcze \"twierdzy...\" ... o wirusie?? hmm brzmi ciekawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys - nazwisko Browna pamietam, chodzilo mi tego co napisal \"prawda i fikcja w Kodzie Leonarda\". Co do \"Aniołów i Demonów\" to rzeczywiscie konstrukcja jest podobna do kodu i ten sam bohater, tylko tam sa dosc makabryczne sceny, a ja mam bardzo bujna wyobraznie... i pozniej snia mi sie koszmary... ale tak samo jak w kodzie duzo nawiazan do dziel sztuki, znanaych budowli itp. A \"cyfrowa twierdza\" jest o szyfrach komputerowych i takie tam, wszystko fajnie, ale mnie rozczaroalo zakonczenie, bo dla kazdego srednio wyksztalconego polaka - rozwiazanie juz dlugo przed tym nim wpadnie na nie bohaterka nie jest tajemnica... A teraz koncze \"zwodniczy punkt\" i tu tez podobna budowa akcji, wiec juz w sumie mozna sie spodziewac, w ktorym kierunku pojdzie akcja... Ale mimo wszystko i tak wciaga :-) Kamorek - no to teraz poplakalam sie ze smiechu :-)) dzieki, bo dzien mi sie nie najlepiej zaczal! Kati - czyzby gorszy humorek byl spowodowany tym, ze nie widzialas sie z M??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
897 :) Ghana, aaaa o tego... to tez nazwiska nie pamietam ;) wiem, wiem o czym sa \"Anioly..\" ale na razie je pozyczylam, wiec przeczytam pozniej :) Tez mam plastyczna wyobraznie i jak czytalam ostatnio powiesc, gdzie bylo o roznych rytualach oraz o smierci to pozniej mi sie taki rytualny mord przysnil ale to nie byl koszmar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×