Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Witam Wszystkich 🖐️ Ale mam humorek :) Fanstystyczny i bardzo błogi ;) Pewnie dlatego, że dziś przygotowuję kolacyjkę dla mnie i M :) I tak mi się nie chce pracować... :D Życzę Wszystkim miłego ostatniego dnia w pracy w tym roku :) Udanego Sylwestra i wszystkiego Nja w Nowym Roku 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie co dobre w Nowym Roku, niech bedzie on znacznie lepszy od tego, wlasnie sie konczacego :) Kati -> a Sylwestra z kim spedzasz?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani moi ... wybaczcie brak życzeń świątecznych... ale zdąże z życzeniami noworocznymi... Życze wam wszystkim, zdrowia, miłości i spełnienia marzeń wszelkich :):):) 😍 dziękuje za karteczki i za pamięć o zabieganej girl:) komputer w domku się reperuje a ja jestem chwilke w pracy (oczywiście jestem teraz na urlopie:) ... w tej robotce nie mogą sie beze mnie obejść :( paaaa do kliknięcia w Nowym Roku :) 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z okazji nadchodzącego Nowego Roku życzę wam wszystkiego najlepszego, aby na każdą złą chwilę jaka was spotka w nowym roku przypadały trzy dobre chwile. Byście miały oparcie w swoich partnerach życiowych. Spełnienia swoich postanowień nowo-rocznych ;) oraz wiele tego i owego :D 🌻 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej zycznka wysłąłąm na maila Kati widze ze dziubek uśmiechniety i tak trzymac D:D:D a dla was wszystkich kochani duzy całusek na sylwestrowa noc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku koło mnie wioske zasypało tato pojechałodkopywac moje pieski :D:D i kurki :D:D a pada nadal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zycze wszystkim udanej zabawy a jutro jak cos to alka-prim sie kurujcie i pepsi :P stary wypsóbowany sposob :D:D. nanananana zachciało mi sie isc na imprezke bo do wczoraj mi sie nie chciało noska wywalac z domu ale dzis mi sie zachciało nananana szykuje sie imprezka do samego rana :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udanej zabawy :D Nowy Rok zapowiada się intrygująco :) paaa, jeszcze tylko klik i wyjeżdżam się bawić 587 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z ostatnią kartką kalendarza zerwij wszystkie złe nastroje, zapomnij o wszystkich nieudanych dniach, przekreśl niewarte w pamięci chwile i wejdź w Nowy Rok jak w nowej sukni wchodzi się na najwspanialszy bal świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstajemy, wstajemy!! :) W tym roku mamy juz 179 obiadkow :) a w 2005 udalo sie wyklikac: 33569

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :D od 13 godzin i ileś tam minut mamy rok 2006 :) ... super po imprezie, były hulanki i swawole hej ha hejże hola :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej jak tam po zabawie główki bola?? bo ja mam zatrucie alkoholowe :( odstawiłam leki ale chyab jeszce działaly i nom zdarzył sie wypadek hihihi :D:Da dzis sie lecze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...wyginam śmiało ciało, dla mnie tooo MAŁO :D Bezik było wspaniale, skończyliśmy się bawić o 5 rano. Teraz oglądałem zdjęcia z imprezy :D hehe. Przydałby się jeszcze jeden dzień wolny od pracy :) A Ty jak się bawiłaś? Co to tam nakombinowałaś? ;) Ale dobrze, że idzie ku poprawie 🌻 498

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich w Nowym Roku :) Wciąż jestem w tak błogim nastroju, że na nic nie mam ochoty ;) Nie będę się dziś przemęczać :D Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w 2006 roku! Ja tak sredniawo sie bawilam, bo sama - moja druga polowa pracowala... No i jakos sie tak zdarzylo, ze wiele znajomych mialo jakies problemy akurat w sylwestra, ale o 12 - tylko dobre zyczenia na nowy rok!! :-D Klik, klik... W nowym roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam co miałam dziś do zrobienia (nieprzyjemna korespondencja mejlowa) i mogę w spokoju oddawać sie bujaniu w obłokach :) Szczególnie po takich sms od M ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamorku a ja mam wolne :D:D hihi niestety nic sie nie nauczyłam na zaliczenie które bedzie w czwartek hehehe najwyzej mnie wywala hihi ja płakać nie będe :D:D Kati no gratuluje nie ma co widze ze humork dopisuje wspaniały i tak trzymac :D:D Tygrysku a co do przemeczania to racja ja chyab tez sie uczyc nei bede jakos mi sie nie chce :P:P Ghanus ja tez bez swojej połówki ale było fajnie :D:D a o 12 to były problemy ojojojoj i to jakie :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizabeth O
juz dziś pomogłam teraz kolej na Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest mi smutno_
pomagamy pomagamy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest mi smutno_
pomagamy pomagamy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość for YOU
jesli w ten sposob moge jakos pomoc to klikam :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to się Kaffe zawiesiła :O Ale jestem, klikam i humor wciąż mam cudowny :D Dostaję tak słodkie sms, że aż się sama do siebie usmiecham :) A jutro wieczorem czeka mnie miły wieczór z M :) Życzę Wszystkim miłego dnia i w błogim nastroju wracam do pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam! dzis w koncu wybieram sie do fryzjera, ale jeszcze nie wiem co zrobie z tymi wlosami... zobaczymy, moze pani mi cos doradzi ;-) Kati - no jak tak sie usmiechasz, to chyba sms-iki calkiem przyjemne! :-) Bezka - do nauki! uczyc sie ! i najlepiej jeszcze za mnie bys sie pouczyla :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×