Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Ghanuśka dziękuję 👄 Jak dam rade to się odezwę, a jak nie to jeszcze raz życzę Wszystkim zdrowych, pogodnych i rodzinnych Świąt :) Waszym zwierzakom też ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochani mnie rozłożyła choroba bo niestety jechałam w pociagu co sie nie zamykałyy drzwi i było zepsute ogrzewanie i przemarzłam brrrrrrrrr nasz wspaniała polska kolej 😠 zycze wszystkim wesołych Świąt poczytam jak poczuje sie lepiej i spadnie goraczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór w tą noc kalendarzowej zimy :D Bezik, no nie bądź taka łatwa, nie daj się rozłożyć chorobie!!! 🌻 Ghanuś, Girl, Kati, Bezka, Fiołeczku, Tygrysku, Margotko: życzę wam spokojnych, udanych, szczęśliwych Świąt, aby do was przyszedł podniecający Aniołek :) 🌻 Byście naładowały swe \"akumulatorki\"... a potem sukcesywnego spalania pociastkowych kalorii :P :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nie klika?? :( nie kazdy bedzie mial wesole i obfite swieta, wiec pomagajmy jak tylko mozemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klikam, klikam! Dzisiaj dla wszystkich najserdeczniejsze zyczenia pogodnych Swiat!! Pelnych radosci i milosci! i oczywiscie prezentow! Dla wszystkich i dla kazdego z osobna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcvzoraj byly tylko 642 obiadki... malutko... moze dzis uda sie wiecej, na razie mamy 208 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Niestety nie mogę kliknąć (ach ten komp u moich rodziców), ale mogę pozdrowić Wszystkich świątecznie :) Jeszcze raz życzę Wszystkim Wesołych Świąt 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam po wietach?? Ja dzis siedze sama w domciu bo wszyscy wybywaja do babci a ja jestem chorytka d;;d i nei wychodze na dwórek :D:D hehe odpoczne sobie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ No i znowu jestem w pracy ;) A tak bym sobie poleniuchowała :D Chyba nie będę dziś wydajnym pracownikiem;) Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj cos za krotkie te swieta! Ja tez dzisaj w pracy, ale wiekszosc klientow ma urlopy, wiec sie obijam... :-) przunajmniej poklikam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja już po pracy na dziś :D mówcie za siebie, ja byłem bardzo wydajny :P ;) ❤️ jak zawsze :D :P *** W najbardziej interesującym momencie łóżkowych amorów mamy i taty wchodzi do pokoju mały Klemens. - Co chcesz Klemensiku, siostrzyczkę czy braciszka? – nie traci rezonu tata i robi swoje. - Boberka. - Nie da się boberka. - To złaź, może mi się uda. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka a ja dzis od lekarza do lekarza ;/ trzymajacie sie ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Co za noc ;) Wreszcie sie wyspałam :D Chociaż chłopaki nad ranem domagały się swojej porcyjki pieszczot :) Czeka mnie dziś ekscytujący dzień, a właściwie wieczór - idę na randkę :D Naturalnie jego imię zaczyna sie od magicznej literki M :D No ja to mam \"pecha\" ;) Życzę Wszystkim miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie wyspalam, ach jakie to cudne uczucie :D a za oknem sliczny, bialy puch lezy :) Bezka -> co sie stalo?? chora jestes?? ❤️ Kati -> randka?? mmmm extra!! Imiona na \"M\" sa najlepsze!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sniegu nawalilo! I dalej pada- jest pieknie! Kati - udanej randki! Tygrys - klikamy, klikamy! Jednak jak ludzie maja wolne jak w swieta, to nie pamietaja o biednych dzieciakach! Ale moze poprostu jest wiecej takich osob jak ja, ktore nie maja dostepu do netu w domu... Moze uda mi sie jeszcze jakiegos pieska sprzedac przed nowym rokiem... Byloby dobrze bo troche sie gryza miedzy soba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka u was tez tak biało?? Kati Uuuuuuuuu trzymam kciuki za udaną randkę :D:D:D znów M nie no to jakis omen :D:D Tygrysku nom jakies gównienka sie do mnei przyplauja chyba mnei choróbska lubia 😠 😡 ale ja juz im to zmienie umile im zycie jak neiw iem co :D:D A octam w pracce??? Ghanus trzymam kciuki za pieski zeby wybyły do wspaniałaych domów. Pewnie amsz niezły sajgonz taką zgrają łobuziaków :D:D zycze wszystkim miłego dnia jak najmilszego :D:D ja sie planuje cos pouczyc a potem kuic bluzeczke :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano bialo, bialo... chociaz nie wiem jak dlugo, bo temperatura skoczyla w gore i teraz z nieba marznacy deszcz leci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Klikacze 🖐️ Ale mam humor :) Nie przestaję się uśmiechać :D Było super. To naprawdę świetny facet, cudownie nam sie rozmawiało... Zobaczymy co z tego wyjdzie ;) Życzę Wszystkim miłego dnia i w błogim nastroju zabieram się za robote ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybki klik, klik io zabieram sie do pracy. dzis jest jej duzo, a ze jeszcze bedzie impreza sluzbowa (imieniny szefowje), wiec harmonogram dzis napiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Jako ze jutro mam wolne zycze wam wszystkim wiele radości i szczęścia w nadchodzącym 2006 roku! Zeby wszystkie wasze marzenia sie spelnily, a plany zostaly zrealizowane! I oczywiscie udanej zabawy sylwestrowej, zeby nowy rok przywitac chwiejnym kroczkiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×