Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Siemka juz mi zlosc na murzynki minela no bo ile sie bede wkurzac na te zakompleksione baby. Ale epitetami ich powyzywalam makabra oczywiscie w nerwach duzooooooooooo przesadzilam i az tak zle z eman nie ejst. ale fakt jest faktem ze czarnych kobiet nei lubie. milo ze dobrze sie wam czyta moje opoowiesci. zagladam tu rzadko wiec staram sie popisac trszoke wiecej :D:D tygrys rece juz dobrze przynajmneij nie bola girl :D:D:D kati Ty ich tak ie rozpieszczaj bo nie dasz sobie z nimi rady :P dzis jeszcze nie wiem na ktora ide do pracy maja zadzwonic caluski for all papuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak swieta, swieta i... Izeby szybko sie wdrozyc w normalny tryb, rano wychodze do pracy i ... nie mam samochodu.. Dodam, ze ja mam malucha, a nie jakies super auto!! Okazalo sie ,ze kolesie prawdopodbnie przepchali go na parking pod sasiednim blokiem i chyba nie umieli zapalic. W kazdym razie wylamali blokade w kierownicy i zepsuli stacyjke, cos tam tez grzebali przy bezpiecznikach... Jeszcze nie wiem ile mnie bedzie kosztowala naprawa... Na razie spedzilam 4h na ogledzinach i na policji... Przynajmniej policjanci mili :) Ech, moze to juz limit pecha na jakis miesiac przynajmniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezka -> dobrze, ze Ci zlosc minela, jak nic nie mozesz na to poradzic, to chyba lepiej z dystansem do tego podchodzi i sie smiac... Ghana -> no comment... moze chlopakom sie nudzilo... Kati -> a jak koctki oczuly swieta?? jakies pysznosci dostaly??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajgerek no naturalnie, że dostały super jedzonko :) Gotowane piersi z kurczaczka, steki, rybki i najlepsze puszeczki :D Wszystko na raz ;) Żartuję - ale na pewno w duuużej ilości :) A teraz news - przymierzam się do przygarnięcia trzeciego kotka :) Marzę o rudej koteczce (i dziwnym zbiegiem okoliczności jest taka do wzięcia ;) ) Jeszcze nie jestem pewna na 100% (muszę to obgadać z moim weterynarzem), ale kusi mnie mocno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fjuuu Kati to będziesz miała dom pełen kocołrków huuu pozdrawiam was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobudka!!! Czas kliknac i dzieci nakarmic!! Tylko nie zapominajcie, w inne stronki tez poklikac!! :) Pieknego i slonecznego dnia Wam zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Dzień piękny, słoneczko świeci więc może jakoś przeżyję ;) Muszę dziś zaszczepić Pana Marmoladkę - już widzę jego minę :D Wczoraj dałam cynk do mojej znajomej pani ze sklepu zoologicznego w sprawie kocurki - że wstępnie jestem zainteresowana ;) Muszę dziś pogadać z moim weterynarzem i... może się zdecyduję :) Życzę Wszystkim miłego dnia i zmykam do robotki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati - 3 kotek?! ale bedziesz miala wesolo :) Tylko 415 obiadkow- klikac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł ;) Kurcze, własnie się obudziłam, poszłam sobie na 4 h spac i zaraz wracam dalej. Wczoraj wróciłam a dzis miałam zajęcia do 17, więc jak wróciłam, to trochę posiedziałam, zjadłam i lulu, bo zmęczona. Musze sie Wam pochwalić ze za tą pracę ostatnią (drugą) z badań marketingowych dostałam 5, więc teraz jak sobie poczytam jak ładnie pisać wnioski i zalecenia to powinno tez być 5 :D Ankiete własnie dziś skończyłam. Kto chce wypełnić - palec do budki :P;) Szukam chętnych do odpowiedzenia na 28 pytań (jak na razie 28, może coś jeszcze spłodzę) bo odpowiedzi miały być nasze, grupowe, ale że \"nas\" jest dwie, koleżanka i ja, nie tak jak w innych grupach po 6-8 osób, więc szukam innych ludków, i wcale nie tylko 8 a jak najwięcej, żeby badanie miało jakiś sens. Tak więc jesli mogę, to prześlę Wam ankietę i z góry bardzo dziękuję za wypełnienie :) Jeśli wiecie, że ktoś ze znajomych też chętnie poświęci (ku nauce :P) 5 minut na ankiete, to możecie go pomęczyć i tez przesłać ;) Wszelkie możliwe sugestie czy porady, jak coś zauważycie, pytanie będzie wg. was nieprecyzyjne, także o tym napiszcie, to poprawie, bedzie mi to baaardzo pomocne! Wyniki w raporcie tez Wam prześlę, jak jest ktoś nimi zainteresowany :) Oddaję to w środę :) Buziaki dla wszystkich 👄 odezwę się więcej jutro, mam mniej zajęć :) Nic nie cztałam, to sobie poczytam, ale już widzę 3-go kota :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati no własnie, skoro już jestem to umówmy się jakos :) Mam weekend właściwie wolny, trochę tam nauki z rachunkowości na wtorek. Powiedz Kiedy Ci się widzi :):) 🌻 Dobra, zbieram własnie maile z outlooka i Wam wysyłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamorek dawaj no adres :P W ogóle to mi outlook coś pomieszał, sam sobie adresy przestawia i nazwy grrr... Jak na razie tylko Wam wysyłam, mam nadzieję, ze jutro się połapię przy wysyłaniu reszcie ludków ;) 👄😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamorek dawaj no adres :P W ogóle to mi outlook coś pomieszał, sam sobie adresy przestawia i nazwy grrr... Jak na razie tylko Wam wysyłam, mam nadzieję, ze jutro się połapię przy wysyłaniu reszcie ludków ;) 👄😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Wszystkim 🖐️ Pan Marmoladeusz został zaszczepiony :D Ale był szczęśliwy ;) Omal nie połknął weterynarza z tej radości :D A teraz najlepsze - weterynarz ocenił jego wagę na ok. 8 kg!!! Normalnie nie wierzę - muszę pożyczyć wagę od rodziców i go zważyć :D Elleska tak się zastanawiam nad piątkowym wieczorem (ale to tak na 75% ;) ) i niedzielnym popołudniem (to już właściwie na 100%) :D Dobra znikam do roboty ;) Kamorek - dobre :D Żal mi tego pana :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Testuje kawe z guarana, jak dostane kopa to wyklikam limit za caly miesiac ;) Elles -> 🖐️ jak juz mowilam, ja poprosze (i ankiete i potem wyniki), postaram sie ją tez dalej rozeslac :) Kati -> 8 kg?? WOW!! to nie kotek a kocisko jest :P Kamorek -> doobre!! chociaz mi sie tez tak skojarzylo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elles- odeslalam wypelniona i z uwgami :) - nie moglam sie powstrzymac :D, dam jeszcze dziewczynom w pracy, to jeszcze dwie przesle. Kamorek - juz to widzialam, ale dobre :) W pracy mielismy ubaw przez caly dzien :) Kati- moje psy waza ok 10 kg :), a koty ok 3! Mimo, ze Zuza jest wykastrowana- wiec ty masz wielkiego kocura! :D Tygrys- i jak ta kawa, bo sama jestem ciekawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamorek cudne kociaczki :) Dziekuję 👄 Elleska chyba jednak piątkowe popołudnie - co Ty na to??????? Daj znać o której będziesz wolna :) Kawka u mnie?? Tajgerek - mały słodki kocurek a nie kocur! Mówię Ci! Spytaj Elleski ;) Ghanuśka pies moich rodziców tez waży ok. 8 kg. i cholerka zgadzałoby się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wpadam na szybko:) Dzięki bardzo, zaraz zobacze maile :) Z tą ankietą to zapomniałam dodać ze dwa pytania to nie trzeba na nie odpowiadać, bo my nie mamy nazwy firmy.. ale że babka nam podała, że ta firma istnieje na rynku itd. to chciałam zamieścić. Ghana, uwagi przeczytam na pewno :) Jeszcze może dodam pare dodatkowych pytań, bo tak jakoś niedosyt mam... Kati :):) No mi też bardziej piątek pasuje, mam cały wolny :D Więc ja się dostosuję 🌻 :) Dobra ide patrzeć co mi tam Ghana wysmarowała :P:D A własnie grad z deszczem padał! :D a w Gdańsku to błyskało i grzmiało, ale burza chyba dalej przeszła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elleska super :) Ja jutro niestety pracuję ;) ale popołudnie i wieczorek mam wolny :D Możemy spotkać sie u mnie tak ok. 18 lub w Gdyni po 19 :) Ja oczywiście zapraszam do siebie na kawkę - będziesz mogła ocenić czy Don Marmolada rzeczywiście wygląda na tyle ile ponoć waży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już poprawiam!! :D Jeszcze ankiet w takim razie nie wypełniajcie, poprawię wg. wskazówek Ghany, bo rzeczywiście nie pomyslałam o kilku ważnych rzeczach :) No i moze jeszcze jakieś pyt. dorzucę, tak więc wyślę jeszcze dziś poprawioną ankietę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, się już na gadulcu zgadałyśmy, to znikam poprawiać ankiete, wieczorem wyślę, a jak jeszcze jakieś wskazówki, to pisać! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana masz mailika :) jeszcze nie jest poprawione, bo mam z jednym pytaniem problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chce na kawe z Elles i Kati!! Ja tez!! Zapraszam zatem do mnie na kawe :D :D :D Ghana -> zaden roznicy pomiedzy ta a zwykla kawa nie widze... a smakowo to wole Nescafe... Kati -> dobrze, dobrze... maly slodki 8 kg kociaczek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani, wysłałam do Was ankietę. Bezka do Ciebie też, choć nie wiem czy znajdziesz tam czas na takie rzeczy ;) Czekam na maile zwrotne :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze się nie śmiać z Pana Marmolady :P Weterynarz sie pomylił - waży \"jedynie\" 6,5 kg :D A korniszonek niecałe 3 kg - taka kruszynka :) Kamorek bo w zęby dostaniesz za takie koślawe porównania ;) Garfield! No wiesz :D Tajgerek ja tam się na kawkę z Toba piszę piszę :) Czemu nie ;) Nawet chętnie, ale na razie niestety nie wybywam z Trójmiasta :) Elleska wysłałam Ci na gg propozycję, by spotkać się ciut wcześniej :) Ghanuśka jak psiaki się czują?? Girl pracusiu jak zdrówko?? U mnie lepiej, bo tyję (to dobrze dla mojej tarczycy, ale źle dla moich ciuchów i samopoczucia) - normalnie ironia losu :O Bezik 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati :D 👄 to słuszną wagę mają ;) w sumie prawie 10 kg :classic_cool: mój rower kapke więcej waży hihi Elles ankietkę dostałem, podeślę ją wieczorkiem dzisiaj a tam za oknem słoneczko!! hurra wow polska bociania para ma już dwa jajka hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×