Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Girl u mnie pogoda piękna - zero chmur, słoneczko świeci ;) Chłopaki miewają się calkiem calkiem ;) Szaleja jak zwykle :) Moja koleżanka z pracy własnie wzięła 3 kotka - ma już dwóch chłopaków, a od wczoraj jeszcze pannę ;) Chyba musze brać z niej przykład ;) Marzy mi się rudy kociak ;) Tak dla odmiany :D Ghanuśka cieszę się, że psiaki czuja się już dobrze :) Nie ma to jak zdrowy i rozbrykany zwierzyniec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całuski kochane 👄 🌻 a ja chodze desperacko i na przekor wszystkim mokne, patrze w niebo chwytam w usta deszczu krople, patrza na mnie rozplaszczone twarze w oknie to nic... ciagle pada :) Kati trening czyni mistrza :D Girl może to poprostu mam fiksum-dyrdum :P oj tak tak, będę uważał na malowanie, pozostawię to delikatnej kobiecej dłoni :) :D może małe z tego będą ;) kurczaczki hihi klikam i zmykam dalej do pracy paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I bardzo dobrze! Elles- tak trzymaj, czasami trzeba nakrzyczec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieeen dobry!! Chcialam sie zameldowac, ze juz jestem :) Szkolenie bylo super, wyklady ciekawe (specyfika zawodowa, wiec nie bede Was zanudzac) ale osrodek tez niczego sobie, wiec gralam w bilarda, pig-ponga i nawet poplywalam w basenie :) Ghaa -> ja tez bym chciala przekazac 1% podatku, ale nie wiem jhak to sie robi... powiesz mi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Tygrysek ja to bym sobie w squascha pograła ;) Albo w kręgle... Ghanuśka :D Nie bądź wredna!! Jak psiaczki? Kamorek chciałbyć ;) Girl jaką masz dzis pogodę? U nas słoneczko i całkiem całkiem ;) Ech Elleska... zobaczysz, że napuszczę na Ciebie Korniszonka :P Bezik 🌻 Znikam do pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati- wcale nie jestem wredna ;) Pieski juz dobrze - szaleja jak zwykle :D Tygrys - www.jedenprocent.pl tu masz wszystkie informacje. Po prostu jak wypelniasz pita idac po kolei rubrykami (nie pamietam numerow rubryk) to jak juz wyliczysz podatek to jest rubrykao tym jednymprocencie. I trzeba obliczyc 1% i wplacic na konto danej organizacji - wiec trzeba jakby najpierw samemu zaplacic, a potem fiskus ci zwraca (jezeli masz nadplate) o ta kwote wiecej, a jezeli to ty masz doplacic, to doplacasz o ten 1 % mniej. Nie wiem czy wyrazam sie jasno :D, ale na tej stronie interrnetowej wszystko jest. uff ale sie rozpisalam! A no i jest bardzo duzo organizacji uzytku publicznego i trudno sie zdecydowac. I nawet jezeli to beda3 zli to i tak uwazam, ze warto przelac niz oddac panstwu, w koncu jezeli kazdy by przelal 3 zl itd :) Klikam i do pracki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylo slonce, bylo a teraz nagle zniknelo i nie ma :( Ghana -> dziekuej :) Bylam na tej stronie, czytalam ale wlasnie nigdzie nie moglam znalesc tej informacji, ktora rubryczke sie wypelnia, a teraz juz wiem :) Pewnie, ze nawet 3zl to cos :) Ja chce przeznaczyc je na schronisko albo TOZ :) Kati -> squascha ani kregli nie bylo, ewentualnie tenis ziemny lub siatkowka/koszykowka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys- ja na krakowskie TOZ, ktorego jednym ze statusowych zadan jest prowadzenie schroniska :) wiec dwa w jednym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju jakis ciezki dzien dzisiaj chyba.. spac mi sie strasznie chce- co prawda konczylam ksiazke, ale o pierwszej poszlam spac... I nic mi sie nie chce... A swoja droga polecam ksiazke \"historia miłości\" Nicole Krauss - wbrew tytulowi to nie jest romans, to znaczy jest tez o milosci, ale przede wszystkim o zyciu - wiem, ze to brzmi banalnie, o samotnosci, o roznych splatajacych sie losach... Jest naprawde swietna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati czekaj czekaj, ja mam dużego groźnego psa :P:D:D Kota zresztą tez, zaprawiona w bojach od 12 lat! :D Już niedługo się zobaczymy 🌻 Ghana książke sobie zapisze, bo lubię taką tematykę, moze kiedyś wpadnie mi w ręce :) Znikam, buziaki posyłam, postaram się zajrzeć :) Jadę na wieczór do koszalina, więc trza sie przygotować i odstawić odpowiednio ;) A teraz sprzątałam całą łazienke :) SUPER ZE JEST WIOSNA :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elleska ja mam za to dużego, grubego kocura, który sapie jak Lord Vader gdy się wkurzy więc uważaj :D Miłego spędzania czasu w Koszalinie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze sie przyznac, ze mnie tez... szperajac po kafe, znow trafilam na topik, gdzie sie Kati udzielala, wiec sie pozala, ze ja tez musze 1 V odpracowywac.... wrrrr 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati a to masz taki fikuśny tyłeczek? Jak tak to się zastanowię. Bo jak nie to nie chcę :P jejku coż wam się tak nudzi? a pracować nie łaska? :P *** W zimowy wieczór gajowy złapał w lesie złodzieja, który kradł ścięte drzewo. - Co, kradniemy drzewo? - Panie gajowy, ja tylko zbieram paszę dla królików! - Chcesz mi wmówić draniu, że króliki jedzą drewno? - Jeśli nie będą chciały jeść, to napalę nim w piecu... *** Gajowy napotyka na skraju lasu młodą dziewczynę. - Nie boi się pani tak sama chodzić po lesie? Jeszcze ktoś panią zgwałci... - Gdyby pan był tak miły... to już bym dalej nie szła... *** :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość regularguest
Do góry!!! up!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klik, klik, klik, klik :) Czy moglby ktos mnie przestraszyc, bo mam czkawke?? z gory dziekuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Humor mam ciut lepszejszy choc powodów w sumie nie ma ;) Ech Tajgerek ciężkie jest życie pracownika w długi weekend ;) Kamorek fikuśny tyłeczek?? O rety :P Ghanuśka jak psiaczki?? Girl miłej pracy i udanych Świat z robaczkiem :) Bezik 🌻 Jutro mam wolne (Wielki Piatek) więc już dziś złożę Wam życzenia zdrowych, spokojnych, pogodnych i rodzinnych Świąt Wielkanocnych 👄 Jak mi się uda to zajrze tu jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja oczywiscie jutro tez pracuje... i nie ma najmniejszych szans, ze nas wczesniej puszcza.... \"jajeczka\" tez nie bedzie... za to dzis planuje wczesniej troche sie urwac, bo P. ma imieniny :D Kati -> Tobie tez zyczeudanych, spokojnych i szczesliwych Swiat 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja pracuje w piatek... Od jakiegos czasu bardzo mnie boli kregoslup, chyba jest coraz gorzej, muszze isc na jakis masaz, bo niedlugo chyba juz nie wstane... Tylko kasy nie mam. Bylam wczoraj u weterynarza na kontroli i juz wszystko ok :) Tylko Feni musimy zmienic obroze na szelki, bo za bardzo ciagnie na smyczy i sie przydusza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc robaczki:) .. ja to jeszcze intensywnie pracuje nawet jutro... u mnie paskudnie i pada.. a ghanus kregoslup to mi tez ostatnio dokucza ale nie boli tylko dretwieje mi .. barki plecy rece.. bylam u neurologa.. po swietach ma mi opracowac plan dzialania leki i moze jakies cwiczenia:P musze sie trzymac kupy i nie rozpadac.. bo to jeszcze nie ten wiek:):):) buziaki kochani.. wpadne jutro... na pewno 😘 girl hmm 468 obiadków oj cosik mało mało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umowilam sie na 12 na masaz, bo juz strasznie boli... I boje sie, ze po masazu jak pan ponastawia mi kregi to sie ruszac nie bede...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj takie problemy z kregoslupem to nie zarty.... dlatego trzeba sie ruszac, a najlepsze jest plywanie!! :) Ghana -> i jak po masazu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jejku, ale mi przeskakiwalo... I nie wszystko wskoczylo na swoje miejsce... Umowilam sie na srode na kolejny masaz, bo to trzeba kilka razy zeby sie utrwalilo... Chyba zbankrutuje... Tygrys- no wiem, ze basen najlepszy, ale tez mam tu problem z kasa... Wszystko przez te studia, rujnuja mnie finansowo... No ale coz podobno warto w siebie inwestowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×