Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Dzien dobry bardzo :) I ci z tym slonce?? ktos mial je podeslac do mnie i nic!! znow sa chmury :( Kati -> hihi to wesole masz poranki :) zgadzam sie, pogoda wybitnie nastroj psuje... to sloneczka Ci zycze 🌻 Kamorek -> a nie, nic mi nie odpadlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jejku, czy to juz jesien?? bo taka smetna pogoda! Elles- ja ostatnio robilam badania marketingowe- taka prace, moze ci sie przyda? Tygrys- zoltego nie lubisz? dziwne... ;) Kati- moje wariatki dzisiaj grzecznie spaly, ale to pewnie wynika wczorajszego 1,5 godzinnego spaceru po polach :) , wysylam zdjecia piskow i Froda- nowego kota moich rodzicow- niby kot podworkowy, ale straszny pieszczoch! Kamorek- jak to nie jezdziles?? rower taki wypas, a ty nie jezdzisz?? Bylam ostatnio na filmie \"w rytmie serca\", ktoz byl? Bo mnie sie jednak tak nie podobal... a takie dobre ma recenzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajgerek każdy poranek z Panami M i K jest wesoły :D Ghanuśka koty podwórkowe to straszne przytulaki - wiem to z doświadczenia, bo dokarmiam 4 takie łobuziaki pod domem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochani tygrysek prosil o szczegolowy raport wiec oznajmiam ze jak Kamorek stwreidzil jestem po drugiej strnie kanalu :D:D na arzie chodze i zapisuje sie po agencjach umawiam na rejestracje itp. mam male problemy z jezykiem ten ejzyk brzmi jakbym sie go w ogole nigdy nie uczyla :P sama jeszcze cos powiem ale jak zaczna mis zybko mowic to normalnie nci nei rozumeim 😠 i msuze prosic zeby mowili wolniej chyab ze jestem w jakims biurze tam mowia w miare wyraznie a tak to masakra zreszta ja orlem z anglika nigdy nie bylam :P Kati jaki ja gosc ja swoja jestem :D:D a Ty sie usmiechaj i miewaj bardzo malo tych zlych humorow :D:D. dobra zmykam kochani Girl, Tygrysek, Kamorek, Kati, Ghana (zdjatka sa sliczne Twoich psiakow i kota tyz), trzymajcie sie cieplutko 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe wyobraźcie sobie moje drogie, że pada śnieg :) Ale niestety na ulepienie bałwana nie strarczy :( Tygrysku to dobrze, że nie odpadło, jednak wolę cię w całości niż zdekompletowana ;) Ghanik a tak się złożyło, tu się sprząta, tu randez-vous z A i słoneczne dni zleciały, ale spokojnie bo 22 kwietnia jest rajd rowerowy więc czas najwyższy poćwiczyć kondycję :) Na filmie tym nie byłem, a o czym jest? Oglądałem ostatnio \"Into the blue\" taki fajny przygodowy ;) można raz oglądnąć hehe. A w tym tygodniu mam zamiar oglądać \"Marsz pingwinów\" Kati oj, to ja też jestem taki podwórkowy Kamorek :) Bezik, tłum się domaga zdjęć!! :) A to, że tak się zapytam z nienacka, te agencje to towarzyskie li aby są? :P Czekamy na dalsze rekacje :) Aaa piłem ostatnio Johny Walker Blue Label i powiem, że mjodzio :) Tylko nie wpadnij w kanał :classic_cool: klikam i zmykam oglądnąć Herculesa Poirota :D ciao 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i z domu klik, klik... zadam powrotu wiosny!!! Bezka -> jestem pewna, ze jak sie osluchasz z jezykiem to bedziesz sobie bez problemu radzic :) Ghana -> hmm moze i dziwna ale nie lubie i juz ;) ja swojego psiaka w weekend przegonilam parek godzin po parku, ale on zamiast pasc ze zmecznia, jeszcze wiecej energii ma ;) Kati -> to Ty jeszcze oprocz dwoch swoich lobuzow 4 podworzowych dokarmiasz?? i nie boja sie Ciebie?? Kamorek -> S N I E G ?? ja nie chce!!!!! brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys jeszcze na Kafeterii mam raporty robić? :D Ja musze troche odpocząc :D No u mnie to wiele nowego się nie wydarzyło, ciągle albo studia, albo wyjazdy. Dziś mieliśmy fajną pogadankę w szkole z dziewczynami, o tej parze co biorą ślub. Nikt im chyba dobrze nie wróży (co nie znaczy że tego życzy), prawdopodobnie chodzi o kase. Jeszcze jedno drugie z torbami kiedyś puści, tak mi się wydaje.. ech. Nie wiem czy pisałam, ale moja siostra już na dobre się rozwiodła i ma spokój, a teraz jej córka jedzie do Wielkiej Brytanii, chciałaby tam prace znaleźć i od następnego roku studiować :) Zdolna jest z angielskiego bardzo :) Kati :D❤️ ze mną jak z dzieckiem, ja jestem chętna!! :D🌻 Terminy kiedy mnie nie bedzie na pewno to 12-18 kwietnia i 28 kw. -7 maja. A reszta raczej pasuje, chyba że bede w jakiś piątek jeszcze jechać ;) A Ty jak stoisz z czasem? :) Ghana no pewnie! :) Jeśli możesz to na pewno strasznie mi to pomoże, bo babka nam wielu wskazówek nie daje i mamy sami działać. Normalnie jakbyś spadła mi z nieba :D Już dwie prace oddaliśmy (już na pewno wiem że mam źle wnioski i zalecenia, bo zapomniałam o nich napisać :P) Najpierw robiliśmy badania segmentu odbiorców nowego samochodu.. a teraz oddawałam salon fryzjerski. W tym sem. mam do zrobienia ankiete na temat nowej linii kosmetyków, a że wczoraj jeszcze Tygrysa męczyłam skojarzeniami słownymi (bo nagle wpadłam na to, że kilku osobom mogę ten test zrobić, zupełnie zapomniałam :D) to chyba dostaniecie ankiete też z prośbą o wypełnienie, to wyniki będą wiarygodniejsze :D Jeśli możesz dać mi jakieś wskazówki albo coś przesłać, to bede bardzo wdzięczna :) Bezka, nauczysz się szybko, na takich wyjazdach zawsze tak jest :) Ja też chce zdjęcia!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze wam powiem, z tym marketingiem.. wkurzona jestem bo facet na egzamin każe się nam całej ksiązki nauczyć :( A jest podobno bardzo skomplikowanym językiem napisana. Ech... To po co chodze na wykłady :P A wczoraj, jak kupowałam mamie prezent, to kupiłam książke, podobno bardzo fajna, książka roku 2005, \"Cień wiatru\", wiec jak przeczytam po mamie to dostaniecie recenzję, jak nie czytaliście :) I kupiłam pełno marcepanów i bukiet róż w kolorze ecru, przystrojonych na zielono. Postawiłam wszystko na stole i wiecie jak to wszystko ładnie wyglądało? :D Hehe, a wczoraj moja siostra pisała egzamin gimnazjalny (ten po 6 klasie) i się pomyliła w jednym zadaniu z osiami symetrii, to troche jej dokuczałam ;) to teraz mam przed oknem zawieszony mój portret, jedno oko duże, drugie podbite, dwa zęby i kolorowe włosy z dopiskiem \"Ela co mnie wnerwia i gnębi\" :D Wiecie co, to jest z jednej strony bardzo zabawne, z drugiej męczące, mieć w domu 13-latke.. wiek dojrzewania jest okropny. Już wiem dlaczego się tak z bratem kłóciłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze buziaki dla wszystkich 👄 Nie bede wymieniać bo jeszcze kogoś nie wymienię, więc bardzo proszę, aby wszyscy się czuli wymienieni :) 🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich w nastroju małooptymistycznym - wczoraj zwolnili u nas 6 osób... Chyba czas poszukać nowej roboty... Pogoda tez do d... Elleska ja to na ogół wolne mam ;) Tajgerek boją?? Jak mnie widzą, to pędzą na złamanie karku ;) Mało łapek nie pogubią ;) Zawsze mam cos dla nich dobrego :) Przytulają się, łaszą, można pogłaskać i w ogóle ;) Normalnie to się boją ludzi, ale nie takich kocich mam jak ja :D Bezik 🖐️ Ghanuśka śliczne zdjęcia slicznych psiaków i niebanalnej urody kocurra :D Girl pracusiu 👄 Kamorek podwórkowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak pieknie sie zrobilo :D Slonce mocno swieci i jets niebieskie niebo... oj nie... widze kilka chmurek... Elles -> o to mi sie podoba - taki raport :) Powiedz czego dokladnie z marketingu potrzebujesz, moze ja tez mam cos co moglby Ci sie przydac :) Ksiazki nie czytalam, wiec na recenzje czekam :) Kati -> oj to rzeczywiscie nieciekawie... ale przeciez Ty jestes b. dobrym pracownkiem, wiec Ciebie chyba nie zwolnia?? a jesli chodzi o koty - pewnie wyczuwaja dobrego czlowieka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elles- \"cień wiatru\" jest super naprawde! To ksiazka o ksiazce, i o zyciu... i taka tajemnicza, mnie sie bardzo podobala! Wysle ci projekt badań marketingowych, jakby co to pytania w ankiecie moga ci sie przydac, bo sam temat to jest o jakims nawozie do kwiatkow :). Co do ksiazki do marketingu to polecam Kotlera, to jest wielka ksiega, ale naprawde przystepnie napisana i z dobrymi przykladami! Za to raczej nie zabieraj sie za Atkorna (czy cos takiego), bo to jest takie suche... Przychylam sie do wniosku Tygrysa- powiedz czego ci dokladnie potrzeba, to moze jeszcze cos podesle. Ja pisze prace dyplomowa z wprowadzania nowego produktu na rynek. Kamorek - marsz na rower, dzis sloneczko, przynajniej u mnie :) Bezka - no tak po agencjach sie wloczysz ;) czekamy na dalsze relacje i zdjecia oczywiscie! Tygrys- no dobra, ustalmy, ze nie kolor jest najwazniejszy :D no jak w koncu kupisz rowerek to juz bedziesz ekspertem w tej dziedzinie! :D Kati, Girl - 🌻 dla was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej i znow malo czasu dlatego ogolnikowo napsize ze nowych zdjec na razie nei posiadam a agencje kurcze KAMORKU NEI ZAPYTALAM A AMOZE MASZ RACJE ZE TO TOWARZYSKIE :p ZARTUJE OCZYWISCIE. kurna jeszcze caps sie wdal trudno pokrzycze na was a tearz zmykam bo musze isc sie rejestrowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonce, i owsze, bylo, ale sie zmylo :P Bezka -> daj znac jak cos znajdziesz :) Ghana -> jak juz kupie rower to na pewno sie pochwale... na razie sledze kilka aukcji na allegro i zebys wiedziala, ze kolor ma decydujacy wplyw na zakup roweru ;) Kati -> a lubisz swoja prace?? dobra, dobra... jedzenie to nie wszystko, koty sa przeciez bardzo madrymi stworzeniami!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys bardzo lubię... więc szukam podobnej :) Problem w tym, że ja mam bardzo rzadki i specyficzny zawód... Kocurry sa baaardzo mądre :) Przecież wiedzą, że nie chcę ich skrzywdzić :) Ciągle im coś do żarcia wynoszę i za uszkami drapię, to chyba bezpieczna jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis jakis fatalny dzien! Moje pieski sie struly i noc mialy ciezka, a teraz dowidzialam sie, ze jedna z suczek idzie jutro na operacje oka... a druga tak sie tez czyms zatrula, ze jest na kroplowce... Martwie sie o nie... A jutro koncza pol roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghanuśka to śliczne i silne pieski - wyzdrowieją raz dwa :) Mój piesek miał kiedyś operacje oka (usuwanie trzeciej powieki chyba) i wszystko poszło świetnie :) Będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati - mam nadziej... ale mi smutno, tak wszystkie suczki choruja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Ghana, Tygrysek napisze maila co robiłam i co jeszcze mam do zrobienia (w zasadzie to chyba tylko ankiete i wnioski, ostatnie zadanie jest bardzo okrojone) ale tez miałam coś jak nowy produkt na rynek, z tym nowym samochodem, co też wprowadzaliśmy na rynek.. Razem z technicznym opisem.. Hehe, to było troche trudne, bo robiłam to z koleżanką, a wiadomo że nie znamy się tak na tych klockach. W ogóle to jesteście kochane... Do tytułu topiku pasujecie jak ulał! Bardzo dziękuje ❤️ Ghana, Kotlera mam, tylko że wywiozłam do wrocławia, wiec jak za tydzień tam będę, to na pewno zajrzę :) Też mi się ta książka podoba, mimo że kawał bryły :) Już coś wiadomo czym się tak struły psiaki?? Własnie miałam u siebie córke siostry (jak sie na taką mówi? ;) ) to pogadałyśmy troche, już niedługo wyjeżdza do tej Anglii, zobaczymy jak jej tam pójdzie. Kati niedobrze że zwalniają.. Ale Ciebie na pewno ominie 🌻 Może się po 18 spotkamy co? :) Bo ten weekend mam zajety, wiosenne porządki i troche nauki :) Girl 🌻 Kamorek 🌻 Bezka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć robaczki:) ja dzis (a w zasadzie od kilku dni) czuje sie fatalnie, nei wiem czy to cisnienie czy zmiany pogody...ogólnie błeeee...:( Elles ja tez mam troche projektow marktingowych i typowo politechnicznych jakby co to będe szukać, tylko zapodaj jakis tytul pracy:) Ghanuś ... psiaki sa jak zwylke fajowne, i kiciuś też.. tak sobie wczoraj ogladajac te zdjecia zdalam sprawe z tego ze jestesmy tu na pajacyku od poczatku ich życia (od samego urodzenia) dzieki Tobie mozemy je obserwowac... ech jak ten czas leci:) Kati, Kamorku, Tygrysku, Margotko i Beziku (za wielka wodą:) ) 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spaaaac 😴 Ghana -> zaraz jakas czy cos?? moj psiak tez mial klopoty z brzuszkiem i musialam z nim o 2 w nocy na spacer wychodzic... zobaczysz, raz, dwa psiaki wyjda z tego, sa mlode, silne i sliczne :) Elles -> oj ja takich badan nie robilam... ale zobacze co mam na kompie, sporo roznych materialow, sie przez 5 lat studiow nazbieralo :) Kati -> ja jednak wierze, ze Ciebie nie zwolnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Właśnie sobie siedzę w fotelu i tutam łaciate :) nie byłem na rowerku ale byłem na zakupach i w tej samej materii kupiłem kask i koszulkę rowerową z długim rękawkiem :D Narazie śnieg stopniał, a po południu nawet przestał padać :) i świeciło słońce. Nie orientujecie się, jaki ma być weekend w kwestii pogody? Całuski dla wszystkich 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Slonce znow swieci od rana, mam nadzieje, ze nie zniknie popoludniu... Kamorku -> slyszalam, ze weekend ma byc ladny i sloneczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Brrr co za paskudna pogoda :( Na nic nie mam ostatnio ochoty, bo co chwilę pada, wieje i w ogole pochmurno jest... Na szczęście dziś jest piąteczek, więc jakoś dam radę ;) Elleska jestem za :D Może wpadniesz obejrzeć Don Korniszona?? Wykastrowany, urósł i w ogóle wygląda bajecznie ;) Marmoladeusz jedynie w szerz rośnie ;) Ghanuśka trzymam kciuki za psinki :) Tajgerek jakby co, to dam sobie radę ;) Girl pracusiu - miłego weekendu 👄 Bezik 🌻 Kamorek 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie sloneczko :) Pieski czuja sie lepiej! W nocy juz bylo spokojnie, ale wczoraj caly dzien wymiotowaly. One struly sie przez moja glupote, bo wyczyscilam podloge taka pasta, bo nam byla potrzebna do zdjec blyszczaca podloga- do pracy. No i chyba to polizaly, albo poprostu od oparow... w kazdym razie mysle, ze to od tego... Wczoraj szorowalam podloge i zmywalam ten syf... Powinni pisac takie rzeczy na opakowaniu!!! Dziekuje wszystkim za trzymanie kciukow. Dzis jeszcze jedna z suczek ma ta operacje na oczko, wiec kciuki prosze trzymac dalej :) Elles - ja teraz robie podyplomowe zmarketingu, wiec to wszystko mam na swierzo :) Girl- mam nadzieje, ze juz sie lepiej czujesz! No a rzeczywiscie czas plynie, dzis pieski koncza pol roku i sa juz prawie tak duze jak dorosle psy, a przeciez jak sie rodzily to sie na dloni miescily :) Tygrys- no chyba jakas zaraza... No ale chyba twojemu pieskowi tez juz przeszlo? Kati- wysylam troche slonka ode mnie dla ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghanuśka moje kocury nie takie rzeczy wchłaniają więc będzie dobrze :) Moje tez od razu "wydalają" z siebie ;) A o oczko sie nie martw - jak masz dobrego weterynarza, to będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati- no one dwa dni to z siebie wydalaly... a operacje ma suczka w Poznaniu, wiec nie wiem jaki weterynarz, ale znajac tych Panstwa co ja wzieli to najlepszy! :D Czekam na informacje od nich jak juz bedzie po zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghanuśka to mam nadzieje, że te biedaczki, które \"wydalały\" dostały cos na odwodnienie :) Ale komu ja to mówię - hodowcy psiaków ;) Ja miałam po prostu \"wiecznie chorego\" wilczka więc mam małe doświadczenie ;) Trzymam kciuki - zwierzaki to silne bestyjki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×