Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Czy u Was tez tak strasznie wieje?? az sie nie da okna miec otwartego... na szczescie pracy jest duzo, wiec czas syzbko leci :) Ghana -> gratuluje przejscie do kolejnego etapu!! Kati -> a z kim tak wczoraj zaszalalas?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam złą wiadomość :( Elleska przysłała sms - niestety nie odpowie szybko, bo od 3 dni jest w szpitalu. Czuje sie lepiej, ale nie wie kiedy wyjdzie :( Macie pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati - to pozdrow ja goraco ode mnie! Mam nadzieje ze szybko wyjdzie i bedzie ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati pozdrów Elles od nas i prześlij całuski oraz pożycz szybkiego powrotu do zdrowia ❤️ Ghana załatwione :) myknę się na solarium :) bo na to słonko nie można liczyć zbytnio uhm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z domu klik!! co?? Elleska w szpitalu?? oj to ja zaraz i ja pozdrowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Co za piękna pogoda :) Wyspałam sie i ani śladu wczorajszego kaca ;) Życzę Wszystkim miłego piatku :) Paa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonce swiecie, budza sie do zycia checi... Kati- a ja jakas ciezka noc mialam, zaczynam sie stresowac tym wtorkiem, ta rozmowa o prace, ze nie zdaze sie przygotowac... A dzis i jutro zajecia, a jeszcze S. pojechal i mam psy na glowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff jest Net... cos sie popsulo i nie mialam dostepu z rana... Ghana -> oczywiscie, ze wszystko Ci pojdzie znakomicie :) Kati -> pogoda piekna to prawda :) a chlopaki pozwolily Ci sie wyspac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajgerek jak nigdy :D Marmuś spał ze mną pod kołdrą (on to uwielbia - włazi cały pod kołdrę lub koc i pochrapuje), a Korniszonek się obraził, bo mu nie pozwoliłam zeżreć muchy i poszedł spać do dużego pokoju na kanapę ;) Ale obraza chyba nie trwała zbyt długo, bo rano już spał ze mna na poduszce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przerwa na kawe :) Kati to Ty masz nie zle... dwoch facetow w lozku.. ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ja to moge miec najwyzej dwie baby w lozku :) I owszem czasami sie ryja do lozka, chociaz teoretycznie maja zabronione :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghanuśka może i zabronione, ale co z tego - wywalisz z łóżka takie śliczne mordki :D Moje maja niby zabronione łażenie po blatach i stołach, ale Marmolad akurat najbardziej lubi się wyciągać na stole w kuchni ;) Jak dłuuuugi :) Szczegolnie jak tam jakaś szyneczka "bezpańska" sie poniewiera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie szczegolnie nie mam sily ( i ochoty ;) ) ich wywalac jak nie ma S. No bo w koncu ja sama i tyle miejsca... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje kocury po prostu nie znoszą spać same. Chyba, że sie poobrażaja, ale te fochy nie trwaja nigdy zbyt długo ;) Ghanuśka nie ma co wywalać futerkowców z łóżeczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas zasada \"niespania zwierzakow w lozku\" panuje przede wszystkim dlatego, ze mamy jedno pomieszczenie, w zwiazku z tym jak wchodza z pola, a lozko jest roscielone to maja tendencje do wskakiwania i to z rozbiegu :D No i mam np. lapki odbite na poscieli :) No i jak jest S. to w czworke ciasno jest w tym lozku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje łobuzy nie wychodza więc łapki maja względnie czyste ;) Tzn. czysty to jest Marmuś (fanatyk mycia się :D ), bo jesli chodzi o czystość Korniszonka to można polemizować ;) Mały ma ciekawsze zajęcia niż mycie się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, a moje czasami przychodza brudne az do brzucha... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16- weekend. Wlasnie sie okazalo, ze ja jednak nie mam zajec w ten weekend!! Ja to jestem rostrzepana, ale teraz przynajniej milo zaskoczona, bo mam wolne i bede sobie siedziec nad prezenatcja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weekend :D oho widzę, że tutaj poruszane są tematy łóżkowe ;) nie ma to jak wskoczyć w szkocki kilt po pracy :classic_cool: pozdrówka for @ll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moj facet sypia pod lozkiem, ale spryciarz zawsze wyczuje jak mam podly nastroj, czy jestem smutna i sie w nocy tuli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak to wygląda na to, że ja tylko sam sypiam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Pięknej pogody ciąg dalszy :) Szkoda tylko, że muszę być dzis w pracy... Ghanuśka zazdroszczę - ja tkwię dziś w robocie. Zreszta pustki okrutne... Kamorek żadna strata - musisz tylko przygarnąć jakąś \"przybłędę\" ;) Tajgerek zwierzaki świetnie wyczuwają nastrój :) Kiedyś miałam wilka i jak płakałam to on przybiegał i sie mocno tulił do mnie :) Girl co słychać pracusiu???? Wielki 👄 na dobry początek weekendu :) Bezik 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez pozdrawiam z pracy 🖐️ nie chce mi sie.... Kati -> to prawda, jak placze to zaraz sie przytula albo placze ze mna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry pajacykolandio :D Kati :D Tygrysku miejcie się dobrze pracusie hihi. Ja dziś jadę porobić w ogródku A. A po południem zapowiadają na południu Polski deszcze!!! krucafiks chorera 😠 to akurat u mnie wrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×