Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

:) przynajmniej tyle- ale tak wogole to nie miej dolkow :) Nie warto, tylko sie czlowiek nakreca! Ja juz rano bylam w lepszym humorze, ale znowu jakos mi sie pogarsza... moze w koncu pogoda sie zmieni bo mam dosc! U mnie nie bylo zadnego deszczu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć zdechlaki:) ja tez zdycham... z gorąca.. normalnie wykańcza mnie juz ten upal, rano dzis bylo tyle chmur i zaslonily slonce choc na troche... ale to byla chwilowa radość.. niestety nie mam klimatyzacji w pracy.. puf pufff..:P Kati... coż to za pomysl zeby popijac w takie upały :P :):):) pewnie teraz juz Ci lepiej.... i chlodzisz sie w domku z \"chłopakami\" :D trzymaj sie słonko 😍 buziaki dla wszystkich 😘, pędze zrobić pranko :P girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to teraz ja sie napije - martini z lodem dla ochlody :) Girl -> u mnie teraz sa jakies chmury ale nie wierze, ze bedzie padac... Kati -> o wlasnie, dolkom mowimy NIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochanimelduje sie ze jestem nie przeczyytalam jeszcze ani slowka ale o was z netem byly problemy po p[rzeprowadzce ale mama nadzieje ze teraz jest wszytsko oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dziś zły dzień... :( Zaliczenie negocjacji na 4. Napisałam wszystko dobrze, nawet to co nie wiedziałam, bo pytanie było z filmu którego nie oglądałam.. Facet nie uzasadnił oceny, mam się cieszyć że jest zaliczone. Jestem zła, bo bardziej zasłużyłam na 5 niż te osoby, które bez problemów ją dostały.. A poza tym miałam motywacje - stypendium.. Niby nie powinnam się tak emocjonalnie wkurzac, niby pieniądze nie są ważne, niby uczę sie dla siebie.. ale.. no, rozumiecie? Idę spać.. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Humor ciut lepszejszy - a właściwie się zmienił ;) Z doła przeszłam na etap wkurzenia :P Ech zycie... Wczoraj wieczorem ochłodziło się trochę więc spało nam się świetnie ;) Życze Wszystkim miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry dzien :) mieszkam chyba na obszarze trojkata bermudzkiego... padalo wszedzie naokolo, a u mnie nic... ledwie kilka kropelek.. grrrr Bezka -> pisz co U Ciebie!! Elles -> rozumiemy, rozumiemy... ale lepiej sie z nim nie kloc, bo jeszcze sie przyczepi i na nastepnych egzaminach bedziesz miec trudnosci... mam nadzieje, ze w swietle nowego dnia wszystko lepiej wyglada :) Isaaaa :D 🖐️ klikasz?? Kati -> oo to juz jest jakis krok do przodu... pomysl, ze wekeend tuz, tuz i sie usmiechnij :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo
chcę! ale nie mogę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszonko
takie małe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojeju- to wogole gdzies padalo i sie zachmurzylo?? U mnie caly czas lampa, juz nie moge... Bezka- zagladaj do nas czesciej! Elles- moze sie uda jeszcze z gosciem pongocjowac! Isa- hej! Ty tutaj :) Wracam do roboty, bo mam jej dzisiaj nawal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku i jak pada już u ciebie?? u mni enadal łokropecnie ciepło... teplicko a smradek ;) hihi isa 🖐️ oo Bezik się pojawiłaś :D 🌻 witaj słonko spokojnie nadrobisz czytanie :) Kati a jaki będzie następny etap? Oby pozytywny :D Nie dołuj się nam, tam ten tego wiesz :) 🌻 Ghana, Elles :D ❤️ Girl a które zdjęcie Cię zaintrygowało? wstrząsęło-niezmieszało? ;) widzę duży ruch przy zdjęciu na \"Różowy\" konkurs :D *** Zima. Pod drzewem stoi chlopiec, otworzyl usta i lapie śnieg na jezyk. Nad nim, na drzewie siedza golebie i rozmawiaja: -Czy myslisz o tym samym co ja? *** Małżeństwo wybrało się na wczasy. Po drodze zatrzymali się na noc w hotelu. Rano poprosili o rachunek za dobę hotelową. Ku ich zdziwieniu zobaczyli, że rachunek opiewa na zawrotną sumę 3000 zł. - Dlaczego tak dużo? Przecież spędziliśmy tu tylko kilka godzin! - pyta mąż. - To jest standardowa stawka za nocleg - odpowiada recepcjonista. Małżeństwo zażądało spotkania z dyrektorem, który spokojnie wysłuchał zażaleń i stwierdził: - Proszę państwa, prowadzimy luksusowy hotel, jest on wyposażony w kilka basenów, wielką salę konferencyjną, saunę i solarium. Wszystko to było do państwa dyspozycji. - Ale my z tego nie skorzystaliśmy! - Ale mogli państwo! I za to trzeba zapłacić. Mężczyzna wyciąga wreszcie z portfela 300 złotych i wręcza dyrektorowi. - Przepraszam, ale tu jest tylko 300 zł. - Zgadza się. - Obciążyłem państwa rachunkiem opiewającym na 3000 zł. - Pozostałe 2700 zł to rachunek dla pana za przespanie się z moją żoną - mówi mężczyzna. - Ale ja nie spałem z pana żoną! - krzyczy dyrektor. - Cóż, była do pana dyspozycji. *** Spotyka się dwóch sąsiadów. Jeden mówi: - Czy ty wiesz Franek, że moja świnia mówi po francusku? - Chyba jesteś pijany, albo zwariowałeś! - Nie wierzysz? To założymy się! Sąsiedzi poszli do chlewu do świni mówiącej po francusku. Jej właściciel pyta: - Kaśka, umiesz mówić po francusku? Świnia nic. Wtedy chłop ją kopnął, a świnia: - Łi, łi, łi! *** Q: Ilu ludzi z depresja potrzeba, zeby wkrecic zarowke? A: Zadnego. Posiedze tu sobie... sam... w ciemnosci... *** Jeden kierowca pyta się drugiego jak mu się jeździ w takie upały. Tamten mu odpowiada - jest tak gorąco że jak wysiąde z auta to musze kopnąć opone z całej siły No to ten pierwszy - po co ? deformują się? - Nieeee.... żeby mi się jaja od nogi odkleiły... *** -... synku, jesteś taki niegrzeczny, weź przykład z tatusia - mama, ale tata siedzi w więzieniu... - tak, ale niedługo wyjdzie za dobre sprawowanie! *** Diabeł złapał Polaka, Ruskiego, Niemca i mówi: - Każdy z was musi przepłynąć przez Nil. Wypuszczę tego, któremu krokodyl nie odgryzie jąder! Pierwszy przez Nil przepłynął Niemiec. Gdy wyszedł z wody, diabeł pyta: - Jak było? - Normalnie - odpowiada cienkim głosikiem Niemiec. Drugi był Ruski. Gdy wyszedł z wody, diabeł pyta: - Jak było? - Normalnie - odpowiada cienkim głosikiem Ruski. Jako trzeci, Nil przepłynął Polak. Gdy wyszedł z wody, diabeł pyta: - Jak było? - Normalnie - odpowiada Polak. Nagle z Nilu wyłazi krokodyl i pyta cienkim głosikiem: - Który płynął ostatni? *** Kowalski postanowił zrobić żonie niespodziankę. Poszedł do fryzjera, zgolił wąsy, brodę, przystrzygł krótko włosy. Kiedy wrócił, żona rzuciła mu się na szyję i zaczęła namiętnie całować. - Wiedziałem kochanie, zę zrobię ci niespodziankę! - Och, to ty?! - krzyknęła speszona żona. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mam prośbę do was o link Potrzebuję wysłać na urodziny życzenia w formie filmiku bajkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popadalo troche wczoraj ale nie wiele to dalo nadal jest goraco.... postanowilam sie wyrwac z miasta, wiec jade na weekend do Rzeszowa :D Roanna -> ale jak my ammy Ci pomoc?? co to za link?? fajne kartki sa na www.hallmark.com lub na polskim onet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Wreszcie ciut chłodniej, ale deszczu ani widu ani słychu ;) Mieszkanko wysprzatane tylko co z tego - za mopem podążało dwóch panów, którzy natychmiast wszystko zadeptali ;) Ech... Kamorek boskie kawały :D Tajgerek jaka pogoda?? Dzeki daje radę?? Moje wczoraj nawet na balkon nie wyszły - jak wróciłam do domu to na balkonie było 40 stopni :O Girl ❤️ Ghanuśka 🌻 Elleska 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale goraco... juz nie wytrzymam! Tu nie spadla ani kropla deszczu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana -> bede dzis przejezdzac (pociagiem) przez Krakow :D moglabys mi dac na maila numer do siebie?? moze, moze uda mi sie zrobic tak, zebym wracala z Krakowa... :) Kati -> Dzeki nie daje rady... w nocy obudzil mnie jego \"placz\"... juz nie wiedzial co ze soba poczac tak mu goraco bylo... musialam wstac i go zimna woda zmoczyc, polozylam mu tez wilgotna szmatke na podlodze, troche pomoglo... strasznie sie biedak meczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys- juz wysylam :) No popatrz, moze mam dobry okres na internetowe spotkania :) :) W niedziele siedze w krakowie grzecznie, wiec zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj tez pochmurnie... Ghana, nie strasz, ja chce miec ladna pogoda w podkarpackim na weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę Wszystkim miłego pogodnego ale nie upalnego weekendu :D Dobra wiem - marzycielka jestem ;) Ale co tam :D Paa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys- jednak nie pada... duszno jest starszliwie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i zmykam..... Kochani.. życze wam deszczyku w ten weekend... bo jeszcze troche i te upaly nas wykończa:) klikam i zmykam na wieś:P paaa 😍 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×