Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

bry :) cieplego dnia?? oj Kati rozumiem, ze to ma znaczyc, iz ma byc cieplo ale nie goraca ;) upal i duchota straszna... Elles -> moze kotek wymiotuje wlasnie dlatego, ze grysc nie moze...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hurra- dobrze obstawilam mecz! W pracy mamy male zaklady bukmacherskie :D Wygralam 40zl - pierwszy raz cos dobrze obstawilam! Tygrysku - chce sie wybrac na weekend do wawy zeby troche pozwiedzac, wtedy z noclegiem i nocna imprezka :) i wtedy bardziej mi sie oplaca ten bilet weekendowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rozumiem, ze w ten upal ciezko jest myslec o goracym posilku ale klikac trzeba!! Ghana -> gratuluje :) zatem kogo na final obstawiasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Co za skwar i duchota :O Powoli mam dość... nawet kocury wymiękają ;) Znikam do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda goraco... a mnie jest tym ciezej, ze nigdzie nie wyjezdzam, wiec nawet mysl o wypoczynku mi humoru nie poprawia... na basen tez isc nie moge... :( mimo wszystko - dobrze, ze jest lato :) Kati -> Dzek tez ma dosyc, w nocy juz nie wiedzial co ze soba zrobic... moglo jak mu lepek woda zmoczylam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczorja bylam z psami nad jeziorkiem i uczylam redi plywac! :) Wrocili rodzcice, wiec juz nie musze dojazdzac godzine do pracy :) Ja stawiam na Francuzow 2:0! A co jak kogos dopingowac to trrzeba zyczyc wysokiej wygranej! Kati- czy kotki daly sobie zrobic zdjecia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghanuska (i reszta ;) ) kotki dały sobie zrobić zdjęcie, ale teraz nie możemy znaleźć kabla do aparatu :D Normalnie wkurzona jestem maksymalnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochani klikam... klikam.. alem ledwo zywa.. mam potworny katar:( chyba sie dzis zwolnie troche z pracy... a jeszcze te upały.. po prostu wymiekam, brak mi powietrza do oddychania... ech ;( trzymajcie sie zdrowo 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati- czekam z niecierpliwoscia :) Girl- idz do domu sie leczyc? Nie mozesz tak caly czas w tej pracy siedziec! Ja mam dzis niechcec do pracy i chyba soebie wiekszosc przerzuce na poniedzialek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotki sa piekne i normalnie, no wygladaja na blizniaki :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak bliźniaki to ja... dziękuję :D:D:D :P;) Jeszcze tego by brakowało. Zaraz sobie lookne :) Girl kuruj się!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kociaki - blizniaki sa sliczne :) a jakie malenkie... Ghana -> jakto uczylas plywac?? moj wlazl do wody i plynal... a obstawialas znow wynik w pracy?? Girl -> do domu marsz, bo jeszcze sie czegos powazniejszego nabawisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys- ona wlasnie nie chciala stoi po brzuch zanurzona i piszczy jak ja plyne dlaje, wiec wczoraj kolezanka jej troche pomagala wejsc dalej, ale sama z siebie to nie chce plywac :( A mecze obstawilam: 2:1 dla niemcow i 2:0 dla francji! I zobaczymy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kati - no wiem ze blizniaki ;) a wczorja bylam u kolezanki, ktora tez ma takie kilku tygodniowe slicznosci :) i teraz juz chodza, tylko chwiejnym krokiemi sa sliczne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana -> hmm moj chyba od raqzu wszedlll pamietam jak kiedys wszedl do wody, i nagle grunt stracil, bo tam sie nagle zrobilo gleboko i poplynal.. kiedys tez z pomostu wpadl do wody (szczekal na labedzie). wszystko to gdy byl malutki oczywiscie... ale Twoja psina lapkami macha?? tzn umie plywac?? Dzek nigdy nie plywa ze mna - stoi na brzegu i sie niecierpliwi, a gdy wychodze to zawsze musi mnie obwachac, polizac - sprawdzic czy nic mi sie nie stalo :) a kiedys gdy bylam na kursie ratowniczym to chodzil ze mna (zajecia byly nad woda) i gdy raz udawalam tonacego to wskocyl do wody i plynal mnie ratowac!!! strasznie wszystkich tym zadziwil :) Kati -> widzialam kiedys takie nowonarodzone kotki - jeszcze slepe... kruszynki... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys- plywac umie, tylko nie chce :) chyba kazdy pies umie plywac- w genach to maja :) A podobno psy liza po kapieli (takze, a moze przede wszystkim po myciu) dlatego, ze zmywasz swoj normalny zapach i one chca sie dolizac do TWOJEJ skory :) zeby sprawdzic czy ta osoba, ktora wyglada jak wlasciciel, ma glos jak wlasciciel, ale nie pachnie jak wlasciele- to w koncu wlasciciel jest czy nie :D I dlatego nas liza :) oglaszam WEEKEND!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo to ciekawe... moj zawsze lize jak wychodze z wody, a z kapieli nie... weekend rozpoczety?? ja swoj zaczelam od mrozonej kawy, a teraz mam martini z lodem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien goracy, upalny, duszny :) znow mi strona pajaca nie laduje sie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Ja tylko na chwilkę - MAM DOBRĄ WIDOMOŚĆ!!!!! Oba koteczki znalazły domek! Jednego wzięła teściowa mojej koleżanki (która razem ze mną je dokarmiała i szukała im domku), a drugiego taka młoda para z ogłoszenia :) Miłego weekendu :) Paaa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
G O R A C O.... juz za goraco... Kati -> wspaniale wiesci :) bardzo sie ciesze, ze oba kociaki w dobre rece trafily :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajgerek - trafiły trafiły :D choć musiałam trochę naściemniać i Marmoladek robił za... mamusię :D A propos pogody - wreszcie ciut chłodniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładne Katarina robisz przekręty haha :D:D:D 🌻 Ja bym się obraziła na miejscu Marmolada, babe z niego zrobić :D:D;) no wiesz :D U mnie chłodniej, choć właśnie słonko wyszło. Dziś przyjeżdża siostra, dawno jej nie widziałam, więc pewnie pogadamy, musze opowiedzieć jak było w szpitalu :P eech, ale za to wieczorem mecz i mam nadzieję że będzie na co popatrzeć :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi Marmoladek za mamusie?? hihihi dobre :D :D Elles -> a nie masz juz dosyc opowiesci pt.:\"jak bylo..\" ?? tez mam nadzieje, ze bedzie na co popatrzec wieczorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry i bardzo goracy :) jak Wam sie mecz podobal?? ja sie ciesze, ze Wlosi wygrali a Zinadine dostal kartke - bardzo mu tak dobrze :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×