Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

cześć robaczki moje:) ... weekend mialam super szalony... wesele świetne... wytańcowalam sie.. przewiało mnie chyba z 20 razy.. a dzis juz w domku pije herbate z cytryna i zajadam leki bo mam gardło jak ognista otchłań i gorączke:P Jeli bede miala jakąs fotke to podesle zainteresowanym:):):) witaj Ellesko... nie zapomnielismy o Tobie ... fajnie ze juz jestes w domu, i odezwalas sie... mam nadzieje ze ze zdrowiem juz wszystko w porządku ??? 😍 buziaki dla wszystkich 😘 i ostatni nocny klik w pajacyka.. paaa dobrej nocki girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ladnie Girl, ladnie zaszalalas na calego... ech... zdrowiej!! A zdjecia oczywiscie poprosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ No ładnie - Elleska wróciła i jeszcze Marmolady nie podrapała za uchem??? Obrażam się w jego imieniu ;) Girl to niezła imprezka była :D Tajgerek 👄 Kamorek 🖐️ Ghanuśka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochani... :) ledwiem żywa... gardła nie czuje... chyba bede musiala sie wybrac do lekarza bo sama tego nie opanuję.... klikam i w zółwim tępie do robotki brykam... paa, buziaki 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elles - hej! pewnie, ze nie zapomnielismy! Girl - ale poszalas! Ja jestem zainteresowana zdjeciami! Kati- ja ostatnio bylam na wystawie psow w Krakowie, ale tam byla ogromna ilosc psow i mozna bylo poogladac i bylo fajnie, mimo, ze nie bylam na swojej rasie, bo byly w inny dzien, a i tak byl tylko jeden pies (bo to rzadka rasa), a ze ten konkretny pies jest piekny to wiem bo znam! Za to w wraszawie w ten weekend maja byc 3 irlandy - z tego jedna suczka ode mnie z hodowli :), ale mnie tam nie bedzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klikam, a tam tak malo obiadkow! Brac sie do roboty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klikam, klikam ale pracy sporo... Ghana -> a moze bys wpadla do Wawy na wystawe?? :) Girl -> do lekarza marsz, gardlo wyleczyc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek, Kamorek ❤️ :D Girl ależ Ci zazdroszczę tych tańców, ja tez potrzebuje sie wyszaleć i powyginać śmiało ciało ;):classic_cool: Z gardłem gorzej to niedobrze, ale mam nadzieje że lekarz pomoże 🌻 U mnie wszystko chyba ok, czekają mnie jeszcze kontrolne badania krwi i usg, powinnam iść do dentysty, do okulisty też ale sie boję :P No i może jakieś ćwiczenia :) Ja też sie zapisuje na zdjęcia jak bedą :D Musze wam powiedzieć ze przywiozłam do domu aparat, więc troche zdjęc też porobie, może w końcu coś wyślę :) Z Berlina parę mam (brat mnie na trzy dni zabrał) :) Kati :D [drap drap drap] :D a co to się stało, że dla kotka mieszkanka szukasz? Dla swojego czy czyjegoś? :) Ucałowania 👄 Tygrysek proszę ode mnie pozdrowić i mocno Gio uściskać!! :D I całą reszte jak bedziesz mieć okazję :) ❤️ strasznie się cieszę ich szczęściem :) Ghana 🌻 Tak jest pani szeryf, już klikam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elleska szukam domu dla dwóch ślicznych kotków, które urodziły sie u mnie pod firmą. Jutro dam ogloszenie w necie. Koteczki sa sliczne (podobne do Marmoladki :D ) i zdrowe. Jednego mogłabym zabrac, ale dwa to już przesada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju skonczylylam wysylke na dzis- uff czulam sie jak pani na poczcie :) Wiecie moj kolega leci na Borneo na wyprawe w dzungle- zafundowal zonie na pierwsza rocznice slubu taki prezent :) tylko, ze oni mieszkaja daaaaleko na wschodzie, wiec na borneo maja tani przelot, ale taka wyprawa to moje marzenie... Ech... co tu duzo mowic, ostatnio jakos wszystcy spelniaja jakby moje marzenia... Wlasnie mu napisalam ze moglam sie z nim hajtnac to bym miala takie prezenty na rocznice :D Tygrys- szczerze mowiac to chcialam jechac, ale teraz juz jest za pozno zeby kupic tani bilet pkp a na normalny czyli 160 zl w obie strony to mnie nie za bardzo stac. a wogole to istnieje ryzyko, e ta moja nie bedzie wystawiana bo ma cieczke, ale mam nadzieje, ze skonczy do niedzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elles -> przekaze na pewno :) pstrykaj zdjeciai wysylaj!! Ghana -> jakie 160?? 100 kosztuje bilet na express w 2 strony :D oooo i to jest dobry argument zeby slub brac ;) ciekawe co wymysli na 10 rocznice... Kati -> oj bede sie smiala jak nie dlugo 4 kotki bedziesz miec w domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek- chyba ulgowy, albo studencki, a ja juz sie nie lapie! A i dobry powod, a wogole facet to moja mlodziencza milosc :D Bardzo mlodziencza dodam! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie.... normalny!! na express lub intercity tutaj znalazlam opis o pospiechach ale jestem pewna, ze jest tez takie cos na expressy, kolezanka w pon tak jechala - Intercity :) Wystarczy, za jedyne 100 zł kupić w kasach biletowych „PKP Przewozy Regionalne” karnet wakacyjny na przejazdy w dowolnej klasie pociągów osobowych i pospiesznych. Karnet uprawnia do wielokrotnych przejazdów w ciągu trzech wybranych przez Ciebie wakacyjnych dni. Wskazany dzień liczy się od godziny 0.01 do 24.00. Na podstawie karnetu podróżować może tylko osoba, której dane – imię i nazwisko oraz numer dokumentu umożliwiającego stwierdzenie tożsamości zostały wpisane na karnecie. Przed rozpoczęciem podróży należy w kasie zalegalizować przejazdy na załączonej do karnetu wkładce, czyli określić datę przejazdów, którą wpisze kasjer. Legalizacji może również dokonać konduktor w pociągu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć i podsyłam wam 👄 Swojego czasu jeździłem do Ustronia na wystawy psów (brat wystawiał psa - setera angielskiego). Teraz idę pochłonąć PrincePolo mniam ;) *** Rok 20XX. Dziennikarz zadaje pytanie Prezydentowi Lepperowi: - Prosze powiedziec naszym telewidzom, czy nie sadzi pan, ze nasilajaca sie ostatnimi czasy \"ucieczka mózgów\" z Polski na zachód Europy oslabia intelektualny potencjal lokalnego rynku pracy? - Co? *** Portiernia żeńskiego akademika. Portierka pyta młodego amanta: - Pan do kogo? - A kogo mi Pani moze polecic? *** Jasiu wykopał z piaskownicy granat i pokazuje go mamie. Mama: - Wyrzuć to cholerstwo do pieca, bo nas pozabija! *** W parku na ławce siedzi Jasio, a obok niego siedzi kobieta w ciąży. W pewnym momencie Jasio nie wytrzymuje i pyta kobietę: - Co tam pani ma? - Dzidziusia. - A kocha je pani? - Oczywiście. - To dlaczego je pani zjadła? *** Wujek Dobra Rada radzi: \"Jeśli kobieta w nocy nie jęczy, to w dzień warczy\" *** Kilku chirurgów spotkało się na przerwie obiadowej. Rozmawiają o tym, kogo najbardziej lubią operować. - Ja to bardzo lubię operować księgowych. Wszystko w środku jest ponumerowane. - Jeszcze łatwiejsi w obsłudze są bibliotekarze. Wszystko mają ułożone w porządku alfabetycznym - twierdzi drugi chirurg. - Ja to lubię informatyków. Wszystkie narządy oznaczone są odpowiednimi kolorami. - A ja uważam, że najłatwiejsi do zoperowania są prawnicy. Nie mają serca, nie mają kręgosłupa, nie mają jaj, a głowę i dupę można bez problemów zamienić miejscami. *** Przychodzi facet do biblioteki i mówi: - Jest książka pt. Polska mistrzem świata? A bibliotekarka na to: - Fantastyka piętro wyżej. *** Stój, bo strzelam! - Stoję! - Strzelam! - krzyknął do bramkarza skoncentrowany Rasiak *** Stirlitz umówił sie na spotkanie z tajnym współpracownikiem w polskiej kadrze piłkarskiej. Umówili sie w ciemnym zaułku Berlina, gdzie nikt ich nie zauważy, jak spiskują. Była cicha, bezksiężycowa noc. Stirlitz obawiał sie, ze gestapo ich usłyszy i słusznie. Cisze nocna przerwał głuchy stukot drewna o bruk. Musiał uciekać. Nadchodził Rasiak. *** Na rozprawie sędzia pyta oskarżonego - Dlaczego uciekł pan z więzienia? - Bo chciałem się ożenić. - No to ma pan dziwne poczucie wolności. *** - Jak nazywa się kogoś w budynku Sejmu kto jest uczciwy, etyczny i inteligentny? - Uczestnik wycieczki szkolnej. *** II Wojna Światowa. Rosyjskie sołdaty bezczeszczą niemiecki cmentarz. Skaczą sobie po nagrobkach czytając przy okazji kto tam leży: - Albert Hess - Bruno Schwarz - Herman Guttman - Edward von Klinkerhoffen - Achtung Minen 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Co za upały :O Powolutku mam dość, że o moich nicponiach nie wspomnę ;) Znikam do roboty - jutro prezes przyjeżdża :D Aha - jakby ktoś chcial małego słodkiego koteczka to niech sie do mnie zgłosi ;) Dzis chcemy im zrobić zdjęcia i poszukac domu przez neta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja znajoma tezma kotki na wydaniu :) zasypiam, psy nie daly mi spac... jeszcze jedna noc na wsi, a pozniej juz swoj wlasny domek :) Tygrys czyli taki dzienny bilet tak? ale musialabym o 6 rano wyjechac, no i wrocic na final do krakowa... no nie wiem... 100 to i tak duzo... szczegolnie, ze nie mam pewnosci,czy ta moja bedzie wystawiana, bo dalej ma cieczke...a jestes w warszawie w niedziele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt goraco... ale stanowczo wole to niz zimno... Wlosi wygrali, Legia wygrala, to mam nadzieje, ze dzisiaj Portugalia zabojada nakopie :P Ghana -> dzisiaj przejezdzalam kolo dworca i widzialam reklame: 2 bilety za 100 zl na intercity :) pewnie, ze jestem :) jak sie zdecydujesz to daj znac, dobrze?? Kati -> ja poprosze o zdjecia kotkow :) Kamorek -> dobre :D poprosze o wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazlam oferte bilet weekendowy - 99 zl i mozna jezdzic do woli w weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajgerek własnie próbuje złapac małe bestie coby im fotkę pstryknąc, ale oczywiście jakby wyczuły i schowały się do budy :D Trudno - trza je będzie wyciągać za uszy ;) jak tylko zrobimy fotke i przerzucimy do kompa to wysylam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochani:) uwaga uwaga.. dziś klikam i kicham... dobrze ze nie zaraża sie przez internet:P Kati.. ja tez chce obejrzeć kotki.. :):):) Ghanuś.. to fajna oferta z tymi biletami interciti .. ja ostatnio placilam za normalny pospieszny 50 zl w jedna strone czyli wyszło 100 w ta i spowrotem... ale to nie inter citi... no i nie na cały weekend... Milego podróżowania :):):) Kamorku - humorku 🌻 Tygrysku... ja tez trzymam kciuki za Portugalie... i ciesze sie ze włochy wygraly... ale w finałach jestem za Włochami oczywiście... :P brykam do pracki.. paaa ps. buziaki dla Bezika, Elles, Margotki.. i calej reszty klikaczy 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana -> o to, to... tylko na wakacje to jest nie weekend a 3 kolejne dni :) Girl -> wykichaj chorobstwo, zebys zdrowa juz byla :) a kiedy kolejne wesele?? Kati -> hihi a pozniej bedziesz miec cale rece podrapane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajgerek mnie koty kochaja i żaden nie podrapał :D Niestety małe bestyjki się schowały - nakarmione, wybawione, zmęczone gorącem zasneły ;) Jutro rano powtarzamy akcje foto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati - jakby co to ja tez chce zdjecia! zeby nie bylo! Tajgerek- no jeszcze sie zastanowie, ale te inne osy ( w sumie sa 3 irlandy) to jakies mi nie znane... No wiec jezeli ta moja nie bedzie wystawiana to nie mam po co za bardzo na wystawe jechac, tylko ew spotkac sie z Toba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Portugalia!!! Portugalia!! trzeba sie juz do meczu przyszykowac ;) Ghana -> w sumie to masz racje :) a ze mna sie spotkac mozesz zawsze :D tzn kiedy tylko przyjedziesz :D Kati -> naprawde zaden kot Cie nigdy nie podrapal?? mnie wszystkie zwierzaki lubia, ale podrapana juz bylam nie raz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nocne klik i do wyrka myk Też bym chciała małego kotka ale juz jedną mam a ona innych nie toleruje :P Już ma 13 lat i się starzeje chyba, ostatnio co zje to zwymiotuje. Dobra przesadzam, ale ostatnio często się zdarza, dziś na szczęście nie. Rozdrabniam jej na papke prawie.. je i nic sie nie dzieje. Moze nie gryzła i wymiotowała bo ją zeby bolą? Ma już 13 lat. Jutro ide do weta zapytać.. No i oko psa, też już smaruje 3 dni maścią i nic sie nie poprawia :( ech.. A Portugalnia sie dziś popisała że hej :P Teraz bede Włochom kibicować, mecz chyba w niedzielę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×