Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

nie, nie... zadnefgo deszczyku, chyba, ze w nocy.. Ghana, patrzylam na prognoze pogode i niestety zapowiada deszcze a nawet burze... mimo wszystlo licze na troche slonca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ nareszcie deszczyk zawitał i u mnie :D co skrzętnie wykorzystalem i nazbieralem podczas pracy 5 litrow deszczowki (wiecej butelek nie miałem :P ) dla mojego śmierdziuszka i szarotek. Papapa i udanego orzeźwiającego weekendu życzę :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ zaraz śmigam do Bielska na \"Operację Połunie\" paaa *** Czym różni się Rzeczpospolita II od tej obecnej IV? A tym że wtedy rząd był w Londynie a Polacy w Polsce a teraz jest odwrotnie. ***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D Kamorek jak ja lubie Twoje kawały, nie pytam nawet gdzie je wynajdujesz, wole sobie tutaj je czytać od Ciebie :D Buziaki dla wszystkich, bo nic nie czytałam. Kati co to za dół był, hmmm? ❤️🌻❤️ Strasznie mocno Cię ściskam, myślę już o jakiejś kawce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klik i znikł Co jest, gdzie są wszyscy? :P;)🌻 Własnie wróciłam ze spacerku, jest super, choć mogłoby tak nie wiać.. Pies w ogóle chyba coś wyczuwa, zeby ze mną teraz delikatnie, nie ciągnie, nie szczeka, słucha się... :) Ja go w ogóle kocham i nie wiem co bym bez niego zrobiła :D Już miał dobrze z okiem, teraz znowu czerwone, ale smaruje i mam nadzieję że będzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gahna
Hej ja tylko na chwile! Taki sobie weekend... ale coz sa wyloty i upadki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochani widze za na kafe po staremu nadrobilam zaleglosci i przeczytalama prawie wszystko u mnie po staremu pracuje (teraz dosyc intensywnie bo robilam co dzien overtimy :D:D) wczoraj u nas byla big imprezka bo moje slonko mialo urodzinki i od piatku przez pol soboty siedzialam w kuchni ale sie oplacalo :D:D a dzis trza sprztac :( u nas tez jak u Tygrysia nic a nic nie pada ja nei wiem gdzie ta angielska pogoda w pracy mozna umrzec nawet ostatnio zaslabl facet we wrezsniu odwiedzam na tydzien polske juz nie moge sie doczekac :D:D buzka kochaniutcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie widzialam z Ghana, a ja sie widzialamz Ghana i lody z nia zjadlam :D :D :D Bezka -> nic nie opowiadasz... lubie czytac jak opisujesz rozne londynskie \"przygody\" :) Elles -> ja bylam pod Rzeszowem :P ale juz wrocilam i klikam :) Kamorek -> zdjecie jest super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak byla pierwsza i sie pochwalila spotkaniem :) A ja sie widzialam z Tygryskiem! :D Zapraszam nastepnych do Krakowa- nastepnym razem sie przygotuje i obczaje knajpy wczxesniej, zeby nie bylo, ze nie orientuje sie we wlasnym miescie :) Kamorek- swietne zdjecie! Elles- no teraz ty mialas dyzur w weekend na pajacyku :) Bezka- pisz cos szerzej co u ciebie slychac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Warszawy tez zapraszam - po miescie oprowadze, na pyszne lody zaprowadze :) a w ogole to dzien dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D ale spadła temperatura fjuuu aż noce są zimne, że z chęcią bym przytulił kogoś ;) pierwsze kawały ciut feministyczne... a propo feminizmu, przeczytałem w nowej książce Łysiaka fajne zdanie: \"Feministki uważam za sfrustrowane suki, których tępa agresywność wynika z faktu, iż żaden samiec nie umiał tych bab dopieścić. Mój szofer uważa, że one cierpią na \"syndrom niedopchnięcia\"\". :classic_cool: *** Czym się różni mucha od męża? Mucha jest upierdliwa tylko latem. ..ha ha ha :P *** Ona: - Kochanie, koledzy z biura powiedzieli, że mam bardzo zgrabne nogi. On: - Naprawdę? A nie wspomnieli nic o wielkiej dupie? Ona: - Nie, o Tobie nie rozmawialiśmy... *** Dlaczego kobiety przecierają oczy, kiedy się budzą? Bo nie mają jaj, żeby się po nich podrapać. *** - Słyszałam, że rozwiodłaś się z mężem. - Tak, mieliśmy ciągłe nieporozumienia na tle religijnym. - O co chodziło? - Uważał, że jest Bogiem. *** - Janie, kiedy to ostatnio polowaliśmy na jelenia? - Wczoraj, Jaśnie Panie. - No widzisz! To dlaczego dziś na obiad znowu jest konina? - Proszę wybaczyć, ale kucharz serwuje tylko to, co Jaśnie Pan raczy trafić *** Wielkie sympozjum nt. \"Czy mężczyzna powinien mięć żonę, czy kochankę?\" - Lekarz stwierdza, że przede wszystkim żonę, bo to zdrowie seksualne... - Psycholog, że kochankę, bo wtedy jest uprzejmy, elegancki i w ogóle się stara. - Naukowiec dowodzi, że i żonę i kochankę, bo żona myśli, że jest u kochanki, kochanka, że u żony, a on tup tup tup i do biblioteki... *** Twierdzi się, że promieniowanie X zostało odkryte przez Rentgena, jednak już kilka wieków temu rosyjski bojar Morozow pisał do żony: Przejrzałem cię na wylot przeklęta szmato. ***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Kamorek - jestes boski :D A w nagrode możesz poprzytulać Marmoladkę, bo on ma ostatnio niedosyt uczuć - dziś rano jak sie obudziłam, to spal na moim brzuchu :) Tygrysek jak pogoda i jak Dzeki?? Girl jak zdrówko pracusiu? Bo ja ostatnio ciągle śpiąca i zmęczona :) Szczególnie w poniedziałki ;) Ghanuśka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj ja mam podly humor i wszystko mnie denerwuje.... grrr u mnie troche chlodniej ale nie zimno, tak w sam raz jest :) Kati -> pogoda sloneczna, nie goraco :) Dzeki dobrze, bylismy wczoraj na szczepieniu, wiec mial troche stresu ale byl b. dzielny :) Kamorek -> hyhyhy \"syndrom niedopchniecia\" to ja juz znalam, na studiach tak mowilismy na upierdliwe panie profesor :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochani:) nie mam czasu nawet wpaść, napisac słowo i poczytać.... klikam tylko w pajacyka... bo po 2 tyg od przeziebienia znowu wczoraj rozłożyla mnie goraczka i \"kolczasty jeż w gardle\" .. chyba juz najwyższy czas na urlop i regenerację... bo padnę Kati... dzięki za pamięc.. a ze zdrówkiem jak widać.. niewiadomo jak, ... nie daj sie tej szefowej 😍 Tygrysku .. Ghanuś... ale świetnie, że sie spotkałyście 😍 Kamorku... dzięki za taką dawkę humoru 🌻 buziaki dla reszty klikaczy 😘 a ja siedze i juz zaczynam kichać.. no nie mam przekichane :( paaaa girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poranne lęki prezydenta: Czasem rano budzę się ze strachem. A czasem jej nie budzę. Girl -> kobitko, wykuruj sie raz i porzadnie, bo jeszcze sie czegos powaznego nabawisz... chorowac w te upaly - nic przyjemnego... zdrowka zycze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj przegralam konkurs i dzisiaj... jak tak dalej pojdzie to dlugo tu nie popracuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku a toć se kliknę bo wróciłem z imprezki urodzinkowej :) 🖐️ dla wszystkich Ghanuś gędzie cacy :classic_cool: Kati z chęcią poprzytulam Marmoladka i poleżę na brzuszku :) Girl ❤️ zdrowiej, nie czas na choróbska!!! Pytanie: czy ktoś wie jakie są kontakty w Portugalii? Bo zastanawiam się czy nasze wtyczki będą tam pasować i bez problemu naładuje się aparat? *** Spotykają się trzy bociany. Pierwszy: Latałem u mnie we wsi trzy dni nad jedną z chałup i urodziła się dziewczynka. Drugi: Ja latałem u mnie we wsi nad domem sołtysa tydzień i urodził się chłopak. Trzeci: Ja latałem u mnie we wsi dwa tygodnie nad plebanią. Pierwszy i Drugi na to: I co się urzodziło? Trzeci: Nic sie nie urodziło, ale jakiego stracha mieli. *** Przychodzi staruszek do apteki i prosi o trzy tabletki Viagry. A aptekarz na to: - Ale Viagry nie sprzedajemy na sztuki tylko w opakowaniach. - Ale ja potrzebuje tylko trzy! - mówi dziadek. Po namowach aptekarz w końcu daje dziadkowi trzy tabletki... - I proszę jeszcze każdą podzielić na trzy. - Ale to przecież nic panu nie da, nawet panu nie stanie. Mówi aptekarz. A dziadek na to: - Ale on nie musi stać. Wystarczy, że się trochę podniesie żebym sobie po nogach nie sikał. *** Dlaczego Św. Mikołaj nie ma dzieci? - Bo spuszcza sie przez komin. *** Czy Ewa zdradzała Adama? - Tego dokładnie nikt nie stwierdził, ale niektórzy uczeni uważają, że człowiek pochodzi od małpy... *** Spowiada się trzydziestoletni już prawie mężczyzna: - Byłem w lesie z dziewczyną i ją pocałowałem. - I co dalej? - Ona przewróciła się i chyba zemdlała. - I co zrobiłeś? - Pobiegłem do najbliższych zabudowań, wziąłem wiadro wody i oblałem ją, a potem odprowadziłem do domu. - Na pokutę - powiada ksiądz - zjesz wiązke siana. - Ale dlaczego, proszę księdza? - Boś osioł. *** Mąż wraca do domu po całym dniu ciężkiej stresującej roboty i wpada do kuchni mówiąc do żony: - Jestem głodny! - Usmażyć Ci jajka? - Cycki se usmaż! *** Jak wygląda pozycja \"na żabę\"? - On leży, jemu leży, a ona rechocze... *** Wiecie czym się różni sex od klocków Lego? - Nie? - To bawcie się dalej klockami! *** Jaki znak symbolizuje obrączka? - Zakaz ruchu na cudzym brzuchu. *** Kiedy żołnierz może używać broni? - Kiedy Bronia skończy 16 lat. *** Przychodzi facet do lekarza: - Panie doktorze urwalo mi worek. - Mosznowy? - Ni mom. *** Czym się różni I Rzeczpospolita od IV RP? Pierwsza była obydwojga narodów a czwarta obydwojga bliźniaków. ***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) z chcecia powiedziala bym dobranoc i zagrzebala sie w lozeczku... spac 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Jestem dziś niewyspana, bo Pan M postanowił spać pod kołdrą na środku łóżka, a nad ranem odbyła się regularna bitwa o miejsce ;) Pan K nie brał w niej udziału, bo szalał na przedpokoju z całą masą zabaweczek :D Życzę Wszystkim miłego dnia :) Paa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez troche zmeczona... Wczoraj spokojnie upijalam sie winkiem... ale moze to koniec zlej passy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"duzo nas, duzo nas do klikania trzeba a tak malo nas,malo nas, na Pajacu bywa\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klik klik i brykam lulu.. ps. Kamorku .. swietna stopka 🌻 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×