Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

heeej 👄 Eee przesadzacie z tym uważaniem :) hihi Serdecznie dziękuję za odzew w wiadomej sprawie :D Coś więcej napiszę później bo teraz idę do Urzędu Miejskiego. Paaa :D Kati 3mam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati - trzymam mocno! ja mam tylko jutro wolne, a dzis urwanie glowy, wczoraj byla delegacja 15 h :) , a w niedziele mialam imprezke u siebie, wiec wczoraj troche zmeczona bylam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa ;D można już ulepić bałwana wszędzie jest bialutko fjuuu :) ale hardcorowato... mam negatywne odczucia do tego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamorek - hej -my tu chyba sami dzisiaj :) U mnie tez bialo- pies oszalal rano z radosci, a ja przyszlam na piechote do pracy bo mam niewymienione opony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Ghanus ano sami :D odrazu widac ze jest intymniej ;) hihi a wczoraj w nocy okolo polnocy tak super gwiazdy swiecily i ksiezyc ze nic nie zapowiadalo porannego bialego szalenstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wczoraj strasznie wialo! I juz bylo zimno! Ale i tak snieg mnie mocno zaskoczyl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi czyli masz cos na ksztalt drogowcow ;) dzisiaj wieczorem juz odbieram plakat z drukarni :D az drżę z niezaspokojonej ciekawosci :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w koncu cos zmieniales w palakacie? Czy poszedl do druku taki jak nam wysylales? Uciekam do domu - juz sie robi ciemno, jak ja mam z psem na spacer pjsc? Dobrze,. ze kupilam jej takie swiatelko przypinane do obrozy, zebym ja widziala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bomba w ciapki musi to fajnie wygladac psiak z swiatelkiem :D Toudi jakos od dwoch dni mocno kichał mi ale teraz na szczescie juz mniej. Rozmawialem z pania weterynarz i powiedziala ze musialo go cos podraznic :/ Odnosnie plakatu to mialem jeszcze pare zdjec lecz wybralem tamto ktore wam podeslalem. Ciut je obrobilem, rozjasnilem koszule tak by byla grafitowa, oraz rozmieszczenie napisow dopracowalem. Niestety nie mialem juz czasu na konkretne zmiany bo musialo isc do drukarni a aparatu jeszcze swojego nie mam. Za to dzisiaj ogladalem plakat gotowy z komitetu ktory projektowalem z kolega i wyszedl fajowny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie widać
A Ja chciałam podziękować bardzo:) Moja koleżanka dzięki takiej pomocy( czyli klikanie w linki) dostała potrzebne jej do przeżycia leki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znaczy, ze klikanie daje efekty!! No to klik na dzien dobry! Kamorek- to podeslij ostateczne plakaty- twoj i komitetu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WROCILAM!!! :D Juz sie biore za klikanie :) opowiesci i zdjecia pozniej, moze w ndz. jak sie odespie i odpoczne (tak, tak nie bylo czasu na sen ;) ) oczywiscie wakacje byly CUDOWNE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamorek - ten \"niezależni\" naprawde fajny! Wogole haslo- niezalezni i nowe twraze na mnie dziala :) Warto angazowac nowych ludzi! :) Tygrys- WITAMY PODROZNICZKE!! Czekamy na opowiesci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano śnieg, w Polsce jesteś najwyższy czas przywyknąć do tego bądź wyemigrować :P ale ponoć ma być jeszcze ładnie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry i sniegowy... kiedy znow bedzie lato?? oj ciezko, ciezko po 30 stopniach upalu teraz egzystowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ha .. zima mnie dopadła:P cześć robaczki... ledwo dojechalam do domu po tym dlugaśnym dla mnie weekendzie... zasypało mnie rowno:P Witaj egipski - Tygrysku!!!!... jakie zdjecia piekne... normalnie jestem oszołomiona.. i takie ciepełko z nich bije...jeszcze sobie je dokladniej poogladam bo teraz tak szybciutko przejrzalam... Jak ty sie tu nam teraz przyzwyczaisz do tej lodówki i śniegu..:) 😍 Kamorku., Ghanuś... buziaki za klikanie w pajacyka 😘 Kati.. pewnie sie jutro tutaj pojawiesz... bo coś czuje ze i Tobie sie skończyl ten dlugaśny weekend :) 😍 paa girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D klik klik 693 U mnie ani nie widać śniegu, wczoraj jeszcze posypało zaraz jak skończyliśmy piknik wyborczy na rynku, wieczorem padał deszcz ze śniegiem a teraz calutki dzionek deszcz :D Girl tobie również 👄 Tygrysku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich po długim \"weekendzi\" 🖐️ Było super - ech te koty zawojowały mnie na amen ;) Niestety Marmolad ma znowu jakąś infekcję w uszach (ciekawe jakim cudem ją złapał skoro nosa poza dom nie wystawia. Chociaż ostatnio przyłapałam Lulusię jak wpychała ucho do kranu... hmmm) Tajgerek piekne zdjątka :) To musiały być super wakacje :) Kamorek fiu fiu plakaty, wybory, polityka ;) Lurcze niedługo z nami nie pogadasz :P Girl Słonko niestety skończył się ;) Ech a tak nam było dobrze :D Ghanuśka mam nadzieję, że wypoczęłaś i... w ogóle było dobrze :) Bezik 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) ciezki jest pierwszy dzien w pracy, oj ciezki... Yogi -> chwilowo ta stronka mnie akurat nie chodzi i same linki widac... ale klikalo sie podobnie przy zalesianiu czy ochronie zdrowia dzieci... Kati -> jakto ucho pod kran?? moze Lula sluchala jak woda w kranie leci ;) wakacje byly wiecej niz super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tort, szampan i takie tam bo mam dzisiaj urodziny!! Kolejne 18-ste :D Czekam na zyczenia i wirtualne prezenty :) A co - dzis mi sie nalezy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzis z okazji urodzin mam dobry humor i wszyscy sa dla mnie mili :) Kati trzymaj sie- przesylam dobre fluidy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana z okazji urodzinek spełnienia marzeń i tego co dla ciebie najważniejsze :) ❤️ Kati :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego naj wspanialszego Ghanuś, oby wszystkie Twoje marzenia spełniły się .. 😍 🌻🌻🌻😘 Kati.. trzymaj sie.. jutro będzie lepiej:) mnie dziś nikt nie wkurzył ale zaczyna mi sie w pracce gorący okres... padam ze zmeczenia...i na dodatek ten świetny mróz .. dzis mialam rano na termometrze - 10 st. i chodniki jak lodowisko brrr :( buziaki dla reszty i oczywiście klik klik.... girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×