Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

z domu tez poklikam, a co ;) slonce sie nie pojawilo, moze jutro to sie zmieni?? a spac mi sie nawet chce, to dziwne, bo kiepsko spalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem gdzie wy to słoneczko widzicie, bo na pewno nie w Trójmieście. Pogoda nieciekawa, ale humor nieco lepszy ;) Może nawet pójdę dziś do fryzjera polepszyć (albo pogorszyć ;) ) go sobie jeszcze troszkę ;) Panna Lulusia rozczula mnie ostatnio niesamowicie - ma taki zwyczaj :) Co rano, gdy szykuję się w łazience do pracy, ona wskakuje na pralkę, gdzie leży moja koszulka nocna albo inny ciuch i wtula się w niego mrucząc przy tym niesamowicie głośno i dodatkowo go mietoli / liże / \"ćmoka\" (sama nie wiem jak to opisać) :D Słodki widok :) Znikam, paa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie kto zabral slonce?? Kati -> fryzjer na pewno poprawi Ci humor, a wraz z ostrzyzonymi wlosami, odetnij od siebie smutki i zmartwienia!! Jesli chodzi o Lule, to moze one z tesknoty tak robi?? Girl -> a jak Twoje zdrowie?? dzielnie sie trzymasz w ta jesienna pogode??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajgerek małe kotki (duże zresztą też ;) ) są wrażliwe na ciepło, dotyk, miekkie tkaniny itp. :) Ona się przytula nawet do kocyka :) A że rzadko mnie widuje to osobna sprawa... ale co robić - muszę zarabiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati - poprostu chce dluzej czuc jakby byla dalej z toba :0 Slodkie! Fryzjer raczej polepsza humor- nowa fryzura=nowy poczatek :) Kilkam i znikam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati, to proste musisz brac Lule do pracy, teraz jest zimno, wiec futrzany kolnierz nie powinnien dziwic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghanuśka szkoda, że jak wracam do domu, to Panna Lula ma całą masę innych zajęć aniżeli przytulenie się do mnie ;) Tajgerek Lulusia jest strasznym cieplaczkiem i umarłaby na takim zimnie ;) Poza tym nudziłaby się bez Korniszonka, z którym gania się pół dnia po mieszkaniu i bez Marmoladki, którego ciągnie za ogon :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim :D hihi Dzisiaj wybrałem się z koleżankami na pomiar tłuszczu. Potwierdziło się i jestem niskotłuszczowym Kamorkiem o zawartości 10,2% tłuszczu Normalnie prawie jak mleko Łaciate :P albo jak śmietanka :D klik klik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam sexi chrype :D Kati -> zatem musisz zabierac do pracy cala trojke - ale by bylo wesolo :D Kamorek -> czyli mozna Cie stosowac w ramach diety ;) a jaka jest norma zawartosci tluszczu w organizmie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochani:) alleeeee jestem padnieta... :P Tygrysku.. u mnie ze zdrowkiem ok.. tylko coś slysze ze u Ciebie hrypkowo.. ale jesli to sexi chrypka.. to chyba nie jest tak zle :P Zdrowiej predziutko, plecam mleczko z miodkiem i cytrynką:) 🌻 Kati.. ech te twoje kociaki, muszą byc rozkoszne .. chyba na dlugie zimowe wieczory powinnam sobie takiego sprawic chociaz jednego i nie tylko na wieczory ale na forever:) 🌻 Ghanuś :)🌻 Kamorku... to jeszcze tyle tłuszczyku w Tobie jest? uff to pocieszjace bo czlowiek bez tluszczyku wyglada marnie :P.. a tak na oko to posturę i figurę masz jak najbardziej w porządku wiec te 10,2% mieści sie w normie czlowieka zdrowego dobrze wygladajacego:) 🌻 buziaki 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taa bym to ja wiedział jaka jest normalna zawartość tłuszczu :) Ale jak najbardziej można mnie stosować w ramach diety.... okłady z dołu i z góry, wewnętrznie i zewnętrznie na wszystkie sposoby mmmm już się rozmażyłem :D Się mi tak zdaję, że posturę mam bardziej kobiecą ;) :P Tygrysku to zależy jaką chrypkę. Bo jak taką fest, jaką słyszałem ostatnio to nie jest zbytnio sexy. ale jak taką jak ja miałem kiedyś po przebudzeniu to naprawdę musi być sexy :) :P hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Tajgerek firma mogłaby nie wytrzymać ich zabaw :D Girl polecam słodkiego kociaczka jak najbardziej :) Ale ostrzegam - koty wciągaja ;) Ja zaczynałam od jednego :D Kamorek to ty jesteś niskotłuszczowy dietetyczny Kamorek :D Ghanuśka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Klikacze :) zamiast slonca mam deszcz... wcale mi sie to nie podoba, ale nie bede za bardzo narzekac, bo w sumie jest cieplo... a jak siedze w pracy to moze padac, wtedy nie zaluje, ze tkwie przed monitorem zamiast spacerowac po sloncu... Girl -> zdrowieje, zdrowieje... oj nie... mleko moze byc z miodem ale jeszcze do tego cytryna??? oj to juz za duzo :P na razie mam herbate z cytryna :) Hmm myslalam, ze wolisz Robaczki od Kociakow ;) Kati -> oj tam firma nie wytrzyma... a co ma papierowe sciany?? ;) Kamorek -> kobieca?? jakos ani biustu ani szerokich bioder u Ciebie nie zauwazylam :P oj chyba moja chrypka przestaje byc sexi, bo... trace glos a to juz fajne nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajgerek ściany są solidne, ale te łobuzy bez problemu dadzą sobie z nimi radę :D Jakby tak urządzili gonitwę po korytarzach, to by dopiero było wesoło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) no fakt biustu i bioder szerokich nie stwierdzam u siebie :) ale te noogi, jak łania :D że już nie wspomnę o pupie ;) hihi U mnie akuratnie trwa przerwa pomiędzy padaniem rozpoczętym w nocy. Życzę wam miłego dnia 🌻 dobra wiadomość: jeszcze jutro i weekend :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc robaczki ... smutno mi dzis bardzo:( ... wspołczuje rodzinom tych gorników, ktorzy zgineli w Halembie... a to dlatego ze mam na slasku duzo rodziny tym bardziej czuje sie jakos z nimi związana... jeden z moich kuzynów tam pracuje...tez mial miec tego dnia szychte ale żona zaczeła wczesniej rodzić wiec wział na ten czas urlop z pracy... aż strach pomyslec :( ech płakać sie chce.... paaa kochani trzymajcie się 😍 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Girl -> ❤️ nie wiem co Ci powiedziec... wiec lepiej zamilkne zamiast glupoty pisac... straszne jest takie zycie caly czas w nerwach i strachu... Kati -> no wlasnie bylo by wesolo, wiec atmosfera od razu lepsza do pracy :) Kamorek -> jakiś Ty skromny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero udało mi się odpalić Kaffe - chyba jakieś problemy były ;) Życzę Wszystkim miłego piatku i weekendu. Odpoczywajcie, relaksujcie się, bo w poniedziałek powrót do kieratu ;) Paa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz myslalam, ze dzis nie wejde na Kafe i miaklam zalamanie psychiczne ;) ale jednak Uratowana! KAfe dziala! Witam wszystkich w ten piatkowy poranek, nawet slonko przeswituje zza chmur :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak widze, nie tylko ja sie denerwowalam, ze nie moge do Was lapka pomachac 🖐️ :) alez mam wspanialy humor :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć robaczki:) ha ha.. chyba jestem uzalezniona od Was... tez sie rano zdenrwowalam że nie dzialalo mi forum na kafe:P miłego, ciepłego weekendu kochani moi... ja planuje weekend spedzic z moim robaczkiem... ech :) 😍 paaaa girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pije druga kawe i jem wafelki :) strasznie mi sie nie chce pracowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati, bardzo prosze w trybie expressowym przeslac mi twarozek, wielkiego smaka mi narobilas ;) ja mam czerwona herbate i kanapke z serem zoltym, do tego pomidor. zatem SMACZNEGO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy montowaniu dvd popsulam komputer... na szczescie juz dziala, ale dvd jest nie podlaczone :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×