Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

alez mialam dzisiaj ciezki dzien... zatem teraz nadrobie strarty w klikaniu :) Tak, szczenaiczko terapia czy kocioterepia naprawde dziala cuda!! Kati, a jak sie chowa Lula?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i klikam 🖐️ Kamorek no Twój pomysł był naprawdę świetny :D Nie mam niemal żadnych zastrzeżeń ;) Tajgerek mała Lulusia czyli wielki łobuziak chowa się świetnie :D Energia ją aż rozpiera :) Porozstawiała chłopaków po kątach i nimi rządzi ;) Zdrowy wesoły koteczek :) Girl 👄 Ghanuśka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry!!!! ale fajna, mglista pogoda.... rano nic nie bylo widac, a teraz mgla juz opada i wychodzi slonce :) Kati -> uprzejmie prosze w weekend robic same mile dla siebie rzeczy... cos slodkiego, duzo kocioterapii i mnostwo pozytywnych mysli ❤️ Kamorek -> Ty to masz pomysly ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie slonko, zapomnialam telefonu sluzbowego musze jechac do domu po niego... ech jestem taka rozkojarzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie..:) uff ale mialam męczący dzień.. klikam i zmykam ulozyc sie wygodnie w fotelu i pogapić sie bezmyślnie w tv... i moze zdrzemnąć ;p klikam klikam oczywiście :) paa 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto bedzie klikal w taki piekny i sloneczny weekend?? :) wspanialej soboty zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jestem i klikam:) Tygrysku na wzamej... cieplutkiego słonecznego weekendu dla wszystkich 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a ja dzisiaj byłem w pracy bo szefowa mnie potrzebowała ;) teraz skończyłem myć okna i robię relaks sobotni pogoda super :classic_cool: 👄 udanego weekendu hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sloneczno wroc... jest straaaaszne mgla, atmosfera jak z londynskich kryminalow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, klikam i do roboty znikam :) Weekend był bardzo miły i udany ;) 👄 dla Wszystkich na dobry poczatek dnia i tygodnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) troche pozniej, bo musialam z rana badania okresowe zalatwic... Kati -> bardzo sie ciesze, ze mialas udany weekend :) Kociaki za bardzo nie rozrabialy?? Kamorek -> sobota w pracy, w ndz co robiles??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ przesyłam 🌻 na dobry początek tygonia Tygrysku w niedzielę byczyłem się :classic_cool: oglądałem Epokę Lodowcową 2, oraz obrabiałem parę nowych zdjęć do galerii , czytałem książkę, chodziłem na spacery hoho relaks jak się patrzy :) Dzisiaj będę oglądał pierwsze 3 odcinki \"Stawki większej niż życie\" :D dodawali do gazety :D ponoć wersja kinowa ta da da da 👄 a i jeszcze jedno okno chcę umyć hihi miłej pracy papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja w koncu nabylam odtwarz i nagrywarke dvd (taka do kompa) i moge filmy dvd ogladac :) a kupilam glownie po to zeby zdjecia z Egiptu zgrac na plyte, bo na taka zwykla, nawet 700 MB to sie nie mieszcza :P Kati -> czy to znaczy, ze u kotkow dorastanie wiaze sie z przytulaniem?? a jak jest malutka to sie nie daje poglaskac?? w ogole to ja bym prosila o zdjecia maluszkow :) Kamorek -> a co czytasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć robaczki:) weekend tez mi upłynąl miło i sympatycznie... ale dzis znowu jest poniedzialek.. jak dla mnie \"podły\" ... od samego rana w pracy jakies \"awarie\" i nerwy... jesli taki sam zapowiada sie caly tydzień (w mysl przysłowia) to ja dziękuje :( trzymajcie sie 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajgerek małe kotki na ogół szaleją i są \"niedotykalskie\" ;) Po prostu rozpiera je energia :D Korniszonek tez taki był, a teraz jest największa przytulanką :) Zdjątka moich łobuzów też bym chciała mieć - chyba muszę aparat skombinować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poniedzialkowy wieczor to czas na relaks i pyszna herbate a nie nerwy... a przy tym nalezy klikac, klikac, klikac!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) ktos moze widzial slonce?? milo by bylo zobacz jakies sloneczne promyki.. Kati -> ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest slonce i to w pelnej okazalosci :D Przesylam troche!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochani:) fajownie że macie słonko (co niektorzy) u mnie tak jak u Tygryska.. zero słońca za to siwo i buro na szczeście w miare ciepło:) Dziś mam dzień pod hasłem \"zasypiam na siedząco\" :) miłego dzionka 🌻 ... klikam ... klikam girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie juz szaro - slonce poszlo gdzie indziej :) A ja w weekend tak duzo pospalam, ze jeszcze mam zapas :) I wyjatkowo nie padam na pysk na klawiature!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×