Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

jest cieplej, jest cieplej :) duzo cieplej i juz nie pada :D a to wszystko z okazji Ghany urodzin :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za zyczenia :) Girl - slicznie dziekuje za karteczke :) Jakies straszne glupoty mi sie smily w nocy... i sie nie wyspalam, ale co tam :) Do roboty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) w koncu jest jsien a nie zima :) Ghana -> a co Ci sie snilo? ja tez mialam zakrecone sny o tym, ze jestem adoptowany dzieckiem w jakims amazonskim buszu... Kati -> podlemu humorowi mowimy NIE 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys- nie pamietam! Ale kilka razy obudzialm sie z takimi dziwnymi uczuciami... i wogole tak jakby sie cos zlego stalo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co spusto! Gdzie wszyscy?? Ja dalej humormam nienajlepszy, ale juz tylko 1h i do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamorek- ale moze to dobrze, ze przynajmniej ty masz dobry humor :) Ide do domu, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie.. uuu widze ze dziś kiepsko sie wam spalo.. mi tez sniły sie jakies \"cudaki\" ale na szczescie jak sie obudzilam to predko o nich zapomnialam bo juz czulam w kosciach ze sie spoznie do pracy.. na szczeście w robotce pomalu zaczynam wieksze sprawy ogarniac i kończyc... juz budżet na 2007 napisany wiec jeszcze kilka kontroli zrobic, zakończyc rok i uff mozna świętowac... a potem od nowa :):P Kamorku.. jak tam przedwyborczy czas??? juz rozlepiona plakaty? ulotki rozdane???? :) trzymam kciuki 🌻 Kati 😍 Ghanuś 😍 Tygrysku 😍 buziaki dla reszty 😘 ide sie zdrzemnac bo ledwo siedze.. ale jeszcze klikne :) girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dolaczam sie do tych z kiepskim humorem... tak nagle i w sumie z niczego czuje sie wsciekla... dobrze, ze wieczorem ide na aeroboks to sie chociaz wyzyje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Złego humoru ciąg dalszy :( Na dodatek jutro raniutko wyjeżdżam w delegację i wrócę dopiero w piatek po północy 😠 Znikam, paa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati - a nie jedziesz do Poznania?? U mnie sloneczko swieci i od razu mam troche lepszy humor, ale w pracy i tak mnie juz wkurzyli! Wiec dzis bede nadrabiac zaleglosci i czytac gazety branzowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Klikacze :) U mnie na razie wszystko w porzadku :) Nawet troche slonca widac... jednak lekko sie stresuje, bo bede dzis miec test z tych wykladow, na ktore chodzilam przed urlopem... najgorsze jest to, ze bede indywidualnie pisac, bo oficjalny termin byl 27.10. i wszyscy sobie razem go wtedy pisali... Ghana -> czytalam wczoraj artykul o tej wystawie psow, to bedzie naprawde COŚ !! Kati -> czasem delegacje nie sa takie zle... 🌻 a gdzie jedziesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati - a juz myslalam, ze moze nam sie uda spotkac :) Tygrys- trzymam kciuki, ale napewno bedzie wszystko ok! Jestes taka zdolna ze nie potrzeba ci wsparcia grupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bylo az tak strasznie na tescie ale i tak sie martwie, bo nie wszystkich odpowiedzi jestem pewna... no nic zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie.. ciężki dzień za mną.. klikam w pajacyka i człapie do łóżka.. padam ze zmeczenia.. kolorowych snow kochani 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jutro o 4 jade do Poznania :) Musze tylko przetrwac dzisiejszy dzien w pracy:) Ja od kilku dni wogole nie spie dobrze... Nawet wczoraj cieple kakao na noc nie pomoglo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kakao.... o napilabym sie goracego kakao.... ech... pozostaje pomarzyc i zrobic sobie kawy ;) trzymajcie sie dzielnie i cieplo dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halooo- i echo odbija sie od scian!! Kamorek- jak kampania?? jeszcze tylko 1 dzien!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghanuś, pełną parą :) Plakaty rozwieszone, agitacja w toku coś z tego będzie ;) Tylko, że \"honorowa konkurencja\" zrywa plakaty i podkłada \"świnie\". Totalnie taka dziecinnada, żenada etc. że heja. Wczoraj wróciłem po 2giej nad ranem gdyż jeszcze jeździliśmy montować plakaty i bannery naszej przyszłej p. burmistrz i jej zastępcy :) a o 6tej mykałem na konferencje do Cieszyna. Więc mam dwie kampanie na pulsie 🌻 Za to jest impreza w niedziele wieczorem :D :classic_cool: nabiję się jak messerschmidt więc chyba w poniedziałek biorę urlop haha padam na pyszczek :) Paa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamorek - jutro mnie nie ma wiec juz dzis zycze powodzenia i trzymam kciuki w niedziele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć chlopaki i dziewczyny :) ja znowu na klik i zmykam bo padam na ryjek.... Kamorku ... trzymam kciuki :) 🌻 buziaki dla wszystkich 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć robaczki:) jestem na wolnym to sobie klikne.. ale widze ze nikogo od rana tutaj nie bylo.. ech to tylko ja tak leniuchuje.. Wy pracujecie:) milego dzionka i spokojnego weekendu 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeeść :) Girl 👄 jak mija wolne? właśnie skończyłem oglądać film \"Jasminum\" jest super :D grają tam między innymi Gajos, Pieczka, Linda. Film o miłości, obyczajowy. Bomba w ciapki. 🌻 ja już mam weekend klik klik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Długo mnie nie było i to nie tylko na tym topiku, ale w ogóle na Kafe... ;) Buziaki dla wszystkich, mimo że tak słabo tu z Wami jestem, to myslę o jak mam czas czytam też 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry dzien :) klikalam wczoraj, klikalam... ale pracy nie mialam tyle, ze nie mialam czasu odszukiwac pajacyka :( wspanialego weekendu Wam zycze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×