Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Tak na dobranoc opisze wam rozmowy kwalifikacyjne, ktore musialam przeprowadzic jeszcze w starej firmie:D Kandydaci (w \"ogromnej\" liczbie 3 sztuk) byli nieziemscy ;) Kandydat nr 1 przyszedl w dzinsach podciagnietych pod pachy i flanelowej koszuli i przez cala rozmowe kwalifikacyjna smial sie jak glupi (moze cos lyknal). W polowie przypomnialo mu sie, ze nie wpisal jakiejs roboty do CV Kandydat nr 2 nie mial zadnych powiazan z zawodem choc upieral sie, ze ma (niestety nie byl w stanie tego udokumentowac). Ale przyniosl ze soa laptopa (licho wie po co :P ) I kandydatka nr 3 (moja ulubienica), po krotkiej rozmowie kwalif., z ktorej wynikalo (zreszta tak jak z jej papierow), ze nie ma pojecia o tym zawodzie zadala pytanie \"a co tak wlasciwie robi sie w tej pracy\" (jak wiecie mam dosc rzadki zawod) Ze juz nie wspomne o ty, ze zazadala takiej kwoty, ze moja szefowa zzieleniala :D Szefowej odechcialo sie dalszych poszukiwan i jeczala dlaczego odchodze, ale mam to w nosie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja wznosze toast martini dry :) Kati -> super historie!!!!!! a kogos w koncu zatrudniono??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajgerek :D Toasty toasciki ;) Nikogo oczywiscie nie zatrudnili :D W taki oto sposob dowiedzialam sie, ze strasznie malo jest osob, ktore posiadaja taki zawod (i doswiadczenie) jak ja. Hmm nawet o tym nie wiedzialam... Moja byla firma przekonala sie o tym dosc bolesnie :P Nie wiem co zrobia i szczerze mowiac nie interesuje mnie to ;) Ja opijam nowa prace :D Lulka siedzi ze mna, na stole, i szykuje sie do snu - czyli wylizuje sie cala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cola z rumem hmm nie piłem :) kiedyś musisz mi to zaserwować. Słyszałem coś o aspirynie z pepsi :P Ale jajca z tymi kandydatami :) Ja jutro będę świętować urodzinki. Tygrysku no proszę ja koleżankę co za wyszukane trunki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej Kamorciu to ja juz dzis profilaktycznie zycze Ci wszystkiego NAJ :) Ale tobie, to chyba nie musze - szczescie i tak cie nie opuszcza :) A rumik z cola zly nie jest, a nawet bardzo dobry jest! ;) Choc nie tak wykwintny jak Tygryskowy trunek ;) Co do kandydatow to troche zaczynam sie denerwowac, bo za jakis czas bede szukac ludzi do pracy, co prawda nie na stanowisko kierownika, ale mimo wszystko srednio mi to wyglada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiadają, że głupi ma zawsze szczęście. hihi chyba głupieję na starość :P teraz sobie słucham Radia Zet i kolega ma wpaść do mnie na ploteczki :classic_cool: krakersiki i piwko już czeka :D Kati za w czasu dziękuję za życzenia, masz u mnie 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uhu wszyscy dzis pija :D No pieknie ;) Milych ploteczek przy piwku i krakersach ;) A ze glupi ma zawsze szczescie, to... wiem po sobie ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) pada :( a ja znow pije - tym razem jogurt pitny zurawinowy - uwielbiam go :D a wczorajszy trunek nie byl wcale az tak wykwintny to byl drink martini a martini, takie zwykle tylko wersja \"dry\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i klikam :) Dzis w podlym nastroju, bo laptop mi padl i sie nie da reanimowac :O Ogolnie \"super\" bo wlasnie podpisalam umowe na neta na 2 lata :O Musze cos wykombinowac. Milego weekendu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati 🌻 co w nim padło iż jest martwy na cacy? to źle z tą umową na necika? U jakiego operatora podpisałaś? Tygrysku hihi myślałem, że jagurcik pijesz skuli \"kaczorka\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamorciu martwy na amen :O Ale nic to - mam nowego laptopa :) Tata wzruszyl sie moja historia i kupil mi nowego (oczywiscie zwroce mu kase w ratach :) ) Jutro moze uda mi sie go odpalic :) A teraz ide dopic imieninowego drinka taty i spadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojoj.. ale sie zagapilam.. Kamorku.. WSZYSTKIEGO NAJ NAJ LEPSZEGO !!!! szcześcia z Aniołkiem i spełnienia najskrytszych marzeń 😍 🌻 🌻 🌻 :) 😘 Kati.. Ty tez dzis chyba oblewasz (a moze juz od wczoraj) rozstanie ze starą firmą.. szkota laptopa ale super ze tato Cie wspomogl :) 😍 Tygrysiu 😍 hmm tak sobie czasem myśle co tam u naszych kobietek w wielkim świecie u Margotki i Bezika... :) ps. a ja sie dziś naoglądalam tv .. najpierw F1 i trzymanie kciuków za Kubice.. a potem te skoki Małyszowe... nie wiem dlaczego ale mam jakis sentyment do nich :) girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej przegapilismy Kamorka urodziny?? wstyd, wstyd.... zatem teraz szczerze i goraco: wszystkiego naj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku, oj będzie lanie ;) D Z I Ę K U J Ę wam 🌻 👄 za pamięć i życzenia :D :D Kati, no proszę :) to dobrze, że już masz dostęp do laptopika :D i jest necik się obawiałem czy aby nie trzeba się będzie z tobą komunikować brailem ;) co oczywiście było by bardzo podniecające ;) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wraz z Korniszonkiem, ktory jest fascynatem komputerow ;) witam Wszystkich z nowego laptopika 🖐️ Girl ja oblewam od piatku, ale tak delikatnie ;) Zeby nie przesadzic :D Choc w sumie jest co ;) Jutro zaczynam nowa prace i jestem maksymalnie zawinieta :D A musze jescze popracowac troche - jutro mam spotkanie z prezesem, prawnikiem i ksiegowa w sprawie umow dla klientow nasej szacownje instytucji :) Wiec musze sie trohe przygotowac ;) Kamorciu 🌻 Tajgerek wielki 👄 Ghanuska 🖐️ Milej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fajnie, odkad Kati ma Net w domu, to Pajac w weekendy ciagle w gorze :D Kati masz za to 👄 i 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajgerciu oficjalnie to ja ciezko haruje w weekendy ale cicho sza ;) Wielki 👄 Dla Ciebie od calej naszej Czworki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mnie skleroza meczy ostatnimi czasy.. nie zdazylam wczoraj zyczyc Kati powodzenia w nowej pracy... ale moze sie uda i zajrzyj tu dzis?? wspanialego poniedzialku Wam zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati - powodzenia- czekamy na sprawozdanie :) Kamorek - spóźnione, ale najlepsze życzenia!!! Zeby cię tyle szczęścia spotkało, żebyś aż nie wiedział co z tym zrobić :) A ja bede miała buty :) Sprowadzą mi je z warszawy :) :) Ależ mi odpaliło z tymi butami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie mam czasu na nude!!!!!!!! :D Ghana, zatem czysc cookies i klikaj, klikaj, klikaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję :D :D 👄 Ghanuś a jakie to butki będziesz miała? Pokaż fotę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ pierwsze koty za ploty :D Przezylam pierwszy dzien wiec chyba jest ok ;) Ogolnie to bylo bardzo fajnie :) W sumie to baaardzo na mnie tam czekali, bo bylam potrzebna :) To mile :) Mam sporo roboty, ale takiej ktora bardzo lubie (organizacja, zalatwianie, tworzenie procedur itp). Mam nadzieje, ze szybko sie wdroze i poznam ludzi :) Dziekuje Wszystkim za trzymanie kciukow - baaardzo sie przydaly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati, to super, ze Ci sie podoba i jestes zadowolona :) na pewno szybko sie zaklimatyzujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he hee.. same dobre wieści :) Kati.. super że nowa pracka juz po pierwszym dniu okazala byc sie tak zajmująca, ludzie pewnie tez przyjażnie nastawieni??? :) 😍 Ghanuś.. no wlasnie.. co to za buty ??? prosze opowiedzieć .. az z w-wy sprowadzane hmm pewnie jakies fajowne :) 😍 Tygrysiu 😍 Kamorku 😍 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow jeszcze można ulepić bałwana :) kto chętny? tylee śniegu napadało... fiu fiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie fiu, fiu a feee okropny mokry snieg z deszczem... a jutro ma byc juz wiosna?? taka wiosna?? ja chce lada i sloneczna wiosne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×