Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Witam Wszystkich 🖐️ No i juz mamy wtorek :D Jak tak dalej pojdzie, to bedzie... piatek ;) A tak powaznie, to urlop by mi sie przydal, ale taki, zeby wypoczac, a nie sprzatac mieszkanie :P Tajgerek :) Girl 👄 Ghanuska 🌻 Kamorek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati 👄 :D zdecydowanie wolę w tamten sposób obchodzić święto :D hihi ale nie będę sobie tego wyobrażał bo jeszcze 7 godzin pracy przede mną... :classic_cool: Miłego słonecznego wtorku życzę! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) czy ktos moze wie kiedy bedzie juz na stale prawdziwa wiosna?? Alusia -> nie dziekuje, ja juz nie mam czasu na kolejne forum ale linki zachowa, szkoda tylko, ze nie da sie ich wrzucic do pierwszej strony topiku... na szczescie zawsze mozna dodac do ulubionych :) Kati -> a pewnie, piatek z kazdym dniem jest coraz blizej :) Kamorek -> oj cos ostatnio duzo sobie roznych dziwnych rzeczy wyobrazasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D Widze, że humory z rana dopisuja :) Wszystkich ściskam mocno - bo mam taki nastrój :) I klikam oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alusia - hej! Kurcze jakoś nie mam czasu na inne forum ( na Kafe jestem na 2 tematach i jetem uzalezniona) ale przegladne swoje mieszkanie czy nie mam czegos do oddania- moze sie komus cos przyda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z domu klik, temat z dolu znikl :D lalalala udalo mi sie wczesniej do domu wrocic (musialam zalatwic jedna sluzbowa sprawe, wiec wczesniej wyszlam) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Co za mroz! Wczoraj bylo tak cieplutko, a dzis lodowato :( Ech wczoraj podrapal mnie podblokowy kotek (moja wina - bawilam sie z nim ;) ) Chyba powinnam zaszczepic sie na wscieklizne :D Aa z nowosci - odezwala sie do mnie firma, z ktora ostatnio rozmawialam (bardzo ciekawa praca, ale kiepska placa ;) ) - chca sie znowu spotkac. Nie nastawiam sie, bo pewnie nie ma na co :D Milej srody 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc kochani:) mam ostatnio tyle roboty ze nie umiem sie z niej wykaraskać.... Dziś środa \"popiołkowa\" .... czekanie na Wielkanoc i czas postu przede mną....czuje że bardzo mi się ten post przyda..... milego cieplutkiego dnia... bo u mnie dzis -5 brrrr :) buziaki 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!! tutaj taka sama pogoda jak u Was, zimno (kolo -7) za to ostre slonce (prosto w oczy mi swieci) i niebiesciutkie niebo :D w biurze jest cieplo, wiec moge sie spokojnie zachwycac widokami za oknem :) Girl -> ja tez bede miec teraz duzo pracy ale to mnie cieszy :) post?? a co chcesz ograniczyc?? Kati -> trzymam kciuki, pewnie okazalas sie tak super osoba, ze chca raz jeszcze wynagrodzenie wynegocjowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati - a może jednak stwierdzili, że trzeba zainwestować w pracownika i to da efekty :) Kiedy mamy trzymać kciuki?? Girl - pamiętaj ,że praca nie jest najważniejsza :) wiem, wiem, łatwo się mówi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie sie dowiedzialam ze zmarla moja babcia ;( fatalny dzień... nie będzie mnie tu do poniedzialku.. klikajcie za mnie w pajacyka ano Tygrysku chcialabym bardziej popracować nad samą sobą i tym jaki mam stosunek do innych ludzi... zawsze można w sobie cos zmienić żeby było lepiej... post rozumiem raczej jako okres powrotu do wiary i odnowy a nie odmawiania sobie np. jedzenia girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech na razie to lepiej trzymajcie kciuki za ta moja wscieklizne :( Musze do szpitala pojechac :( Bylam juz na pogotowiu i zaszczepili mnie przeciw tezcowi. Girl ❤️ Ghanuska poniedzialek :) Tajgerek sie okaze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati... bardzo dobrze zrobilas z tym zaszczepieniem sie.. powiem Ci tylko jedno ze na zimne nawet w takich przypadkach trzeba dmuchać ale podobna sytuacje miala moja kolezanka tyle ze jej po takim zadrapaniu przez bezpańskiego kotka palec spuchl jej niemozliwie i byl krwisto czerwony... bala sie okropnie.. a okazalo sie ze to było tylko zapalenie od brudnego pazurka kociego... wszystko będzie dobrze 😍 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Girl -> przytulam ❤️ bardzo mi przykro z powodu babci... Kati -> dobrze Ghana mowi, lepiej dmuchac na zimne... bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ oj dmuchać dmuchać... na zimne (widzę, że nie tylko po mnie widać wiosnę :P) bo nie wiadomo co może się przyplątać za choróbsko 🌻 mykam dalej do pracy paa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Wczoraj zaszczepili mnie na tezec, a dzis jade do szpitala zakaznego na szczepienia przeciw wsciekliznie. Ogolnie wesolo jest ;) Poza tym wczorajsze babskie pogaduchy byly bardzo udane, ale jak zwykle za krotkie ;) Milego czwartku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zima, zima, zima.... bedzie padal snieg... mroz, mroz i okropny wiatr.... a gdzie jest cieplo i slonce?? Kati -> oj badz dzielna szczepienie na tezec nie boli (ale wiesz, ze powinnas jeszcze dwie szczepionki zrobic, za 3 msc i za rok, wtedy bedziesz miec spokoj na 10 lat bodajze) ale ponoc ta na wscieklizne to nic przyjemnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech Tajgerek slyszalam, ze nic przyjemnego, ale podobno i tak sa mniej bolesne niz kiedys i nie robia ich juz w brzuch :D A o powtorce tezca nie wiedzialam - moze w szpitalu cos mi powiedza. Ale faktycznie w ogole nie bolalo :) Mysle, ze powinnam po prostu szczepic sie przeciw wsciekliznie tak jak ludzie wykonujacy zawody o podwyzszonym ryzkyku zarazenia sie wscieklizna (weterynarza, grotolazi itp.), bo w koncu mam do czynienia z bezdomnymi kotami codziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati - no moze da sie tak zaszczepic na zapas :) Tygrys- u mnie calyczas temperatura na \"+\"... zero zimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghanuska cale szczescie, ze wscieklizna jest jedyna choroba, w ktorej szczepi sie po zakazeniu a nie przed :D Kurcze stalam sie ekspertka ;) Ale mam zamiar potem szczepic sie co rok tak na zapas ;) U nas bylo rano -4 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze mam nadzieje, ze te zastrzyki nie beda az tak bolesne, bo ja sie potwornie zastrzykow boje :( Ciekawe ile ich trzeba wziac... Niestety lekarz na pogotowiu nie wiedzial... Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brrr coraz zimniej jest... az po fitnessie czapke zalozylam ;) Kati i jak bylo????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×