Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Witam Wszystkich w ten przepiekny poniedzialkowy wczesny wieczorek :) Pogoda jest po prostu przecudowna :) A ja sobie odpoczywam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj podpisalismy umowe - kupujemy mieszkanie... nie zdążyłam tu wczoraj dotrzeć i wam napisać, bo miałam nawał pracy! I buty wczoraj odbrałam! Na razie nie umiem w nich chodzić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry!! jak cudnie slonce swieci :D dzisiaj pozniej sie melduje, bo rano bylam na rozmowie w sprawie pracy a potem mi kafeteria nie chciala dzialac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghanuś.. wlasnie poogladalam sobie twoje mieszkanko.. super.. bardzo super:) :) :) nie będzie mnie kochani do poniedzialku... klikajcie i trzymajcie za mnie kciuki w czwartek o 13.00 ... przydadzą sie wszelkie dobre fluidy i zdrowaśki:) girl 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadal swieci slonce :D Ghana -> mieszkanie jest super!! Girl -> taaaak jest!! kciuki masz zapewnione!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Pogoda wciaz piekna, ale co z tego - mam tyle roboty, ze nawet nie wiem kiedy cza mi mija :D Ghanuska mowilam, ze bedzie dobrze :) Zaraz sprawdze poczte :) Girl kciuki trzymac bede musowo :) Tajgerciu 👄 Kamorek 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati, zazdroszcze ogromu pracy... na szczescie u mnie tez juz jutro, pojutrze powinno zaczac sie cos dziac w tej kwestii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie nie widze monitora, bo mnie slonce oslepia :P wspanialego dnia Wam zycze!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze coś sie musi stać, zepsuł mi się samochód, tzn mam choinkę- migacz się świeci na stałe... Zobaczymy ile to bedzie kosztowac... a ja już na minusie w tym miesiącu... Fajnie, że się wam podoba mieszkanie :) Łazienka jest super duża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello 🖐️ Tajgerek dzieje sie duzo :D Wybor firmy, ktora napisze program, kartonow do przewozu akt (i palet), firmy kurierskiej i licho wie czego jeszcze ;) A w piatek zaczynam rozmowy kwalifikacyjne. Ogolnie praca baaaardzo mi sie podoba :) Ghanuska nie moze byc idealnie ;) Kamorciu 👄 Girl trzymaj sie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj wczesniej (sluzbowo - musialam cos zalatwic!!) wyszlam z pracy.. fajnie jest byc wczesniej w domu, choćby pol godzinki :) przy okazji nabylam w sklepie herbacianym brazowa (palona w dymie) yerba mate i bede pic rano w domu, zamiast kawy :) Kati -> ale faaajnie!! na szczescie, na pewno od jutra bede miec wiecej pracy :D niestety nie na dlugo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajgerek w pracy najgorsza jest nuda ;) Jeden dzien czy dwa to jeszcze sie da przezyc, ale ja wole \"szalenstwo\" ;) :D Nuda jest po prostu straszna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc i czolem! Ja dzi musialam wstac o 6 rano!! Straszne... Ale mam zaswiadczenie od developera i z banku, ze od nas nie będą ew ściągać kasy- hipoteki wziętej pod działke na której powstanie blok :) Po pracy biegnę z tym do naszego doradcy kredytowego. Mam nadzieje, ze sie ruszy, chociaz brakuje nam jeszcze aktualnego wypisu z KW bo jest wazny chyba tylko 2 miesiace- dla banku oczywiscie :) ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ No i zostal jeszcze tylko piatek :D Ghanuska przypominaja mi sie dawne czasy jak ja zalatwialam mieszkanko ;) Ech Tajgerek nuda widac nie dla nas - dziewczyn czynu :D Girl 👄 Kamorciu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ już prawie weekend :D hip hip hura nareszcie się skończy moja tygodniowa zmiana do 19tej :) Kati 🌻 👄 fiu fiu dobrze będzie nam jak w niebie, pocałunków dasz mi moc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Szanowne Towarzystwo Klikaczy :) 🌻 :) Tak, tak juz prawie weekend, jeszcze tylko 8h :D zapowiada sie sliczna pogoda, wiec weekend na pewno bedzie wspanialy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadziej, ze weekend bedzie naprawde wspanialy, bo ten tydzien mocno nadwrezyl moje nerwy ... udanego dnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie plany weekendowe macie? ja ide wieczorem na \"Turistas\" :) Girl -> iiiiiiii????? Ghana -> cudownego weekendu zycze!! Kati -> jak po tygodniu w nowej pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Wreszcie piatkowy wieczor - jestem wykonczona :) Tajgerciu po dwoch tygodniach :D Super :D Naprawde bardzo lubie ta firme i prace :) Szczegolnie, ze dzis dostalam sluzbowa komorke ;) A ta powaznie to troche sie obawialam nowej pracy, ludzi itp., ale jest naprawde swietnie :) Odpowiedzialnosc jest ogromna, ale podoba mi sie to i wreszcie sie spelniam ;) Ciekawe co tam u Girl i Beziczka 👄 Ghanuska milego weekendu - nalezy ci sie odpoczynek :) Kamorciu bo jeszcze pracoholikiem zostaniesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati ;) mam duże zadatki na pracoholika teraz piękna pogoda to zabieram się za sprzątanie przy Metallice :) hehe coś czuję, że nieźle byśmy drinkowali wieczorami ;) ;) Tygrysku i jakie wrażenia? Mnie korci iść na \"Ghost Ridera\", \"Labirynt fauna\" oraz \"Iluzjonistę\" btw czytałem świetny polskiego autora kryminał \"Magnetyzer\" rzecz się dzieje w latach międzywojennych w Polsce. Ghana życzę Ci miłego i kojącego nerwy weekendu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich w piekny sobotni ranek :) Wlasnie sprzatam sobie powolutku :) Kamorciu taaa... pracoholizm i alkoholizm :D Hehe ;) No pieknie :P Tajgerek milej sobotki :) Girl 👄 Ghanuska milego odpoczynku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc!! film mi sie bardzo podobal - pieeekne widoki a i akcja na czasie, bo o porywaniu turystow po to aby im organy zabrac... a teraz czas na wielkie malowanie - zmieniam kolor scian na... zielony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczorno sobotnie hello 🖐️ Bylam na fantastycznym i dlugim spacerze w lesie i chyba szybciutko zasne ;) Z nowosci - Lulusia zaczela swoja pierwsza rujke! Czas umawiac sie na sterylizacje... Moje biedactwo :( Tajgerek mozna powiedziec, ze malowalas cala soba :D Wyszlo super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek :D pogoda tak sliczna, ze chodzilam w krotkim rekawku a Dzeki dla ochlody plywal w stawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×