Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

ps. Tygrysku... co za malarz z Ciebie.. a jaki świetny kolor, mamy w domu jeden pokoj ktory zwie sie \"zielonym\" bo wszystko no prawie wszystko jest tam zielone... i takie wlasnie ściany tam by mi pasowały... miodzio dzielny Tygrysku :) dziekuje za fotki bardzo 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Girl 🌻 oglądałem dzisiaj film \"Iluzjonista\". Powiem jedno: przepiękny :D Jestem zachwycony nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek (z pracy a jakże ;) ) Nadal zimno!!! ma byc cieplo i ladnie!! kamorku zrob cos ;) Girl -> przykro mi, ze sie nie udalo z praca... ale nie ta do inna, w koncu sie uda - na pewno!! a w Twoim miescie nie ma zadnej pracy dla Robaczka Twojego??? drozdzowego nie pieczesz? szukam sprawdzonego i prostego przepisu... Kamorek -> a jaki prezent??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć chłopaki i dziewczyny:) ... ja tez z pracy jeszcze dziś nadaję:P Tygrysku ano nie udało sie... ale nie trace nadziei... a dla mojego robaczka u mnie pracy raczej nie będzie i sadze ze mi mimo wszystko będzie łatwiej sie przekwalifikowac i przeprowadzic.... na dodatek robaczek juz ma uszykowana dla mnie chałupkę i wogole.. tylko pracy dla mnie brak:P ...a co do babki to nigdy nie piekłam zadnej drożdzowej bo po prostu nie lubie drożdzowych babek:P wolalabym piaskową ale tez nie mam sprawdzonego przepisu (taki ze mnie piekarz):P buziaki dla wszystkich 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie... ja babkę piekłam nieraz,ale teraz kupiłam juz zrobione ciasta sernik,makowiec,babke i mam cala polke w lodowce \"ciastową\" hehe, za 40 zł! opłaca się i smakuje przepysznie,pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaśmineczka:) witaj .. się nie znamy... ale jeśli w pajaca klikasz to wszystko jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Girl - nie poddawaj sie! napewno w koncu sie uda! Ja tez sie nie poddaje i z coraz wiekszym zaangazoaniem szukam pracy, bo ta mnie juz doluje na maksa i wszystko mnie denerwuje w niej... Kamorek - u mnie tez nie ma zwyczaju zajączka! Ale teraz chenie dostalabym perfumy, bo mi sie koncza... Ale mi się nie chce siedzieć w pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Ghanuś.. za dobre słowo, jeszcze przyjdzie taki czas ze i nam sie wszystko pouklada, Ty narazie skupiasz sie pewnie bardziej na sprawach związanych z mieszkankiem... wogole dziękuje wszystkim ze trzymaliście kciuki..:) ... a ja mam farta bo dostałam od mojej przyszlej teścioweczki perfumy:P a od robaczka super windstoper w sam raz w góry :P girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) doberek dzień ktoś ukradł słonko, czyżby tacy dwaj? Tygrysku kupiłem łyżkę do butów zaprojektowaną przez Manolo Blahnika myślę, że się ucieszy z tego prezentu :) Girl, Ghana przesyłam całuski i lecę pod prysznic 👄 biedactwa obie jesteście w pracy? 🖐️ Jaśmineczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamorek - no w pracy niestety... Tygrysek - podaj mi prosze znowu te dwa aresy na stronki o budowaniu domu i pomocy dla Agnieszki, znowu przy przenoszeniu danych do nowego kompa nie przenieśli mi ulubionych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam baranek Kamorku?? :) mam nadzieje ze wyrósł dobrze :):P i ze rozki mu nie wyrosly a klikne i w domku w pajacyka ... w biegu oczywiście padam z nog.. wlasnie wrocilam z drogi krzyzowej po mieście.. girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puscili nas wczesniej do domu, slonce swieci, jest cieplej (chociaz wicher nadal szaleje) - to lubie!! :D zdazylam juz upiec ciasto drozdzowe i 3 male babeczki, posprzatac i zrobic pranie, zabralam tez psa na dluzszy spacer :) Ghana -> http://www.habitat.pl/domek.aspx?noban=1 http://www.zmilosciserc.pl/donate.php Girl -> to teraz czas na relaksujaca kapiel :) Kamorek -> a coz to za specjalna lyzka jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim Znajomym Kroliczka Tak w kraju jak zagranica Niech w te kwietniowe Swieta Oczy z radosci sie swica! Niech Wam darza dobre moce - Po czesku: Veseli Velikonoce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Ja wczoraj tez w pracy siedzialam, ale zmylam sie szybciej ;) Niestety mialam pare spraw do zalatwienia i jak zwykle pozno dotarlam do domu. Bylam tak wykonczona, ze poszlam spac. Wstalam dzis o 10 i... caly czas odpoczywam :D Swiateczne wypieki nie dla mni, bo ja jestem \"noga\" jesli chodzi o takie rzeczy ;) Zdrowych i pogodnych Swiat Klikacze ❤️ 👄 dla Wszystkich :) Girl bedzie dobrze 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak, jeszcze ze dwa dni moglyby potrwac... tzn wolne powinno byc jeszcze dwa dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak tak jeszcze dwa tygodnie świąt :) Jak wam minęły? Mnie rozkosznie u przyszłych teściów ;) Pogoda dopisuje, słonko świeci, wiatr jest nie wielki. Uśmiechy na twarzach i w ogóle jest fajnie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klikam, klikam - przepraszam za nieobecnosc!! Tygrysek - cos mi sie ten habitat nie chce otwierac, ale bede probowac, dzieki! U mnie bez obzarstwa, wiec brzuch nieza wielki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuchy w porządku :) wskazówka na wadze ani drgnęła :/ a przydałoby się parę dodatkowych kilo... klik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×