Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Witam, klikam i dopoczywac znikam ;) Przez krotka chwile pomyslalam o porzadkach, ale na szczecie szybko mi przeszlo :D Heh dobrze jest mieszkac samemu :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klik klik :) Bezik ha będę tak ustatkowany jak funt brytyjski ;) Kati no co ty tak w błogim nieporządku będziesz tkwić? a fe :P jeszcze gdzie nie gdzie zajdzie ci pajęczyna ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam kochani ejstem masakryzcnie chora mam ponad 39 temperatury ide spac moze sie nie obudze trzymajcie sie cieplo papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezik jak się okaże, że się jednak obudzisz daj nam znać 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe obudzilam sie i nawet neizle sie czuje nie wiem co to bylo ta goraczka moze jakis wirus ktory szybko zwalczylam :D:D:D trzymajcie sie cieplo i klikajcie kochani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klikam z pracy :) Kati - a gdzie zdjecia nowej fryzury?? No zobacze co z ta praca, ale juz wiem, ze z taka kase mi sie nie oplaca zmieniac! Ale dzis mial byc szef i chcialam z nim pogadac ogolie o mojej przyszlosci w tej firmie, ale nie wrocił z urlopu ! WRRR! my tu cholera siedzimy, a jego niema... ale dzis uciekam wczesniej, bo bylam kilka godzin w poniedzialek, mimo, ze mialam urlop... Kamorek - to już teraz oficjalnie \"zostałeś przyjęty\" przez teściów :D Byłeś w Krakowie i nic nie mówiłeś!!! Bezka - i jak się dziś czujesz?? goraczka spadla??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana ano byłem :) podaj mi numer komórki na e`milka to się zdzwonimy/semesujemy jakbym jeszcze nie raz tam był :) Zostałem przyjęty... :) Idę sobie posmarować twarz bo mi się ciut przypaliła od słoneczka :) Pytanie za 10 pkt.: czemu się tam chmurzy? Bezik no proszę, jednak obudziłaś się, złego diabli nie biorą :P p.s. z tamtą pracą to coś ściema, ponoć było już ustalone za wczasu kto zostanie przyjęty :/ lecz nadal oficjalnych wyników nie ma. Zatem szukam dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :D juz w Polsce .... bylo zimno ale wspaniale!!!!!!!! :D zdjecia i opowiesci pozniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wsyztskim u nas dzis taka sobie pogoda za co moj pokoj pewnie wznosi modly do niebios. bo juz dwa tygodnie nie bylo sprztane z tego powodu ze ciagle sliczna pogoda i szkoda czasu tracic na sprztanie. Kamorku a zebys wiedzial to samo w wpracy powiedzialam zlego diabli nie biora :D:D Tygrysku czekam z niecierpliwoscia na relacje i obrazki :D:D Ghanus mam nadzieje ze w koncu wszytsko sie wyjasni z ta praca twoja a do tej porki wysylam moc promyczkow :D:D wy jtro do pracki a ja sie bycze bo mamy bank holiday :D:D: ale super a za dwa tygodnie w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) ciezko jest po przerwie wrocic do pracy, ale sporo rzeczy na mnie czeka, wiec czas powinnien szybko uplynac... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej! no i niestety wracamy do smutnej rzeczywistosci 5 dniowego tygodnia pracy ... :( ech no trudno, bylo milo, ale sie skonczylo... Tygrys- czekam na zdjecia!!! Kamorek - wysle tel emailem Bezka - dzieki za promyczki, coz pewnie kiedys sie wyjasni, na razie kupilam gazete z ogloszeniami o pracy :) Kati - ty zaczelas odpoczywac dopiero wczoraj?? jak to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z domu klik, klik - musze nadrobic zaleglosci w klikaniu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Wszystkim 🖐️ Ghanuska - mialam ciekawy weekend z czterema kotkami :D na szczescie znowu sa \"tylko\" trzy :D i moge sie wyspac ;) A teraz poleniuchuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ to poniedziałek w pracy mamy za sobą :) jeszcze tylko 4 dni i weekend :D idę zobaczyć Tygrysku na zdjęcia :) zacznę od Rumunii Ghana zatem czekam na kontakt :) Kati, Bezik 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jeju ale mnie nie było.. kiedy ja to poczytam.... odpoczelam na wsi kilka dni majowych... bylo cudnie... ale znowu szara rzeczywistośc i to koszmarna w pracy warjacje.. szefowie odchodza zmieniaja sie... cos przebąkuja ze mnie chca awansowac a raczej zglaszac moja kandydature..a mi to wcale nie pasi.. wolalabym zwiac do mojego robaczka i tam pracowac.... ogolnie sytuacja napięta jak na froncie:( Kamorku.. z moja praca w urzedzie bylo tak samo.. pytania niby tendencyjne z ustaw, a ogolnie to przyjeli tego co go mieli przyjąć... ale trzymam kciuki moze w Twoim przypadku będzie inaczej :) Kati 😘 Ghanuś😘 Beziku😘 Tygrysku😘 a teraz klikam i ide spac.. bo u mnie w domku zimno jakby zimą.. brrr paaa kochani girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Girl bym rzekł iż nic nowego w tej materii, dzwonił Komendant i przyjął kogoś \"innego\". Powiem tylko: ich strata, że nas nie wybrali :P Tygrysku zdjęcia wspaniale się ogląda :D Zamek Drakuli mjodzio, aż sam bym chciał co nie którą pannę na pal nabić ;) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech Tajgerku od jakis 15 lat Ksiaze Vlad IV Tepes (czyli Dracula) jest moja wielka miloscia i fascynacja :) jako postac historyczna ;) Drugi to Louis Nicolais Davout, marszalek napoleonski, no i sam cesarz :) zazdroszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha haa Kamorku... moi znajomi i rodzinka powiedzieli to samo \"niech załuja ze nas nie przyjeli\" ... w sumie sam moj stary szef to powiedzial jak dowiedzial sie ze nie udalo mi sie dostac nowej pracy a potem dodal \"i dobrze ze Pani nie przyjeli.. uff\" :) Tygrysku... ja sie wściekne... mialam format komputera no i teraz nie otwieraja mi sie wiekszośc obrazkow w necie... i twoje fotki tez :( chyba sie popłacze.... Kamorku a moze Ty wiesz jak takic coś naprawic... jpg nie otwiera mi sie na stronach interntetowych girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Girl w rzeczy samej nie wiem osochodzi, że nie chcą jotpegi się otwierać... Może spróbować inną przeglądarkę? Ja używam Firefoxa i mi zdjęcia otwiera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez uzywam firefoxa jakby co... ale innym sie otwieraja, nie mialam jak na razie reklamacji... Girl -> a na jakims innym kompie nie mozesz ich zobaczyc? za duzo tego, zeby slac na maila... a dal Ci szef chociaz podwyzke?? ;) a gdzie bylas na weekend majowy? Kati -> ja takze jestem fankom Vlad\'a i to byl glowny powod odwiedzin Rumunii :) Kamorek -> ich strata, ze Kamorka nie docenili!! zamki w Rumunii sa wszystkie \"mjodzio\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajgerciu :) Wielki 👄 Kamorciu - nie to nie :P na pewno trafi sie cos lepszego - nie trac nadziei :) Ghanuska - nie ma tego zlego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry :) co za senna pogoda... czy moge sie zwinac w klebek pod biurkiem zasnac ?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygryś mam to samo... najchętniej bym sie polozyla pod kocyk....:P ale za to zdjecia mi sie otworzyly ... baaardzo mi sie podobają.:) klikam i zmykam do pracki... bo duzo mam na dzisiaj 😘 ps.a weekend majowy spędzilam z moim robaczkiem i rodzinką na wsi... ech.. co będe pisac... teskno mi juz za nim i za takimi urlopowymi chwilami:P girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majowy deszcz na polu :) cieplutki! Ale w związku z nim przyjechałam samochodem, zamiast iść na piechotę :) Tygrys - boska Rumunia :) A czy was nie bolały kręgosłupy ?? Kati - zauważyłaś cenzurę?? :D nie można leniuchować :) Kamorek - no i zapomniałam, ale teraz przełanczam się na pocztę i wysyłam nr tel :) I niech żalują jakby cię nie przyjeli, ja wczoraj dzwonilam, ze nie jestem zainteresowana taka płacą... pani powiedziała, że teraz nie mogą zaoferować więcej, ale jak coś się zmieni to będzie o mnie pamiętać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szczescie mam duzo zajec i biegania, wiec zero czasu na myslenie o spaniu ;) Ghana -> a pewnie, ze bolaly... tak samo jak tyleczki i kolana (to jzu tylko ja)... no ale mysmy robili kolo 500 km dziennie.... Girl -> piekne widoki, prawda?? uszy do gory w czerwcu tez jest troche dluzszy weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ho ale zescie popisali mnie wczoraj nie bylo bo sie nam zwalily dwie drozyny siatkarskie plus jeszcze kupa znajomych ogolnie to chyab wszyscy uwielbiaja nasz dom bo zawsze wszystkie zchadzki sa u nas mamy wesoly dom i jest fajnie. poczytam wszytsko po robocie bo msuze sie zbierac trzymajcie sie kochani moi :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana :D dziękuję za namiary zaraz podeślę smsa :) O tuż to, ich strata :) Coś się u mnie poburzyło, popadało i słonko wyszło zmykam przygotować obiadek :) paa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Ja juz nie wiem co z ta pogoda - dzis albo leje albo slonce piecze. Tajgerciu mi tez sie dzis strasznie chcialo pac :D Heh Ghanuska - leniuchowac chyba nie mozna ;) Kamorciu glowka do gory 👄 Girl 👄 Bezik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×