Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Bylam na \"Przypadek Harolda Cricka\" - calkiem zabawna komedia :) Girl -> nie wykanczaj sie!! mam nadzieje, ze taki zasuw w pracy w koncu sie skonczy... Kati -> brudne?? ech nic nowego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
We wtorek samopoczucie calkiem całkiem :) Wczoraj zjadłam pyszny makaron z pomidorami, szpinakiem i szparagami :) jak ja się cieszę, że już są świeże warzywa :) takie pyszne!!! i pachnące :) Kamorek - gdzie ty sie podziewasz? Tygyrs - a byłąs na filmie o Edit Piaf - bo słyszałąm o nim dużó dobrego. KAti - fryzjer jest nawet lespzy niż kosmetyczka, chociaż cokolwiek kiedy ktoś się tobą zajmuje poprawia samopoczucie :) Girl - nie zapracowywuj się, no ale wiem, że na początku na nowym stanowisku może być trudno, ale jak się dotrzesz to wszystko będzie ci szło jak z płatka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys- tak pytam, bo ty na różne folmy chodzisz! A podobno życie Pani Piaf było bardzo ciekawe!!! nawet nie wiedziałam! Dopierojak czytalam o filmie to sie dowiedzialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem :) zaraz zmykam na spotkanie z p. Stanisławem Janickim (pewno go pamiętacie z programu \"W starym kinie\") i na film \"Czarne diamenty\" z 1939 r. co do filmu o Piaf, to z chęcią obejrzę a odnośnie \"Przypadków Harolda...\" to byłem, widziałem, nie dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry, dzien dobry, dzien dobry :) doczekalam sie deszczu, spalo sie rewelacyjnie, wstawalo ciezko ;) a dzisiaj ide na \"Tropiciela\" - pokaz przedpremierowy, juz sie nie moge doczekac, bo to jest o chlopcu (wikingu) wychowanym przez Indian :) Ghana -> tez slyszalam, ze jest to dobry film ale mimo wszystko nie mam ochoty isc :P Kamorek -> oczywiscie, ze wiem kto to jest p. Janicki :) i jak bylo na spotkaniu?? Kati -> gdzie sie podziewasz?? jak sie czujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Jestem jestem - wczoraj swietowalam imieniny :) moje wlasne ;) w baaardzo niewielkim gronie ludzkim (2 osoby lacznie ze mna :D ), za to wiekszym kocim (4 kocurry;) ) Swietowanie zaczelam od wizyty u dentysty ;) Leczenie kanalowe mam za soba!! Nie bylo tak zle :D Jutro raniutko czeka mnie badanie - ech \"kocham\" to :( Wizyta u lekarza w poniedzialek - zobaczymy... Roboty mam strasznie duzo przed tym szkoleniem - musze zrobic prezentacje, napisac 2 uchwaly i przygotowac oficjalne pismo ;) Szal w trampkach ;) Tak wiec Girl damy rade 👄 Tajgerciu brudne niestety jest to nasze morze :O Co robic - w tym roku i tak nie dostane urlopu... ale obiecalam sobie, ze za rok wyjezdzam na prawdziwe wakacje :) Pierwsze od 4 lat... Ghanuska nie ma to jak fryzjer albo udane zakupy ;) Kamorciu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
film jest..... dziwny.... nawet nakrecony specyficznie, tak jakby w konwencji snu, tj barwy sa przytlumione... ale mnie sie podobal... Kati -> Katarina a Magda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry choc deszczowy :) aha ostrzegam, ze jest to film brutalny i krwawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej wczoraj nieobecna, ale dzis klikam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ W pracy mam czyste wariactwo przed tym szkoleniem. Cos czuje, ze w weekend bede miala co robic... Bylam dzis rano na badaniach - wyniki w poniedzialek. Sie okaze ;) A tak w ogole to sie ochlodzilo.. Ech ta pogoda - zmienna niczym kobieta :D Tajgerciu - si :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a niech sie ochladza, lepiej sie spi i pracuje ale na weekend to ja bym bardzo chciala ladna i sloneczna pogode!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) czuje sie jak pogodynka, nie dosc,ze glownie ze soba gadam to jeszcze glownie o pogodzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dalej szaro - ale ja jutro ide do pracy, wiec spoko moze i padac - odrabiamy piatek 9 czerwca, przynajmniej za tydien bede miala 4 dni wolnego :) KAtI - to czekamy w poniedzialek na dobre wiesci :) Tygyrs - to żeby nie o pogodzie , mam nadzieje, ze jutro mi sie uda pogadac z szefem o podwyzce! A jak bede wiedziala ile dostane to przystepuje do kupna samochodu! zamerzam raty splacac z podwyzki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Wszystkim 🖐️ Powiedzialabym \"wreszcie piatek\", ale mam tyle roboty, ze hoho ;) Ghanuska dla mnie tez moze padac, bo i tak caly weekend spedze z nosem w prezentacji. A jesli chodzi o 4-dniowy weekend, to gratuluje :) Ja bede pracowac... w czwartek pewnie tez, ale moze w domku ;) No ale nie narzekam - chce sie dobrze przygotowac :) Tajgerek obawiam sie, ze pogoda w weekend nie bedzie najpiekniejsza, ale pewnie na rowerek w sam raz ;) Girl 👄 Kamorciu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stopy mi zmarzly.... bylam na piwku i siedzialysmy w ogrodku, niby nie jets zimno ale jak sie siedzi kilka godzin to jednak czuc chlod ;) Ghana -> jutro idziesz do pracy?? Kati -> pracus!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dzis w pracy!! Kati - ale pozniej bedziesz miala satysfakcje jak szkolenie przeprowadzisz swietnie :) Samochod ktory mi sie spodobal juz sprzedany... buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech ktos zabierze ten wstretny deszcz!!! ja planowalam plywanie w jeziorze i opalanie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zimno zimno zimno!! Ubralam dzis japonki i to byl bardzo zly pomysl :( No nic - czas popracowac choc mi sie strasznie nie chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak pic to tylko na swiezym powietrzu i przy ognisku - nie ma sie kaca :D a deszcz nie przeszkadza i tak wszystko od ognia wyschnie ;) tylko czemu nadal pada??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello wszystkim wrocilam z urlopu ale sie wybyczylam za wszystkei czasy. zawitalam na jeden dzien do krakowa i wieliczki i dwa dni bylam w gorach bylo super a dzis nie chce mi sie wracac do pracy :(. wieczorkiem poczytam co tam u was. tzrymajcie sie cieplo i pozdrowionka papapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezka- bylas w Krakowie i nic nie mowilas! No nie ze mna to nikt sie nie chce widywac buuuu 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Pogoda wreszcie sie poprawia, ale pracy nadal baaardzo duzo ;) Bylam dzis u lekarza no i chyba po wakacjach czeka mnie operacja... A teraz znikam do roboty... Paa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam na \"Scoop\" calkiem, calkiem fajna komedia :) Bezka -> czemu nie krzyczalas, ze bedziesz w Pl? Ghana -> a Ty bylas w wawie i sie nie spotkalas :P Kati -> czy juz zapomnialas, ze istnieje cos takiego jak czas wolny? operacja? to brzmi powaznie.... a mozna cos zrobic, zebys jej uniknela??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati - wlasnie co to oznacza?? wytna ci kawalek?? Tygrys - bede prawdopodobnie znowu 22 czerwca :) moze wtedy sie uda! Jakos strasznie mi smutno, i strasznie mnie drazni wszystko w pracy, najchetniej bym stad poszla... a tu jeszcze 5 godzin!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×