Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Ech a ja zamiast na plazy to wyladowalam w przychodni. Strasznie mi cisnienie szaleje a do tego mialam taka migrene, ze omal nie zwymiotowalam... Wyszlam wczesniej i dopiero \"doszlam\" do siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamorku, juz dawno nie spie :) zrobilam sobie wyprawe rowerem nad jeziorko, zeby poplywac dla ochlody :) Kati -> jak sie dzisiaj czujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i klikam :) Dopiero udalo mi sie jakos pozbierac... rano mialam silny atak bolu glowy i dopiero kolo 2-ej odpuscilo... Jak tylko mi sie uda, to jutro ide do lekarza. Milego dnia wolnego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) pogoda piekna, sloneczna i upalna - dlaczego ja musze siedziec w pracy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam u lekarza i czeka mnie sporo badan... przede wszystkim okulista (w kierunku jaskry) i neurolog (tomografia itp.). na pewno nie wolno mi sie denerowowac i powinnam isc na zwolnienie lekarskie... jasne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati 3maj się, podsyłam Ci zdrowe fluidy ~~~ ❤️ Tygrysku, ba, no sama przyznaj, że sobota to błyskotliwy wybór... hihi żebym to jeszcze ja wymyślił to by było coś ;) Kasiorka wpłacona już :classic_cool: ale upalnie jest, fajnie wiaterek wieje koniec pracy mam na dzisiaj :D jutro i weekend :D ta da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati -> bierz zwolnienie i nie marudz! ze zdrowiem nie ma zartow 🌻 Kamorek -> gupi pomysl :P bede musiala jednak specjalnie sie wybrac a nie przy okazji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i kto by pomyślał, że to kobietka wymyśliła ;) z góry 👄 posyłam za załatwienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! witam po przerwe! Kati - jak zdrowko?? Tygrys - u mnie też deszczowo i sennie - ja chce do domu, jestem drugi dzien w pracy i chce z powrotem na urlop :) Z moim kregoslupem zdecydowanie lepiej - wczoraj rehabilitant byl ze mnie dumny, dołożył nowe ćiczenia, ale to znaczy że juz wraca mi mobilność :) zrobilam 15 skłonów i nie bolalo - możecie się śmiać ale ja jestem bardzo dumna z tego wyczynu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghanuś -> ja tez jestem z Ciebie dumna :) i wcale nie ma z czego sie smiac! u mnie wychodzi slonce 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i klikam :) Ghanuska cwicz cwicz a bedzie dobrze :) Tajgerciu co to by bylo za zwolnienie z komorka przy uchu i odpalonym kompem? A mi sie denerwowac nie wolno... wiec co za roznica gdzie sie denerwuje ;) Kamorciu gratulacje 👄 Girl 🌻 Dzis czuje sie juz lepiej - boli mnie \"tylko\" czubek glowy - to takie dziwne uczucie... zupelnie jakbym miala wysoka goraczke... Ale wykluczyli cukrzyce ;) Na dobry poczatek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytalam z \"Kamorkiem\" przy uchu... i tak mysle, mysle... zcemu ten Kamorek tak Cie meczy i denerwuje... ;) Kati, komorke prosze wylaczyc na weekend!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) gdyby było z kamorkiem przy uchu (i nie tylko przy nim :P) to by ho ho :) że proszę siadać :) :D Ghanuś 👄 :D 🌻 cześć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze też nie mam ogródka więc baraszkuję w ogródku narzeczonej ;) a u mnie przed chwilą popadało i pogrzmiało heh ale teraz już cacy jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialo byc goraco, upalnie a jest chlodno... ale licze, ze to sie jeszcze zmieni, bo mam letnia sukieneczke ;) Kati -> jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie chlodno, wie ja w jeansach i wiecie jakiej koszulce :) \"o f**k it\'s monday\" :D Fliper mial ciezka noc i wymiotowal, wiec troszke niewyspana jestem :) Miłego poniedzialku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu co ja bym dał za taką koszulkę ;) a u mnie słonko świeci ale jest chłodnawo zaraz idę przelewy zanieść do banku a potem z psiakiem na spacer i mykam na zakupy :) ja mam dzisiaj wolne :D sam sobie wziąłem :P 3majcie się fajnie :) Kati jak zdrówko? Ghana :( a co mu się stało, a przeszło mu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ No niestety sobota zaczela sie pieknie, ale potem bylo ciut gorzej - kolejny atak bolu... Popoludniu przeszlo, a w niedziele bylo ok. Dzis bylam u okulisty - podejrzenie jaskry... Robie badania... Ghanuska co to za wymioty? Moje czase zwymiotuja klab kudlow (swoich wlasnych ;) ) albo maja jakies sensacje jak w bardzo krotkim czasie chca zjesc bardzo duzo :D Kamorciu 🖐️ Tajgerciu ❤️ Gril 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×