Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

hello normalnie az wam zazdroszcze jak piszecie o tych upalach u nas byla sobota ladna ale w niedziele lalo caly dzien a ja nie mam czasu normalnie na nic jak jest troszke slonca to chce posiedziec an dworze w niedziele stalaam caly dzien w wkuchni i tak w kolko :D:D:D pozdrawiam wszytskich aha cos mi sie popsulo w wpajacu i moge klikac tylko raz dziennie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie upal jak cholera, wczoraj jechalam do rodzicow ok 1,5 h takie byly korki, a ja w tym cholernym maluchu umieralam, no ale odyskalam toyotke, ale tam tez nie ma klimy... Dlatego dzis po pracy uciekam nad jeziorko - bo dzis ma byc 35 stopni!!!, na razie w pracy 29,4!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie wole jak jest cieplo, ale takie upaly sa dobre jak jestem na urlopie :P w miescie idealna temperatura to 25 stopni i brak deszczu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31,1 w pracy!!! a w pokoju obok maja zdecydowanie gorzej, bo ja mam okna na północ, a oni na zachód!! tam to jest chyba jakies 35!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na fitnessie to bylo ekstremum!! ale grunt to ustawic dobrze (na siebie) wielki wiatrak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby bylo, ze ciagle marudze, to dzisiaj jest bardzo fajna pogoda - cieplo ale nie skwar + lekki wietrzyk :) a do pracy przyjechalam na rowerze, bo mam dosyc dusznych autobusow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś pomarudzę, mam giga doła! A i upał nie zelżał i dalej umieram z gorąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghanuska dolom mowimy dzis NIE 👄 najlepiej kup sobie jakis ladny babski drobiazg ;) Mi takie bzdety zawsze poprawiaja humor (o ile nie jest to stan depresyjny ;) ) Tajgerciu u nas wczoraj popoludniu i wieczorem bylo ciut lepiej (nawet ze 3 krople deszczu spadly), ale dzis chyba znowu upal... choc ponoc ma byc ciut mniejszy niz wczoraj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati - w ramach prezentu, oglądam lampy do toyoty, bo jedną mam lekko ubitą i mogłabym zmienić żeby ładniej wyglądała, ale to jakieś 60 zł - przynajmniej, a ja w tym miesiącu spłukałam się na samochód i jeszcze czeka mnie ubezpieczenie mieszkania... no i ew wakacje na razie tak mnie boli kregoslup ze zaraz zaczne tu plakać... idę po pracy zarejestrować się do lekarza, niech coś wymyślą, bo ja tego nie wytrzymam... i jak ja mam jechać na wakacje??? jak ja nawet siedziec nie moge, a co dopiero chodzic i zwiedzac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieeeeeeeeeeeen dobry!!! sloneczny!! z lekkimi chmurkami!! dobry i juz!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik u mnie tez jakbychlodniej, w pracy \"tylko\" 29,4 :) Maluch sprzedany :) to pijemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie bylo full roboty ale sie ciesze, nawet nie zauwazylam jak 8h minelo :) Ghana -> z przyjemnoscia napije sie wieczorem, do tego czasu trunek sie schlodzi ;) a co pijemy wlasciwie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta da witam was przepięknie :D dychnę kapkę i poopowiadam co i jak :classic_cool: p.s. było świetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamorek!!! opowiadaj!!! ja na razie pije zimna woda z mieta (cisowianka) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hop hop posłałem wam emilka z skrótowym opisem i paroma zdjęciami. klik klik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestm chlodniej i przyjemniej :D ale na weeekend zamawiam ladna pogode, bo chcialam pojechac nad jezioro poplywac i poopalac sie!! Kamorek -> proooooooosze napisz chociaz kilka zdan tutaj, bo maila bede mogla sprawdzic dopiero wieczorem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello 🖐️ Noo Kamorciu piekny wyjazd :D Zazdroszcze :) ja dzis to jestem juz wykonczona po calym tygodniu, a dzis czeka mnie pracowity dzien ;) no trudno - trzeba dac rade ;) Milego piateczku 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamorek - bosko to wygląda, najpiękniejsze są te zielone przestrzenie i zamki - super!! Powiedz czy w Edynburgu to na zmek się orzez jakiś stadion idzie, bo tam jakieś trybuny na zdjęciu... aaa Huggies - okropne- ble, ble,ochyda przynajmniej z opisu :) no dobra moze tylko ja mam niechec do wszelkich watrobek, podrobow itp :) Kati- ja tez juz zmeczona calym tygodniem, a jeszcze juro mamy od 15 do nie wiadomo ktorej spotkanie, bo reorganizujemy prace biura... tygyrsek - ja stawiałam Passoe z sokiem pomaranczowym :) Bardzo mili państwo kupili Malucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghanuska oo to smaczne drineczki :) A ja probuje umowic Lulke na za tydzien na sterylizacje... PS.zaraz szlag mnie trafi... zaraz szlag mnie trafi... zaraz szlag mnie trafi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ja jakos ostatnio nie moge sie wyzbierac i ciagle spie i nie mama czasu tutaj zagladac. u nas byl upal od poniedzialku do wczoraj a teraz zbliza sie weekend wiec sie pogoda zepsula ;/. cholera jesna i skrzypce :P zmykam do roboty papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dobra dobra... cisnienie wreszcie mi spada powoli ;) A po pracy - piweczko!!!! heh wybieramy sie na prackowe piwko :D Bezik 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz mnie szlag trafi... zaraz mnie szlag trafi.. usiluje sie dodzwonic do urzedu miasta - od godziny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlasnie wyluzowalam... skonczylam robienie tabelek, zestawien, informacji!! wyrobilam sie ze wszystkim!!!! :D pogoda jak marzenie: niebieskie niebo i slonce... szkoda, ze nie przyjechalam rowerem.. ale rano nie wygladalo to ciekawie, do tego straszyli burzami... Bezka -> uszy do gory, moze jeszcze sie pogoda poprawi :) Ghana -> spokojnie, oddychaj!! :) soczek jeszcze jest? z checia sie czegos zimnego napije :) Kati -> weekend czas rozpoczac!! :) udalo sie Lule zapisac do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodzwonilam sie i jade odebrac dowod rejestracyjny :( juz jest - super!! udanego weeekdnu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow super wielka burza nade mna szaleje :D pieeekna jest!! Kamorku -> zdjecia cudowne!! Szkocja jest przecudna!!! Edynburg mnie zachwycil..... a masz moze wiecej zdjec z Amsterdamu? z checia bym popatrzyla na moje ukochane miasto... dla mnie nie jest brudny i ma tylke uroczych zakatkow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×