Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Witam i klikam :) Oo Tajgerciu a ja wczoraj bylam na spacerze we Wladyslawowie i w Jastrzebiej Gorze :) Ale nie na plazy, bo pogoda nie bylo najlepsza ;) Kamorciu :) Kicccia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj kolejny dzien mini wakacji - \"zaliczylam\" Parade Wielokulturowa -> capoeira, samba brazylisjka, chinski smok, indianskie tance, arabskie... super!! a ja sie tam wkrecilam, ze bylam w samym centrum zdarzen, a nie jak wiekszosc ludzi, co stala grzecznie wzdluz ulicy ;) a pozniej plynelam lodzia drewniana po Wisle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochani nie zapomnijcie o mnie!!!:) rzadko tu wpadam, kompletna warjacja w pracy, juz mam zaliczone 4 kontrole ... i teraz czekam na zalecenia pokontrolne ktore będa gorsze od tych kontroli :( plus \"normalna\" praca .. padam już planuje zwiac na 2 tyg. urlopu bo ostatnio organizm odmawia mi juz posluszeństwa.... trzymajcie kciuki za pogode i za moje zdrowie... bo jak wszystko sie zloży pieknie i jak wroce z Zakopanego to pozapycham wam skrzynki ... jesli tylko chcecie :) Kamorku, Kati, Ghanuś, Tygrysku.. i cala reszto klikaczy pajacykowych 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Girl, skarbie, nie zapominamy o Tobie, o nie!! Pamietamy cieplo myslimy a teraz takze kciuki beda mocno zacisniete!! ❤️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klik klik też klikam z domu :) ho ho to już trzecia osoba która ma neta w domu ;P dzisiaj byłem na solarium, aż na tą okazję zakupiłem sobie stringi (co by pupę też opalić) :) jeeeju ale dziwniaste uczucie na początku noszenia :D Girl 🌻 Tygrysku ❤️ Kati 👄 :D co myślicie o tym zestawie pana młodego :classic_cool: : grafitowy garnitur, koszula i krawat również grafitowy? nie tak co by się zlewało w jedno? garnitur nie taki poważny lecz z widocznymi przeszyciami, z jaśniejszej nitki na klapach i kieszonkach. Czy koszula lepiej taka \"błyszcząca\" czy matowa? a krawat? jak to widzicie? a może macie jakieś inne pomysły? tak co by lepiej wyglądać :) hehe o tyle o ile :P *** Wchodzi facet do apteki i cichutkim głosem mówi: - Nerwosol poproszę... - Co proszę? - NERWOSOL KURWA!!! ***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamorek w solarium?? i to w stringach?? no, no, no... Kamorku ja musze zobaczec taki zestaw zeby sie wypowiadac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamorku... na zdjeciu jest przystojny facet,,, czy to znaczy, ze bedziesz po nim deptal??? ;) brrrr zimno sie zrobilo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, klikam i do roboty znikam :) Dopiero dotarlam bo caly ranek uzeralam sie ze sluzba zdrowia :O I tak zrobia mi tomografie za 2 miesiace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh klikam niestrudzenie ;) W sobote urzadzam impreze urodzinowa i mam sporo na glowie ;) urodziny dopiero we wtroek, ale planujemy troche wypic i potanczyc ;) Aaa tomografie mam na 17 pazdziernika... ech :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek!! komus moze pistacje? postanowilam zaszalec i kupilam sobie pistacje :D ubostwiam je :D Kati -> az tyle sie czeka na tomografie? slow brak.... ❤️ znow imprezka? szalejesz!!! a co sfora kocia na to?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech Tajgerku mam nadzieje, ze przez te 2 miesiace nic sie nie stanie... ze to tylko bole migrenowe... Kocurry beda oczywiscie obecne na imprezce urodzinowej :D Tylko do knajpy nie pojda ;) One sa baaardzo towarzyskie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie, ze to tylko bole migrenowe! A czy dla kociakow bedzie jakies specjalne menu?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne Tajgerciu - puszeczki gourmecika dla chlopakow, a dla Lulusi jakis smaczny drink ;) Ona uwielbia drinki bananowe :D Zreszta piwkiem tez nie pogardzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc i czolem!!! Kati -> naprawde??? hihihi Luleczka rozrabiaka i jeszcze pije chociaz nieletnia jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) Mówi ceper do bacy: - Baco powiedzcie: Chrząszcz brzmi w trzcinie. - Eee, cymu by ni: Chrobok burcy w trowie. hej ;) klik obrączki już mamy :D papiery z USC też, teraz jeszcze masę innych załatwień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem zaproszona na slub wesele mojego pierwszego chlopaka - marynarza :D 27.X. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×