Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

kilk, klik z domu :) no coz moze kiedys i do szlafroka dorosne ;) problem w tym, ze ja jeszcze wieczorem (czasem juz po kapieli) wychodze z psem na spacer, wiec i tak nie moglabym chodzic w szlafroku :P to samo rano, tez nie ma szans dlugo snuc sie po domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
również klik domowy bo grypkę załapałem, fjuu :) \"do wesela się zagoi\" koleżanka mówi mi że symuluję bo chcę się wymigać od ślubu :P wot figlarze ;) i jak Tygrysku, przestało padać? bo u mnie po południu zaczęło, pewnie przylazło to od Ciebie brrr :classic_cool: Kati jakie butki kupiłaś? Pochwal się, może być fotka ;) Jak kociaki? zdrowieją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek! uwielbiam spac dlugo i jesc leniwe sniadanko :) Kati -> jakie buty, jakie?? Kamorek -> padalo do nocy, dzisiaj rano ladnie ale znow widze czarne chmury na horyzoncie? a Ty sie mocno i skutecznie kuruj. do wesela (jakze prawdziwie to teraz brzmi) na pewno sie zagoi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek Tygrysku u mnie na dworze aktualnie świeci słoneczko poprzez masywne szaro-bure chmury dzisiaj testuję sagę o Wiedźminie czytaną przez Rocha Siemianowskiego. Akurat na leczniczy weekend :) Kati czekamy na info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello 🖐️ Dzis odpoczywam - spalam 13 godzin :D Ugotowalam przepyszna zupke cebulowa i wcinamy ;) Kociaki zdrowieja i apetyty im dopisuja :D Butki - kolejne brazowe botki jesienne od Rylki :) Te ktore kupilam 2 tygodnie temu maja ciut za wysokie obcasy i beda na \"specjalne okazje\"-malo chodzenia duzo siedzenia ;) Milego slonecznego weekendu 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lazy sunday :D Tajgerciu najpierw robie rosolek na skrzydelkach :) Daje naprawde duzo warzyw i malo kostek rosolowych ;) Do tego podsmazam (a wlasciwie podduszam) na duzej ilosci masla i malym ogniu ok. 10 duzych cebul pokrojonych w talarki. Jak rosolek jest gotowy (kurczaczka obieram i daje kotkom, warzywa wyciagam) to wrzucam dobrze podduszone cebulki razem z maslem do rosolu i dodaje mleka zeby zupa byla delikatna. Calosc gotuje na malym ogniu jeszcze z kwadrans, a jak troche ostygnie to robie z tego krem :) Mozna kombinowac jeszcze z bialym winem, ale ja rzadko dodaje ;) Aha - mozna tez wrzucic starty zolty ser :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonjour!! Brr zimno ale jak pieknie i slonecznie :D Kati -> dziekuje za przepis 👄 a czy Ty mialas kiedys, w tej nowej pracy spokojny weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry!! pogoda pomimo chlodu swietna!! u mnie pod blokiem znow jakies roboty w nocy i spac sie nie da... jak ja \"lubie\" dzwiek mlotow rozbijajacych asfalt... grrrrr Ghana -> duzo slonca i ptasiego mleczka! Kati -> cos czuje, ze u mnie tez niedlugo zacznie sie taki zasuw... ;) ale Tobie zycze chociaz kilku dni spokoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati - tak ogolnie zle, jakos wszystko mi sie nie bardzo uklada, a przez dola nie mam sil mierzyc sie z przeciwnosciami i jest jescze gorzej... decyzje mnie przerastaja, jestem na etapie, ze chcialabym, zeby ktos zadecydowal... Tygrysek - nie lubie ptasiego mleczka, ale czekolade chcetnie zjem! Ostatnio np jadlam pyszna Lindt - gorzka z chilli - pycha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorzka z pomarancza to jest to!! a tej z chilli musze poszukac, lubie takie eksperymenty :D Ghana -> hmm zatem 🌻 Kati -> szkoda, ze tylko na 3h :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z gruszka jeszcze nie probowalam, tak sobie dawkuja taka dobra czekolade- bo droga :) ale z pomarancza jest super, ale chyba wole te Nestle (tez w kartoniku) niz Lindta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoz mogl by tak wczesnie klikac, jesli nie Kati... Kciuki trzymam!! a ja klik i na szkolenie antykorupcyjne znik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×