Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Dzien dobry poniedzialek :) jak samopoczucie po weekendzie? mnie sie strasznie chce spac, ale to normalny stan na poczatek tygodnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo jestem ;) W weekend swietowalam swoje 30 urodziny :) Sa dopiero we wtorek, ale przeciez imprezy nie zrobie w srodku tygodnia ;) Milego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello!! Klik i znik, bo mam tyle roboty, ze nie wiem w co rece wlozyc :) Jutro rano wyjezdzam w delegacje i wroce dopiero w piatek w nocy. Paa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati życzę Ci wszystkiego naj naj i samych pozytywnych wrażeń z okazji urodzinek :D 🌻 ❤️ 👄 Tygrysku 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAAAAAA zapomnialam!! Kati, wybacz!!!! pamietalam, pamietalam, nawet w kalendarzu zanotowalam ale dzisiaj tam nie zagladalam ;) niech Ci sie marzenia spelniaja, slonce zawsze na niebie i w sercu swieci a zdrowie dopisuje w kazdej minucie 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi... zmiana kodu z przodu ;) Kati, sie przebije gwarancje i będziesz znowu cacy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba jest chlodno ale ja nie czuje, bo po 2h treningu jest mo goraco ;) Kamorek -> fajny tekst ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciągle pada! Asfalt ulic jest dziś śliski jak brzuch ryby, Mokre niebo się opuszcza coraz niżej, żeby przejrzeć się w marszczonej deszczem wodzie. A ja? A ja chodzę desperacko i na przekór wszystkim moknę, Patrzę w niebo, chwytam w usta deszczu krople, patrzą na mnie rozpłaszczone twarze w oknie, to nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam tyle roboty, ze nie mam czsu na Kafe i cierpie z tego powodu! KAti - Wszytskiego najleszego!!! Dopiero dzisiaj doczytalam! Przede wszystkim pozytywnych wynikow na wszystkich badaniach! a najlepiej zeby zadne nei byly potrzebne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilo sie naprawde cieplo i nawet slonce kilka razy wyjrzalo :D ale teraz znow idzie jakas okropna, wielka czarna chmura... grrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello 🖐️ Wrocilam dzien wczesniej :) Ale w przyszlym tygodniu znowu wyjezdzam... za 2 tygodnie tez... i za 3... Oszalec mozna ;) Dziekuje Wszytskim za zyczenia urodzinowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weekend uważam za otwarty :D ja cię kręcę ale wody w około, pada i pada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jest weekend otwarty!!! sloneczny i cieply :D Kati -> dopytuje sie natretnie, a kiedy do wawy zawitasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hip hip hura, nareszcie rozpogodzenie :) nawet słonko czasem zagląda klik dopiero 424 obiadków jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonce pieknie swieci od rana :D obiadkow coraz wiecej a z \"habitat\" juz 3 dom buduje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu pada... ale to nic bede mogla bez wyrzutow sumienia spedzic dzien na lozku z ksiazka w reku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama radzi sobie sama
do gory, kangury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello 🖐️ Tajgerciu no wlasnie w Wawie bede w tym tygodniu przez 2 dni-wtorek i sroda, ale nie wiem czy dam rade wysokoczyc na piwko :( :( :( Moze by sie udalo we wtorek wieczorem... o ile nie bede musiala isc na jakies spotkanie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×