Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Ech... nie zrobili mi tego badania mimo, iz juz lezalam na stole i mialam wbita igle :O Panny sie wtedy obudzily i spytaly czy nie choruje m. in. na nadczynnosc tarczycy - gdy powiedzialam, ze owszem, to sie okazalo, ze bez zgody endokrynologa nic z tego... Na pytanie dlaczego nikt mi nie powiedzial o tym wczesniej (na badanie czekalam 1,5 miesiaca) powiedzialy, ze sama powinnam o tym wiedziec! Wrrrr 😡 No nic - jutro rano smigam do Warszawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piatek bedzie mily, bo z kazda godzina przybliza mnie do weekendu :D bleah, pada od rana... Kati -> zycze Ci cudownego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, a w weekend do napisania - wielka oferta z prezentacja - w tygodniu nie mialam czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech Tajgerciu najwazniejsze, ze dzis jest piatek ;) Jestem wykonczona. W ramach odpoczynku wybieram sie dzis na poszukiwania plaszczyka zimowego :) A w weekend imprezka! :) Za tydzien tez - wyjazdowe ognisko :D Ghanuska mnie tez czeka prezentacja i wyklad w przyszlym tygodniu 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik sobotni poranny :D Pogoda zmienna - raz leje, a raz slonce wychodzi :) Na szczescie nie jest zimno. Zycze Wszystkim milego weekendu 👄 Ja za godzinke jade na poszukiwania plaszczyka zimowego, potem obiadek u rodzicow, a wieczorem imprezka :) Paa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za to dzisiaj jest przecudnie!!! blekitne niebo, slonca... a w nocy termometr pokazywal MINUS trzy, brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Krakowie tez ładnie! A ja kończę na dziś prezentacje, na 18 jadę do koleżanki skonsultować moją pracę... będę kończyć jutro, pojutrze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa witamy w nowej Polsce :) Ijak to napisał jeden z internautow \"czekamy na realnny wzrost płac\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie dotarlam ;) Bylam rano u endokrynologa (nie wyrazila zgody na tomografie, bo tam wpuszczaja kontrast z jodem), a potem w szpitalu. No i okazalo sie, ze gdyby mi wtedy zrobili tomografie (i wpuscili w zyly kontrast z jodem), to w ciagu mniej wiecej pol roku bym umarla... W glowie sie nie miesci!! Musze znowu isc do neurologa po skierowanie na rezonans (glowy). Powoli mi sie odechciewa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati - rezonans jest wogole lepszy niz tomograf. Nie dość, że cię nie naświetlają to jeszcze jest lepszy diagnostycznie! Więc tylko się cieszyć! No ale oczywiście owinni cię od razu na ten rezonans skierować, tak to czlowiekowi ręce opadają! ooo i będziemy się mogly wymienic zdjeciami z rezonansu ja kregoslupa ty glowy :) dostalam na plytce i teraz moge sie ogladac od srodka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghanuska :D No ja pewnie znowu bede ze 2 miesiace czekac na ten rezonans... czasem sobie mysle, zeby w ogole to odpuscic... ataki bolu minely- to bylo pewnie na tle stresowym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej zrobic, nic nie boli i nieszkodliwe, spoko zapiszesz sie teraz a pojdziesz za dwa miesiace w Krakowie moglabym ci zalatwic przyspieszenie terminu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati - pewnie, ze lepiej zrob rezonans!! a historia z tomografem - brrr to jak horror!! nie do pomyslenia!! lepiej zrobic badania i ucieszyc sie, ze wszystko w porzadku ❤️ Ghana -> kregoslup nadal dokucza?? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys a no dalej... a i zbankrutuje na rehabilitacje, ostatnio na nic mnie nie stac, bo musze miec kase na zabiegi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie zauwazylam Waszych postow, wstyd :( Ghana -> jakbys potrzebowala czegos to daj znac, dobrze? calkiem powaznie mowie :) w koncu to jest topik czy chcemy i mozemy pomoc ;) Kati -> pracusiu! a chwila wypoczynku kiedy? znow w weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghanuska ❤️ Tajgerciu ano dopiero w weekend - dzis mam \"na glowie\" informatyka, jutro koncze sie przygotowywac do szkolenia, a w piatek caly dzien jestem na szkoleniu. Wroce pewnie w piatek w nocy, a w sobote kolo poludnia wyjezdzamy do gospodarstwa agroturystycznego- ognisko, piwko, kielbaski itp. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem dzisiaj masakrycznie nieprzytomna i w sumie nie wiem czemu... Bylam wczoraj na \"Ratatuj\" - fajne!!! Kati -> wyjezdzaMY?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×