Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Hello Wszystkim 🖐️ Tajgerciu wczoraj chcialam zrobic zdjecie telefonem, ale nie wyszlo (bylo naprawde slabej jakosci i niewiele widac...). Ale bede probowac jakos inaczej ;) Dzis mam ciut luzniejszy poranek - rano bylam na badaniach, a teraz jestem w domku i troche posprzatam, a na 12 pojde do pracy (ale niedlugo - dzis mam zaplanowane 2 spotkanie wiec nie jest zle ;) ) Milego, choc deszczowego, dnia zyecze Wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati - gratulacje! :D ja tez czekam na szersze opakowanie!! klik, klik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piatek, dobrze ze weekend, bo albo jestem baaardzo zmeczona, albo jednak mam wstrzas mozgu... a pewnie i jedno i drugie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano właśnie czekamy na foto pierścionka :) i relację okolicznościową :) ale sranda, od soboty dostaję e`maile od kogoś... strange jak można tęsknić za żonatym facetem :) :/ ftoś chyba mnie wkręca ;) się nie dam i idę po kulkę naftaliny. klik a ja w czwartek byłem na meetingu z przyjacielem (niby nic takiego ale od 4 lat się nie spotykaliśmy) jaka u was pogoda? bo u nas mrozi jak sto bandytów ale słyszałem wieści, że na sylwestra ma być do 6 stopni ... w plusie of course :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik domowy :) Mam tyle pracy, ze czasem nie wiem w co rece wlozyc... ech - koniec roku ;) No coz... wczoraj bylismy z \"tesciami\" na obiedzie u moich rodzicow - odbyly sie oficjalne zareczyny :) Bylo bardzo milo i w ogole fajnie :) Jest plan wspolnej Wigilii u \"tesciow\", bo moj ojciec akurat wyjezdza na miesiac (taka praca), wiec chyba wszystko ok :) Kocurry miewaja sie swietnie - tylko Stefania zre sie z Lulka, ale co robic - baby ;) :P Na Sylwestra za to wyjezdzamy ze znajomymi (w sumie chyba 8 osob) i mysle, ze bedzie fajna zabawa :) Tylko jedna noc, ale na pewno bedzie super! Zarezerwowalismy pokoje w pensjonacie pod Kolobrzegiem i jedziemy :) Aha - chyba zapomnialam napisac, ze kupilismy autko :) Sliczne i takie pocieszne - mini cooper :) Ciemnoniebieskie :) Pozdrawiam Wszystkich w przedswiatecznym nastroju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati -> same super newsy! sylwester, wigilia, mini cooper -> one sa takie zabawne :) wyobraz sobie, ze ja dzis i jutro robie... archiwzacje naszych dokumentow :D moj pierwszy odruch jak sie dowiedzialam co mam zrobic to byl: mail do Kati o pomoc i wyjasnienie co i jak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo Kati - super wieści! Mini cooper fajowy :) właśnie oglądam zdjęcia swojego mózgu - TK - ale śmieszna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zarobiona po lokcie jestem. Normalnie zaraz zwariuje - koniec roku i wszyscy wariuja ;) Ghanuska ciesze sie, ze Ci sie podobaja te autka ;) Tajgerciu jak cos to pisz! Jesli bede wiedziala, to chetnie pomoge :) Dobra znikam, bo chce wyjsc wczesniej (tzn. po 8 godzinach ;) ), bo sie z mama umowilam na zakupky i takie tam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) ale mgla, wiezowce gina w niej ;) Kati -> dalam rade, to nie bylo az takie trudne jak juz mi wyjasnili sposob archiwizacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×