Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Hello 🖐️ Jeszcze tylko dzis (raczej spokojnie) i jutro (wyjezdzam na szkolenie- mam wyklad) i OGNISKOWY WEEKEND :D Tak Tajgerciu wyjezdzamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry z mglistej stolicy :) Prosto po pracy jade pod Poznan na wesele :D Kamorku -> wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia :) Niech Wam slonce zawsze jasno swieci :) Kati -> ognisko? super!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Tygrys - wielkie dzieki, ale to nie tak, ze nie daje rady finansowo, tylko poprostu musze oszczedzac, bo rehabilitacja wychodzi mi ok 500 zl miesiecznie, a dla nie to spoooore obciazenie! Kamorek - ty sie jutro trzymaj!!! Życzę dużżżżżo szczescia! Czekam na zdjecia :) Kati - udanego szkolenia i jeszcze lepszego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"moje\" wesele bylo super!! wytanczylam sie i wybawilam za wszystkie czasy :D A dzisiaj stawiam na stol szampana i tort :D prosze sie czestowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello 🖐️ Klik z domu :) Jestem wykonczona- zasypali mnie mejlami i ciagle pracuje... Kamorciu- TY juz PO?? Gratuluje :) Ja poki co widzialam tylko \"moj\" pierscionek ;) Jutro rano jade do Poznania, to prosze o klik :) Paa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamorku i jakie to uczucie byc mezem? glos Ci nie drzal przy skladaniu przysiegi?? ;) Kati -> jaki piersionek?? czy ja czegos nie wiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Było super, głos mi nie zadrżał aczkolwiek nogi mi się trzęsły okropecznie przed przysięgą. Potem było ok :) i było słychać mój rechot z zakrystii jak podpisywaliśmy zaświadczenie :P Zdjęcia nie oficjalne mam i podeślę w najbliższym terminie, ale jest ich malutko. Od fotografa będą po środzie :) Jako mąż czuję się wyśmienicie, \"GPS\" (czyli obrączka) nie uwiera nic a nic. Żona też całkiem, całkiem się trzyma ;) Dobra lecę dalej pracować, odezwę się później. Paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w koncu wolne popoludnie i wieczor, ktore moge spedzic w domu :D Kamorku -> z niecierpliwoscia czekam na zdjecia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik i na odpoczynek znik :) Jestem po 5 godzinach w pociagu i godzinie na fotelu fryzjerskim ;) Tajgerciu... zareczynowy.... tak jakby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati!!! bardzo, bardzo prosze jakos wiecej szczegolow... znacznie wiecej.... kto? jak? kiedy? GRATULUJE!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szybki klik i znik :) W POznaniu bylo bardzo fajnie, ale jednak co Wroclaw to Wroclaw... ;) Jestem wykonczona i w ogole mam dosc... wczoraj zrobilam sobie \"wolne\", ale co to za wolne- caly dzien w drodze... ogladalismy autka :) Tajgerciu na razie nie zapeszam ;) wiec cicho sza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pewnie, ze co Wroclaw to Wroclaw!! Kati, nie zapeszac ale nie kaz mi tak cierpiec... chociaz slowko... na maila... prooooooooooooosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POzdrawiam z wilgotnej i deszczowej Wisły. Pfff ale POgoda jak POd sikającym psem. Co tam u was słychać? jakiś pierścionek widzę, się kroi coś więcej? :D Nadal nie mam zdjęć, może to i dobrze ;) Od kolegi mam dostać porcję około 100 fotek, może coś wybiorę. mały retusz i podeślę, jak dostanę w łapki swoje. Już POnad 1 tydzień małżeństwa, haha. Ech ;) Wyobraźcie sobie, kochane dziewczyny, że łazimy szukać narożnika do pokoju (zwanego przez moją teściową \"trupiarnią\" ze względu na grafitowy kolor ścian) i nie znaleźliśmy nic ciekawego. Tj. jedna ładna, w mięciutkiej skórze, ale cena 7 tys :( Stanęliśmy na tym, że kupiliśmy 2 lampy wiszące do pokojów. Kurcze ale mi net wolno łazi, nie mogę się doczekać kiedy będę miał stałe łącze w pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, klikam i do roboty znikam, bo normalnie mnie znowu zasypali mejlami ;) Tajgerciu jak bede miala chwilke pozniej, to cos skrobne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry!!! a Girl to gdzie sie podziewa?? Ghana zapracowana, to wiem... Kati -> proooosze!! Kamorek -> hmm lampy zamiast naroznika... ciekawe rozwiazanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jest ponizej zera!!! na szczescie swieci takze slonce, wiec pogoda nie zla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×