Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Tajgerciu jak to nie jest zle?? U nas cos sypie i siapi z nieba :O Ohydna pogoda :P No nic ja zaraz zmykam- mam do zalatwienia sprawy sluzbowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj fakt pogorszyla sie pogoda... dobrze, ze dzisiaj nie musze juz nigdzie wychodzic (oprocz spaceru z psem ;)) wiec moge zalec na lozku z ksiazka :) Kati -> oj bolesna sprawa! wspolczuje i mam nadzieje, ze szybko sie wyleczysz 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej leje, wieje i cos pada dziwnego z nieba... Do tego ucho mnie boli i mam goraczke... ech ogolnie fajnie jest ;) Nie narzekam :) Milego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeej :) a ja wczoraj ulepiłem bałwanka :D a właściwie panią bałwankową, bo zrobiłem pierwszorzędne piersi wraz z dwoma węgielkowymi suteczkami :P Jeeju nie wiecie kiedy przyjdzie słoneczko? Bo cholernie tutaj u mnie sypie śnieg :( wczoraj było 7 cm. ech ech. Kati zdrówka życzę. A byłaś u lekarza? Nie daj się choróbsku 👄 Tygrysku, oglądałem już zdjęcia (stykówki) z wesela od fotografa. Sympatycznie wyszły. W piątek odbieram odbitki. Ale zdjęć z ślubu jeszcze na kompie nie mam. Tzn mam parę ale takie einfachowe ;) Poczekam na lepsiejsze to podeślę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szybki klik i znik :) Kamorciu u jakiego lekarza?? Nie mam czasu ani sily ;) Kupilam jakies kropelki i jest poprawa ;) Paa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Klikacze!! Wyobrazcie sobie, ze bylam wczoraj... w operze!! na \"Cyruliki sewilskim\" - baaardzo mi sie podobalo!!!! oj tak pogoda zrobila sie jakas mocno beznadziejna.. :O Kati -> dobrze, ze kropelki pomagaja ale zapelnie ucha to nie zarty, wiec jak Ci nie przejdzie to moze jednak odwiedz lekarza? 🌻 Kamorek -> z niecierpliwoscia czekam na zdjecia Kamorka na slubnym kobiercu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam wczoraj straszny wieczor - Dżekiemu coś sie stalo i nie mogl chodzic!! nie mogl wyprostowac tylnych lapek!! na szczescie dzisiaj jest juz lepiej... mozliwe, ze to byl tak silny bol reaumatyczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rety Tajgerciu bylas z nim u lekarza? Ja to straszna panikara jestem - potrafie jechac z kotem do weta o polnocy jak cos mi nie pasuje... Zycze zdrowka psiaczkowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati, oczywiscie, ze bylismy!! na rekach musialam go niesc, bo nawet usiasc nie mogl :( ale jest juz dobrze, dostal zastrzyki, lapki rozmasowane i dzisiaj to juz nawet skacze i szaleje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajgerciu to super, ze psiulek czuje sie juz lepiej :) Wielki 👄 dla niego ;) Allle dzis zimno! Dobrze, ze popoludnie spedzam w cieplym domku z... zimnym drinkiem ;) Milego popoludnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze i zimno ale jakos przyjemnie, bo wreszcie sucho ;) a ze Dzeki ma sie juz calkiem dobrze to wybralismy sie na dlugi spacer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello 🖐️ Co za wstretna pogoda- zimno mokro wietrznie :O No i niestety znowu jest poniedzialek... nie znosze poniedzialkow i juz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szczescie poniedzialek juz sie konczy, a pogoda troszke lepsza - bedzie dobrze!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz przy swoim biurku, wiec moge od nowa klikac :) 30 cm? wow! a tutaj nic... na szczescie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik domowy :) Dotarlam do domu (bylam jeszcze na spotkaniu z kolezankami) i teraz siedze z farba na glowie i z piwkiem ;) No i odpoczywam :) Podesle wam pewnego linka na mejla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×