Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Taaak w weekend nieróbstwo - wyspałam się za wszystkie czasy :) A i w Krakowie piękne słońce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis jest Dzien Łamigłowi i Składanki, takze: Jaki znak ? Jaki znak nalezy postawić między cyframi 2 i 3, aby otrzymać w wyniku liczbę większą niż 2, a mniejszą niż 3 ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys - \",\"??? wyjdzie 2,3! W piątek wyjeżżam na urlopik - już liczę dni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana -> oczywiscie, znow masz racje :) Kati -> u mnie tez ciezko, tym chetniej biegam na fitness wypocic stres ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Jestem kompletnie wykonczona - w pracy to juz nie wiem w co rece wlozyc, a po wczorajszych cwiczeniach na silowni, to juz nie mam sily sie ruszac... Milej srody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zaczynam dzien pelne energii, bo zostalam poczestowana pyszna kawa i ptasim mleczkiem :D Kati -> trzymaj sie dzielnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik i na odpoczynek znik :) Zrobilam dzis przepyszny obiadek (rosol, sojowe kotlety, ryz i brokuly) i jestem z siebie dumna ;) W byl zachwycony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotlety sojowe " z paczki", czy z soji sama lepilas?? buuu nie ma miejsc na zaden fajny wyjazd w interesujacym mnie terminie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JIPPPIE :D :D :D mam podpisany urlop i zarezerowana wycieczke!!!! juz w przyszla srode wylatuje na tydzien do Sharm el-Sheik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik i znik :) Jestem wykonczona - pol dnia nosilismy wczoraj meble do domu, a wieczorem bylismy na parapetowce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejny poniedzialek i caly tydzien przede mna ;) Tak mnie bola miesnie po tym noszeniu mebli, ze staram sie po prostu nie ruszac za bardzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaa ile mam pracy!!! juz sie to wszystko biore, zanim jeszcze wiecej spraw na mnie splynie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati, to jak ja!! ale warto, oj warto perspektywa urlopu mnie nakreca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis Tanzania obchodzi dzień Chama Cha Mapinduzi (CCM), co w języku suahili oznacza Partię Rewolucyjną. a my klikamy! dzien doberek!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciezki dzisiaj byl dzien, ale co tam w koncu juz za 12h rozpocznie sie moja podroz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie to mam dosc tego dnia i w ogole! Na koniec poszlam jeszcze sie zmeczyc na silownie i teraz odpoczywam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku❤️ Tak zupełnie przypadkiem znalazłam tą stronkę:-D Staram się klikać codziennie we wszystkie linki. Pozdrawiam:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×