Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Kamorku spoznione ale szczere: sto lat, sto lat, stooo lat :D bleah, co za pogoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku 👄 a ja mam słońce :D i troszkę chłodno ale cacy świeci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STO LAT, STO LAT!!!! Sorki za opóźnienie! Ale najlepszego, zdrowie Wasze w gardła nasze i wogóle!!! Słońca na codzień!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale w nocy sypło śniegiem w Wiśle brrr będzie można się rzucać śnieżkami zamiast lać wodę w poniedziałek :P Tygrysku, ależ tu też jest słoneczko tylko że się chowa za chmurkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis chcialam wyjsc w szpilkach, aa dopiero pozniej wygladnelam za okno, a tam bialo :) no to stwierdzilam, e jeszcze nie pora na takie buty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
np ja mam dzisiaj spodniczke letnio-wiosenna (w koncu mamy juz oficjalnie WIOSNE) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klik po swietach juz z pracy :) a za oknem snieg i troche slonca. Jak wam minely swieta? Zajaczek wam cos przyniosl? mnie strasznie szybko zlecialy te swieta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klik po swietach - tez z pracy i to duzo od razu :) Aj utro stolica :) Tygrys - napewno nie dam rady sie spotkac, drugie spotkanie mam pod warszawa i bede zmierzac na dworzec wschodni i to najwczesniej na 16, albo i 17...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klik, klik :) Ghana -> szkodaaaaaa :( Kamorek -> u mnie nie ma tradycji prezentow od zajaczka... a swieta byly baaaaaaaaaardzo leniwe, ksiazka, tv, troche grania na komputerze... normalnie nie mam na to czasu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati -> mam pytanko, ile czasu spedzasz na silowni? bylam w sobote i 1,5h to za malo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Wszystkim 🖐️ Dzis mam \"wolny\" dzien (wylaczyli nam prad - taka mala niespodzianka ;) ) Co prawda bede musiala pozniej popracowac w domu, ale... co tam :D Poszlam sobie rano na dluuugi spacerek po plazy ;) Wczoraj dostalam niezle w kosc na aerobiku wiec dzis jest dzien \"na luzie\" :) Tajgerciu ja na ogol tez jestem na silowni tak z 1,5 godziny :) Na razie mi to wystarcza - ale ja chodze na pewno krocej niz ty (wlasnie zaczynam 3 miesiac cwiczen - przy okazji sie pochwale: udalo mi sie schudnac 9 kilo!!) Jutro rano ide troszke pocwiczyc, a w poludnie wyjezdzam w delegacje - wroce w sobote popoludniu :) Milego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati -> 9 kg? no, no moje gratulacje!! to jest super efekt, zwlaszcza, ze miesnie, ktore teraz pewnie juz masz waza wiecej niz tluszczyk! to pewnie sporo cm tez Ci ubylo :) naprawde jestem pod wrazeniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello 🖐️ Dzieki Tajgerciu :) Staram sie ;) Ja zaraz zmykam - wracam dopiero w sobote popoludniu :) Milego konca tygodnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udało nam się spotkać z Tygyrsem :) Kati - wow, a w jakim czasie?? Robi wrażenie! Kamorek - u mnie też nie ma prezentów w wielkanoc! Ale co tam, żwięta i tak fajne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieeeen dobry bardzo :D slonce, jest slonce!! a z Ghana moze znow uda sie spotkac w kwietniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce - cieplejszy wieje wiatr!! Ja chcę już 20, albo nawet 30 stopni, bo chce sie opalac i kapac w jeziorze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×