Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Klik wieczorny :) Pogoda nadal fatalna - leje i jest byle jak :O Wiec spedzilismy sobie z F mily dzien w domku :) Bobo czuje sie juz zdecydowanie lepiej, dalam mu dzis jeszcze wapno i katarek sie zmniejszyl :) Przespal ladnie cala noc i my tez ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce na południu widzę za oknem!! Dobrze, że dziś piątek! A jutro urodzinowe kinderparty u mojego siostrzeńca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano słoneczko, chociaż jeszcze zachmurzone kapke jest niebo. Pola mało w tym miesiącu przybrała :( jest z niej taki "tadek nie jadek". ale musi się postarać więcej jeść. Ech. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik piątkowy :) Dzis dla odmiany ja sie rozlozylam- gardlo tak mnie boli, ze ledwo przelykam :( Male Bobo za to miewa sie zdecydowanie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tutaj rzesko, slonce sie pojawia ale jesien jest wyraznie wyczuwalna ;-) Kati -> oj to nie dobrze... koniecznie sie wygrzej i dbaj o gardlo! Kamorek -> a co twoja coreczka jada? mleko od mamy jeszcze pije?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku pije od mamy :) ale też jeszcze zjada kaszkę, obiadki z słoiczka, jabłka, banany, ostatnio zasmakowała w jogurcie, kurczaka gotowanego i rosołek :) bułki, wafle ryżowe, makaron i inne :) ale tak to z niej "niejadek" bo trochę podziubie i koniec :/ W środę idzie na kontrolę do fizjoterapeuty. Ma około 66 cm wzrostu i 6,6 kg (trochę mało ale może ma to po mnie :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik poniedzialkowy prackowy :) Oj nie chcialo sie dzis wstawac, nie chcialo :P ale trudno ;) pogoda fatalna - leje i leje z malymi przerwami :O wolalabym siedziec w lozku z Panem F i sie z nim bawic :) Milego tygodnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jakoś nawet w sercu nie ma słońca... ech smętnie, szaro, smutno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakto nie pada? snieg z deszczem, caly dach w atrium mamy bialy, przez co w pokoju ciemno (nie mam okna na dwor a na zadaszone atrium)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj Pola była na kontroli u pani neurolog. Jest rewelacyjnie :D Mamy tylko podawać żelazo by nie doprowadzić do anemii. Czekam aż puszczą w radio piosenkę Chrisa Rea - "Driving home for christmas" 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamorku -> ciesze sie, ze takie dobre wiesci o Poli :D jakie Christmas? pazdziernik dopiero jest! chociaz wczoraj w tramwaju widzialam juz reklame prezentow swiatecznych... Ghana -> jaka dzisiaj pogoda w twoim sercu panuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik czwartkowy :) To juz prawie koniec tygodnia :) Bardzo pracowitego tygodnia ;) Bobo czuje sie juz lepiej, katarek na wymarciu, a i ja jestem juz prawie zdrowa ;) Wczoraj mielismy tu niezla wichure! Myslalam, ze dach nam odfrunie! Do tego lalo sie z nieba strumieniami. Przedwczoraj byl atak gradu. To juz koniec swiata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możliwe, że dziąsełko będzie miało pierwszy ząbek :D U nas za to śnieg, śnieg i jeszcze raz śnieg... Jak zaczęło sypać we wtorek popołudniu to skończyć nie przestaje... po piątej rano już paliłem w piecu i odśnieżałem, cholewcia magnolie, żarnowiec nam połamało :( szkody w ogródku pfff dobrze, że schowałem cytrynę, awokado i sekwoję plus palmę do domu z balkonu przed śniegiem. Ech co za aura, jednych woda zalewa a innych śnieg... gdzie jest ta Polska złota jesień ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku jak na razie nie ma owoców, dwa pędy(?)- czy jak to się nazywa (wyrosły z jednej pestki), wysokie już na prawie ponad metr i maja takie duże liście - około 20 cm niektóre :) cytryna, awokado wychodowane z pestki a palma z nasiona z Chorwacji które dostałem od kolegi. A sekwoję to miałem sadzonkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weekend!!! niby cieplej ale szaro i ponuro.... Kamorek -> z pestki? normalna pestke wyjales z owocow i wsadziles do ziemi? i juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×