Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Klik sobotni :) Na razie jeszcze nic nie wiem - trzeba znow powtorzyc posiew i sie zobaczy... Milego weekendu!! My wypoczywamy w domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw szkolenie, potem weekend nurkowy a jak wrocilam to sie okazalo, ze nie mam "ulubionych tematow" i nie moglam was znalesc :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik wieczorny :) Cholerka ja tez nie mam ulubionych tematow - ani w pracy ani w domu :O Dzis poszalalm troszke na zakupach :) Oczywiscie F tez cos kupilam ;) Milego wieczorku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys - ulubione są tylko je przenieśli - trzeba wejść w np "dyskusja ogólna" i na górze - nad spisem tematów pojawi ci się link "moje tematy" - nie wiem dlaczego tak namotali... Kati - czyli dalej trzymamy kciuki - ale jak jest w świetnym humorku, to on przynajmniej nie odczuwa, że mu coś dolega! :-D Kamorek - kurcze ja za tydzień wracam do pracy.. też będę tęsknić za urlopem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik klik :) Odebralam dzis wyniki ogolne i rewelacyjne to one nie sa... posiew bedzie w czwartek a w piatek mam wizyte u pediatry. Ech odechciewa sie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati - no strasznie dużo tych badan - byle w końcu doszli do tego co jest! Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez trzymam kciuki, musi byc lepiej! Ghana, dzieki za wskazowke gdzie szukac ulubionych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik środowy :) Dzieki za trzymanie kciukow :) Ja tez trzymam mocno za malego Babelka :) PS. a Trojmiasto zablokowane :O Wczoraj to juz myslalam ze do domu nie wrocimy - zamkneli glowna ulice w Sopocie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati - ale to ze względu na obchody, czy wam remontują poprostu?? Dziś córcia kończy pół roku - ale zleciało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana wszystkiego naj naj dla Niny ❤️ U nas jeszcze nie ma ząbków za to Pola testuje czasem swój donośny głos :) słoneczny klik 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik zapracowany jak zwykle :) Ghanuska - obchody oczywiscie :O Dolny Sopot zamkniety, glowna ulica tez i wszedzie pelno policji :O Ale wczoraj juz bylo ok - tylko standardowe korki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u was tez tak deszczowo i szaro jest? dlaczego jak znow jade na weekend nurkowy na Mazury to pada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Tygrysku u mnie też szaro a wczoraj w nocy padało. Pewno temu pada, że zbliża się weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik piątkowy urodzinowy :) Ja mam dziś urodziny, a mały Bąbelek skończył wczoraj 7 miesięcy!! :) A wyniki posiewu wreszcie ma dobre :D Co prawda badanie ogólne nie jest idealne, ale zle tez nie jest :) Zapowiada się mily weekend:) Buziaki dla Wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik domowy wieczorny :) Franuś spędził dziś cały dzień z tatusiem i był baaardzo szczęśliwy :) Wpadł nawet do mnie do pracy na godzinkę ;) Małe Bobo a tyle radości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a im wiekszy tym wiecej klopotow ;-) tak, jest slonce ale ja znow jakas niewyspana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja w końcu po przeprowadzce, ale było ciężko wyrobić się z tym wszystkim! W końcu główne przenoszenie było w niedzielę, a w poniedziałek na 8 do pracy!!! Wszystko na wariackich papierach, ale się udało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo - porobię zdjęcia i wam prześlę :-) niestey nie zrobiłam jak mieszkanie było puste teraz jest wszystko nawrzucane, ale i tak przestzreń mnie zabija :-) w końcu 2 razy więcej niż wcześniej, co prawda to tylko 56m, ale dla mnie i tak super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghanuś serdecznie dziękuję za zdjęcia :D Nina jest prześliczna a jej mamusi służy macierzyństwo :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×