Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Tygrysku miło minęła. Pola miała mały torcik z świeczką w kształcie jedynki (jej mama musiała pomóc w zdmuchaniu). W połowie imprezy ucioła się drzemkę. W nocy spokojnie spała, nie śniły się koszmary więc można uważać, że przeżyła dobrze przyjęcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis slonecznie, ale zimno i wietrznie. Kurcze, ale te dzieciaczki rosna ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik klik poniedziałkowy :) Weekend był dość zajęty, ale daliśmy radę ;) Dziś niestety musimy jechać na zakupy, bo w lodówce gwiżdże ;) Sto lat Pola 🌻 Nie jesteś już niemowlaczkiem :D Zamówiłam dziś Franiowi ten garnuszek na mikołajki i stolik pod choinkę :) Mam nadzieję, że Bobas będzie zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtorkowy klik już tak mniej wieje i jest ciepło :D dzisiaj pierwszy dzień grudnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie cieplej niz wczoraj, tylko slonca nie ma :( hihihi najwazniejsza uczestnika imprezy przespala polowe swoich urodzin ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heej klik zaspany dzisiaj Pola zrobiła nam pobudkę po 3 nad ranem i dopiero zasnęła przed piątą... A tu o 6 wstawać trzeba było na autobus. W nocy popadało ale tera już przestało :) Wreszcie może jeść już jedzonko dla dzieci powyżej 12 miesięcy :) Widziałem paróweczki w słoiku ale ponoć nie ciekawie smakują. Przynajmniej dorosłym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik środowy megazajęty :) A ja znowu nakupowałam Franusiowi pełno rzeczy, bo wyrósł z ubranek, no i Święta się zbliżają... ech ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati - ja też muszę jakieś ubranka zakupic i buty zimowe, bo mi wyrasta i nie trudno już nogę włożyć :-) Kamorek - u nas też zimno :-) a dziś mnie obudził śmiech z łóżeczka i gaworznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku, jakie u mnie zabieganie, nawet nie mam czasu do Was zajrzec, ale klikam dzielnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, chyba mam zaleglosci, to dlatego, że bylam na szkoleniu a i pracy mam teraz bardzo dużo... ale kliklam codziennie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, a ja nie klikam codziennie, ale nie mam teraz czasu na nic... jeśli dobrze pójdzie, to może będę miała urlop: od 21 grudnia do 4 stycznia :D Ale do tej pory nie ma rady - trzeba harować ;) Pogoda do d... - leje, leje i leje, a do tego zimno :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogoda od nocy się pogorszyła i pada :/ Córkę coś w nocy męczy bo budzi się i płacze a żona boryka się z katarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm urlop... może w Wigilię :-) bo tak to mi już w tym roku mi nie przysługuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klikam! Dziś jest trochę pracy :-) ale może to i lepiej, ostatnio się nudziłam, a tego nie lubię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie bardzo duzo pracy, z jednej strony fajnie, bo czas szybko leci i lubie miec co robic, a z drugiej przydalaby sie chwila wytchnienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×