Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Źle ze mną - widzę, że piszę samam do siebie! :-) Tygrys - nie skoczek - to takie coś do skakania :-) żeby ćwiczyć nóżki! Kati - oooo już niedługo - pewnie będzie ciężko w te ostatnie dni w pracy, ale juz niedługo urlop!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm nie slyszalam o takim skoczku... tak piatek!!! wychodze dzis wczesniej z pracy, bo... ide do fryzjera :-P a na weekend znow wyjezdzam nurkowac z kursantami, tym razem bedzie to dwojka dzieciakow 10 i 11 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyzby wszyscy wykorzystali tak piekny, sloneczny weekend i uciekli z dala od komputera? Kati -> a jakie plany na urlop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak wolne od komputera :-) Jestem nie przyzwyczajona i bolą mnie oczy od komputera, więc jak nie musze to nie siedzę przy nim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😴 a tu słońce i w dodatku siedzę w pracy weekend spędziłem wspaniale na spacerach z córką. W dodatku padł mi telefon i jutro zanoszę do serwisu bo jest na gwarancji. Tygrysku jaką masz teraz fryzurę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie tak jak ja miałem, ogolone trójeczką? :> A kolor zostawiłaś czy zmieniłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik wtorkowy :) Wczoraj miałam pierwszy "urlop" pod hasłem opieka nad dzieckiem ;) F się rozłożył przy zmianie mleka (w sumie przechodzilismy z 1 na 2 tylko...). Miał gorączkę, nie spał w nocy, potem zaparcia - ogólnie było co robić... Ale juz jest ok :) Jeszcze tylko dziś i jutro, a potem urlopik :) Planujemy wyskoczyć ze znajomymi na pare dni nad jeziorko z dziećmi, ale kto wie co nam wyjdzie z tych planów ;) W robocie mam nawał pracy - muszę pokończyć pewne sprawy i przekazać je w związku z urlopem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piekna jest pogoda, cudowna :-) Kati -> ech ulrop, fajna sprawa... Franek w koncu nacieszy sie swoją mamą ❤️ Kamorek -> nieee, nie na 3 mm dłuższe sa ;-) kolor zostawiłam ale po cieciu wyglada tak jakbym miala refleksy/pasemka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa odpoczynek! My ślicie, że jak zasnę na biurku to ktoś zauważy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym nie zauważył :) zawsze możesz powiedzieć, że spadła ci soczewka kontaktowa i aktualnie ją szukasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik sobotni urlopowy :) Wczoraj bylismy z Franiem na szczepieniu :) Pani doktor obejrzala jego wyniki i powiedziala, ze jest ok :) Ten tydzien zamierzam poswiecic na porzadki (nawet umowilam sie z jedna pania do pomocy, bo zamierzam wyszorowac caly dom ;) ), w nastepny weekend planujemy wyjechac, a potem caly tydzien leniuchowania z Franusiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwicżący piesek
hauuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki piekny, sloneczy i goracy weekend :D Kati -> fiu, fiu co za ambitne plany urlopowe! a co koty na takie generalne i wielkie sprzatanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja się zgłaszam! Kamorek - ostatnio nawet w domu czasami nie rozbieram się do spania, tylko padam, więc spoko! :-) Kati - to na razie nie wypoczynek, tylko ciężka praca! Kurcze ja muszę wyszorować dom, tylko urlopu nie mam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygyrs - a co ty robiłaś w taki piękny weekend, jak nie nurkowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deszcz, brrrr szaro, brrr Ghana -> korzystalam ze slonca a nie z wody ;-) czyli włoczylam sie z psem po parku, on plywal a ja mu rzucalam patyki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się ochłodziło... ma podobno dzisiaj popadać. Ghanuś dziękuję za zdjęcia :D Pola jeszcze nie ma zębów :) ale za to już wstaje i chce chodzić jak się trzyma ją pod pachy. Za to na czworaka śmiga szybko, że tylko pupą kręci i już jest w pokoju obok. Oprócz "słoiczków" polubiła kaszkę o smaku pomarańczowym (jeszcze będzie próbowała truskawkową). Puszczacie dzisiaj totka? Strasznie duża ta wygrana. Żeby człowiek chociaż "czwórkę" trafił... (zresztą mieć trzy trafienia tez nie tak łatwo mieć) ech ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×