Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Kati - spóźnione życzenia imieninowe! :-D A wszystkim życzę spełnienia dziecięcych marzeń z okazji dnia dziecka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik środowy :) Pogoda do d... :O Zimno, leje lub siąpi, mgła i w ogóle depresyjnie :( Na szczęście zaczynam jutro "długi weekend" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć słonka :) normalnie chcą z nas zrobić drugą Wenecję :) zimno i pada brr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u nas znowu ulice pływają :-) ale od piątku ma być lepiej i tego się trzymam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli wkrotce i u mnie zacznie padac... na razie jest ok jak Waszym maluchom Dzien Dziecka minal? byly jakies atrakcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a'propo pizzy wszedzie na przystankahc reklamuja pizze czekoladowa - jak może takie cos jesc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolne :) właśnie byłem z córką na spacerze w parku, wywijała patykiem i szalała z kamyczkami :) Tygrysku taka pizza? Hm, no nie wiem :) brzmi dziwnie, czuję, że by mnie zmuliło już po pierwszym kęsie ;) tak jak naleśniki z nutellą albo kanapka. Ale co ciekawe samą nutelkę potrafię na posiedzeniu jeden słoik łyżeczką skonsumować :) Pogoda w kratkę, nad ranem padało jak z wiadra a teraz na przemian chmurki i słońce. Akurat jest słońce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe, nalesniki z nutella lubie, ale pomysl czekoladowej pizzy mnie odrzuca :P ale goraco i slonecznie sie zrobilo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klik :) super weekend :D Byliśmy na placu zabaw, w centrum, P taplała się w fontannie i jadła lody :) A wczoraj nad Wisłą oraz kąpiel na balkonie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik wtorkowy :) Długi weekend był super - pogoda piękna, więc wykorzystaliśmy go na maksa :) Cały czas bylismy na jakimś spacerze, grillu itp :) Bobo oszalał z radości :) Kamorku ja mam tak samo z nutella - za nic w świecie nie zjem na chlebie, ale słoiczek to mogę łyżeczką cały opróżnić :D No więc na razie jeszcze nieoficjalnie, ale test był powtórzony dziś rano i nadal są 2 kreseczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati gratulacje!!! Wyniku testu i odwagi za decyzję o drugim dziecku, ja soie na razie nie wyobrażam logistycznie! Szczególnie po tym jak z czwartku na piątek wybuchł żłobek, do którego Nina miała chodzić... a szczerze mówiąc myślałam o tym, że jak Nina już się tam unormuje to może pomyślimy o rodzeństwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana, mam nadzieje, że sytuacja ze żłobkiem jakos sie wyjasni/unormuje i Nina będzie miała gdzie chodzic od wrzesnia. Może jakiś inny żlobek ją przyjmie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, ze juz piątek, ale weekend powinien być dłuższy niż dwa dni żebym zdołała naładować akumulatory, chociaż ostatni 4-dniowy naładował mnie na jakieś dwa dni... więc chyba powinnam mieć system 5 dni weekendu na dwa dni pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLik piątkowy :) Całe szczęście, że to już ostatni dzień i jutro weekend :) Choć czuję, że to będzie ciężki dzień... Gorąco, duszno i w ogóle aż trudno się oddycha, a mieszkam nad morzem więc teoretycznie latem powinno byc przyjemniej... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w poniedziałek tym razem chłodniejszy, wilgotny, deszczowo-burzowy taki w sam raz dla ochłody po tych tego rocznych upałach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×