Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

a u mnie z rana mgla, mgla, mgla na ulicach... swiat we mgle wyglada calkiem inaczej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to już od dzisiaj Jesień 🌻 Kati też czasem karmimy kaczuszki, Pola mówi na nie kaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik piatkowy :) Dzis jade na usg - moze poznam plec ;) Obstawiam dziewczynke :D Moje kolezanki tez ;) U nas kaczka to kacza :) A kacza robi kwa kwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry! taka jesien to moze byc :D Kati -> koniecznie daj znac jak juz bedziesz znac plec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba że się tak obróci i nie pokaże ;) 🌻 ze słownika to na przykład jest jeszcze mamu - pierwotnie mały pomarańczowy piszczący miś, łałołu - pisiaki wszelakiej maści :) łołół - czyli podobnie jak psiak ale oznacza żółwia ;) standardowo jak jest coś za ciepłe to "si" a jak zimno to "brrr" - przy tym następuje typowa gestykulacja :) brum brum - auto etc. :) *** Sąd. Oskarżony zwraca się do sędziego per "Wysoka Sprawiedliwości", co w końcu tegoż sędziego irytuje: - Tu nie ma sprawiedliwości! Tu jest sąd! *** Zięć spotyka tesciową: - A mama dzisiaj bez stanika ?... Kobieta lekko zasłania ubrany tors rękoma i pyta: - A Ty skąd to u licha wiesz..? A zięciaszek z dumą w głosie: - Bo się mamusi zmarszczki na twarzy i szyi wygładziły ... *** Pogrzeb - wdowa chowa swego męża. Grabarz pyta: - Ile lat miał mąż ? - 98. - A pani ile ma ? - 97. - To opłaca się pani wracać do domu ? *** Życie jest piękne! Jeśli prawidłowo dobierze się środki antydepresyjne *** Nakładam na pana mandat w wysokości 500 zł za obrazę urzędnika państwowego! Chce pan coś powiedzieć ? - Chcieć - to bym chciał, ale przy takich cenach. *** Rozmawiają koleżanki. - Nie chcesz mi chyba powiedzieć, ze spałaś z moim mężem? - Nie - Nie spałaś? - Nie chcę powiedzieć... *** Profesor z anatomii mówi do studentów: - Proszę państwa. Kiedy przyjdziecie do mnie na egzamin to proszę dokładnie dobierać słowa w swojej wypowiedzi. Gdy w zeszłym roku zapytałem pewną studentkę o budowę prącia ona zasmucona odpowiedziała: "Panie Profesorze. Wszystko inne umiem bardzo dobrze, ale prącie niestety tylko liznęłam..." *** Pietka do Czapajewa: - Towarzyszu dowódco, golfsztrom zamarzł! - Ile razy mam powtarzać, Żydów na zwiad nie posyłać! ***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik sobotni :) Bylam dzis z F. na dwoch pieknych spacerkach :) Najpierw nad stawem nakarmic kaczuszki, a potem nad morzem :) Pogoda jest tak piekna, ze szkoda siedziec w domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda pogoda w weekend byla taka ladna, że szkoda bylo siedziec w domu, wiec korzystalam ze slonca i ciepla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co wychodzić - przecież trzeba siedzieć w pracy... a zaraz idę z młodą do lekarza - mogłoby wtedy nie padać, a przynajmniej nie tak bardzo... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolałabym nie wychodzić - dzisiaj wieje i zimno. Tygyrs - niestety choruje, znowu... byle do przodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiam weteranki
🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Polka ma katarek :/ ale to temu że lata saga po domu albo ubrana ale bez skarpetek... Ghana zdrówka dla Niny życzę!!! Kati jak tam nastroje? :) Tygrys widzę, że jest światowi dzień do walki ze wścieklizną... o to to, do odstrzału kwalifikuje się z tego powodu szefowa i teściowa :) Ciekawe jak tam Bezka, już wróciła do UK czy jeszcze jest w PL?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo i post o zapytaniu o Kundelka zniknął. Wietrze w tym jakiś podstęp i zmowę milczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik środowy :) Pogoda wreszcie troche lepsza ;) Tzn. mozna wyjsc z domu choc na chwile :D W sumie wczoraj nie wytrzymalam i pojechalam z F na zakupy do Galerii ;) Kupiłam mu buciki a sobie maly aparacik zeby pykac mu fotki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati - to czekamy na foty :-) Kamorek - no co ty podejrzewasz, takie przekręty na Kafe... NIEMOŻLIWE! przecież to się nigdy tu nie zdarza ;-) Tygrys - zdrowiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam zwolnienie do konca tygodnia, wiec po obowiazkowym spacerze z psem wyleguje sie w lozku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochani... po cichutku robię "come back", nie dam rady poczytać co się działo u Was przez te lata (bo chyba tyle mnie tu nie było :) ) ale widzę, że rodzinki się powiększają i wszyscy w komplecie :) ... u mnie wszystko w porządku, już od prawie 2 lat mieszkam z mężem na śląsku, a od tego roku zaczęłam nową pracę... standardowo klikam w pajacyka 🌻 buziak i pozdrawiam całą ekipę klikającą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×