Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Klik klik Cześć opalony Tygrysku :) Czekamy na relację! U mnie piękna pogoda + wiaterek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klik klik.... Witaj Tygrysku ..... mam nadzieję że wypoczęłaś i pozwiedzałaś podwodne krainy ? :) Kati... przesyłam Ci słonko i ciepełko ze śląska... ale nie martwiowaj jeszcze kilka dni i do nas dojdzie deszcz i szaro bure niebo... najważniejsze w sumie to zdrówko, mam nadzieję że u Ciebie już w porządku? :):):) ... brykam do pracki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypoczelam, zwiedzalam podwodne krainy, opalilam sie a teraz czas brac sie za zaleglosci w pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik klik :) ' Jestem jestem Tajgerku :) Wczoraj siedzielismy caly dzien w domu, bo lalo niesamowicie, a do tego bylo lodowato :O Dzis lepiej - udalo nam sie zalapac na 2-godzinny spacerek. Franek juz oczywiscie bez wozka, bo nie ma praktycznie szansy, zeby go tam wsadzic ;) tylko jak musze wejsc na zakupy to go jakos wpycham :D A u nas powoli swiateczny nastroj - odpalilam juz plyty ze swiatecznymi piosenkami :) Glownie Diana Krall "na tapecie" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek ------> witaj :) U nas ostatnio było pieknie i słonecznie, choć bardzo mroźno, a od dwóch dni mgliści i bardzo mokro. Bleeee, ale na spacerek i tak zabieram J. Jej ciepło w śpiworku, gorzej ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik klik :) Pogoda przygnebiajaca: szaro, buro, ciemno, deszcz pada co jakis czas, zimno i w ogole odechciewa sie wszystkiego... bylismy dzis na spacerze nad morzem, ale F jest okropnie marudny i placzliwy dzis (wplyw pogody?), a ja jakas taka poddenerwowana, wiec spacer srednio sie udal :P Tajgerku ogolnie nie jest zle. Szybko sie mecze i boli mnie kregoslup, ale to juz 7 miesiac sie zaczal wiec nic dziwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie nawet pogoda nie moze popsuc dobrego samopoczucie, patrzmy pozytywnie: jest wyjatkowo cieplo jak na listopad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, dobra jest szaro lecz nie jest zimno, dzisiaj śmigam w oficerkach mimo, że rano było 9 st.C. Klikamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oficerki? mrrrr ja chyba musze kupic kalosze, bo przez takie kaluze ciezko w zwyklych butach chodzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-mario
zapraszam wszystkich do tematu o działalność gospodarczej:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rano jak spojrzałam z góry na maisto to na dachach była cienutka wartwa śniegu, ale w sumie sucho i nawet szyb nie trzeba było skrobac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie widzialam jak ludzie szyby skrobali ale tak slicznie czerowne slonce wisialo na niebie, ze od razu samopoczucie lepsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klik słoneczno-mroźny. W około biało aż nie chce się wychodzić z łóżka ;-) Dzisiaj Pola ma urodziny 🌻 To już dwa lata ❤️ Miłej niedzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszytskiego najlepszego dla Poli 🌻❤️🌻👄🌻 Ghana -> kliknięte! tak jest biało ale czy musi przy tym szalec zimny wiatr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola - STO LAT!!! Jak ten czas leci!! Kamorek - jakie prezenty?? szukam inspiracji już pod choinkę :-) Tygrys - :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkkiego najlepszegi dla Poli. U nas biało, biało, biało. Super. Zamówiłam już sanki dla J. na mikołaja. Czy Wam działa pusta miska??? Mi nie, Raz kliknęłam i teraz nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klikam w baner na gorze i wtedy mi wyskakuje info, ze juz kliknełam wiec nie wiem zaliczone mam czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też dziś nie działą... może nie mają sponsora i wtedy nie działa... bo nie ma żadnego baneru z reklamą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nawet nie mozna kliknąc, jest ciągle napisane odiwedź nas jutro??? Dziwne, ale czasami włanczam wieczorem kompa i wtedy moge kliknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×