Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Klik klik :) Widać, że sezon wakacyjny :D Mój szanowny małżonek ma urlop, więc też wakacjujemy ;) Plażujemy i odpoczywamy :) Pogoda nie rozpieszcza, ale da się wyhaczyć kilka słonecznych chwil. Ooo Ania, to ładnie :) Tradycyjnie jak u mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za nieobecność, ale dopiero niedawno odzyskalam łączność ze światem! Widzę, że Tygrys doniósł o wszystkim ;) Mała ma na imię Ania i jakoś sobie radzimy! ale Nina jest trochę zazdrosna! Pozdrawiamy serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ghanuś :D ładne imię, podoba mi się :D 🌻 Ja już po urlopie, dziś 1 dzień w pracy. Pola szalała nad morzem jak szczeniak. Gdy zobaczyła plażę i morze to powiedziała: ojej ojej :D szkoda, że tak krótko trwa urlop... zaliczyła wszystkie atrakcje dla dzieci... ja też razem z nią wybawiłem :P zmykam ogarnąć się trochę z robotą :) buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik klik :) Ostatnio jestem tu rzadko, ale nie wyobrazacie sobie jak wykancza zajmowanie sie dwojka dzieci i domem :O Masakra! Na nic nie mam czasu, a wieczorem "padam na twarz". Na dodatek Tadkowi ida zeby i marudzi. Ale dzis udalo mu sie przespac cala noc! 12 godzin :) Milego (pracowitego ;) ) dnia 🖐️ PS.Ghanuska, powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kliku klik :) Pogoda piekna :) Trzeba wykorzystywac, bo strasza ulewami i burzami. Dzis znowu bylismy ponad 4 godziny na spacerze - lubie ich zmeczyc (siebie niestety tez przy okazji), bo potem spia jak aniolki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kliku klik :) Ostatni weekend wakacji za nami ;) W najbliższy weekend mam urodziny ;) 18-te oczywiście :P Noo dobra - 21-sze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klik :) nadal słonecznie a wczoraj zaliczyliśmy z P kolejną przejażdżką PKP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati monologi nie są złe pod warunkiem, że prowadzi się je z inteligentnym rozmówcą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tutaj są sami inteligentni rozmowcy ;-) swoja nieobecność tłumaczę zamieszaniem zwiazanym z remontem i przeprowadzką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) A gdzie to się Tygrysku przenosisz? Ja z przyjacielem byłem w sobotę na grzybach. Co wam powiem, to wam powiem: w lesie sucho jakby pieprzem zasiał ;) Dzisiaj kolejny dzień słoneczny 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeniosłam się Kamorku z wynajmowanego do własnego (skredytowanego) mieszkania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik klik :) Dzis pada i jest pochmurno, ale jakoś mi to nie przeszkadza ;) Wczoraj bylam z T u kardiologa (pediatra nas wysłała, bo wydawało się jej, że słyszy szumy) - i wszystko ok :) Tylko strachu się najadłam. Nasza pediatra zawsze jest taka skrupulatna i wysyła dzieciaki na wszystkie możliwe badania :) Poza tym jakaś taka nieogranięta jestem i kiepsko się czuje. Może to przesilenie letnio-jesienne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik klik :) Bylam w koncu u lekarza z tym moim oslabieniem i okazalo sie, ze chyba nie jest najweselej. To chyba znow sie tarczyca odezwala (od ponad 10 lat mam nadczynnosc, a teraz chyba przeszla w niedoczynnosc). Rano bylam na badaniach - dostalam cala dluga liste jak emerytka :P W poniedzialek kontrola z wynikami i wszystko bedzie jasne... Poza tym pochmurno i pada... ale jakos mi to nie przeszkadza zbytnio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik klik :) Rano slonce, teraz deszcz. W sumie i tak mi wszystko jedno, bo F. sie rozchorowal (ma goraczke i zapchany nosek), wiec i tak siedzimy w domu. Milego weekendu 🖐️ PS. Tajgerek gratuluje mieszkanka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas pierwsza choroba, na razie katar, ale chyba zaczyna też coś z gardłem, a Nina od piątku na antybiotyku własnie z zapaleniem gardła.. no cóż... taki life! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik klik :) No u nas tez byla choroba, ale F czuje sie juz lepiej, choc jest jeszcze troszke oslabiony. Ja mam niedoczynnosc tarczycy i skierowanie do endokrynologa, wiec wesolo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik klik :) Pogoda zmienna jest ;) I slonce i deszcz, a do tego wiatr dosc mocny. Strasz wyjsc na dluzszy spacer, bo nie wiadomo czy nie bedzie padac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poniedziałek :) dzisiaj zachmurzony i siąpiący :/ ale za to niedziela była wspaniała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik klik :) Pogoda taka sobie - chlodno i pada co jakis czas... ale mi to jakos nie przeszkadza :) Aha, w niedziele chrzest Tadzinka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję się po dłuższej nieobecności ale w pełni usprawiedliwionej. byłam w szpitalu, znaleźli mi na ścianie klatki piersiowej guzka i trzeba było syfa wyciąć. już jestem w domu i wszystko w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta da :) Były dwie szóstki czyżby Kati i Tygrysek trafiły :D :D Jak się czujecie? Polka załapała skądś katar i czasem kaszle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kliku klik :) Ojej Tajgerku, najwazniejsze ze juz ok :) Ja mam malo czasu nawet na sen wiec wybaczcie rzadkie odzywanie sie ;) poza tym wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam problemy z Internetem ale juz jest ok, więc nadrabiam zaległości w klikaniu :) podobno jutro ma się już skończyć ta piękna pogoda, oby prognozy się myliły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo a myslalam, ze tylko ja mam zaleglosci na kaffe ;) U nas bez wiekszych zmian ;) Dwojka dzieci potrafi niezle |"zorganizowac|" (hehehe zdezorganizowac chyba :P ) zycie :D Pogoda dosc ladna, przestalo padac, ale raczej zimno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×