Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

oby takich weekendów więcej (z lepszą pogodą) :) jeszcze 3 dni pracy a potem 4 dni wolne :D Pola ganiała wczoraj z jajkiem sikawką i miała radość :D *** - Jak możesz pokazywać takie filmy dziecku? - To na sen. - Na sen? Taki horror? Tyle trupów? - No. Włazi gówniarz ze strachu pod kołdrę i tam zasypia. *** Napis na drzwiach do gabinetu psychiatrycznego: "Proszę zachować ciszę. Nie jesteście sami. Oni was słyszą i są wszędzie" *** :) słonecznego dnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik klik :) Taaaa pogoda byla ladna, ale wczoraj fatalnie sie czulam: potworny bol miesni, oslabienie i goraczka 38 st. Dzis lepiej, ale poszlam do lekarza. To jakas "wirusowka". Niestety nie moge brac zadnych lekow poza rutinoscorbinem i ewentualnie apapem :P Mam odpoczywac (jakbym w ogole miala sile cokolwiek robic) i duzo pic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygyrs - to tak jak ja - tylko Apap, ale z innych powodów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kliku klik :) Pogoda dzis piekna, ale zostalam jeszcze w domu, bo nie czulam sie zbyt dobrze. Moja mama przyjechala i "wyprowadzila" chlopakow na spacerek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys - ależ będziesz miała wyjazd!!!! tam słońce, woda, plaża i wraki! Jednym słowem raj dla takich Tygrysów jak TY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik klik :) Pogoda sloneczna choc nie jest zbyt goraco. Tajgerku udanego wyjazdu kochana :) Ja czuje sie dziwnie... wszystko juz w zasadzie dobrze, ale kreci mi sie glowie, boje sie czasem ze sie przewroce, cos mi "fruwa" przed oczami... to chyba przmeczenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joł!!! Gdzie się podziewacie?? Kamorek - odkopałeś się spod śniegu??? Czy u Ciebie nie padało? U nas w nocy 3 stopnie!! brrrr zimno, a ja sie nie zapinam w żadnej kurtce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Ghanuś właśnie się dokopałem do naszego topika (wsiąknął mi link ze starej przeglądarki). Faktyczny wczoraj nieinteresująco to wyglądało, wpierw padał deszcz od samego rana a potem popołudniem sypał śnieg aż do nocy. błee. :) Dobrze, że dzisiaj śnieg został tylko na dachach i gdzie nie gdzie na trawach. Nie ma tak źle :) jak gdzie indziej. A jak u Ciebie? W porządku? A pogoda? Ciekawe jak tam Tygrysek się urlopuje.... W poniedziałek, wpadł do mnie przyjaciel z 13 miesięczną córeczką i wybyliśmy w czwórkę na plac zabaw i do wesołego miasteczka. :D zaliczyliśmy jazdę ciuchcią oraz Pola ze mną jazdę kolejką coś ala rollercoaster bo chciała :) Po 4 przejeździe już się jej znudziło i przytuliła się do mnie (może zaczęła się ciut bać). W sumie mnie tez się znudziło, bo ile można jeździć tak w kółko, do góry portem w dół, zakręt i znowu do góry :P Potem huśtawki, ślizgawka i inne atrakcje placu zabaw. Przynajmniej w miarę nam pogoda dopisała bo wczoraj to była pogodowa żenada. 🌻 Kati a ty jak się czujesz i dwa szkraby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik klik :) Masakrycznie zimno :O A do tego zlapala nas dzis ulewa i grad na spacerze :O Ucieklismy do domu, odpalilam ogrzewanie i nie ruszamy sie dzis juz nigdzie! Dlugi weekend tez byl zimny - slonecznie, ale wiatr byl lodowaty. Poza tym spokojnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas spoko! Po staremu. Nina znowu chora i tym razem my razem z nią :) więc sobie smarkamy w trójkę! Kamorek - rollercoster.. hmm chyba bym się bała z NIną - ona jak coś jej się przestaje podobać to po prostu zaczyna z tego schodzić - już np opanowała wyswabadzanie się z pasów w foteliku samochodowym... AAA no i prawie na 100% będziemy mieć drugą dziewczynkę. Trzeba zacząć myśleć nad imieniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana może Joasia albo Sylwia bądź Berenika? :D 🌻 Pola też chciała wyjść ale jak tu wyjść z takiego czegoś... Jeszcze za mała jest, ale się uparła i była dzielna i wytrzymała do końca :) Dzisiaj rano miałem - 5 C brrrrr dobrze, że teraz świeci Słońce 🌻 Zastanawiamy się czy nie jechać z córką na urlop nad nasze morze :) Tylko gdzie? Znacie sympatyczne lokacje na urlop z małym szkrabem? Upartym i żywym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik klik :) Jakby co Kamorciu, to pogoda nad morzem sie poprawia ;) Ale w Sopocie dzikie tlumy i drogo :O Polecam kierunek Debki czy cos ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamorek - mysmy byli w domkach w jaroslawiu, ale nie ma strony internetowej. Sama miejscowosc fajna, bo nie az tak starsznie oblegana a i Auapark tam jest i plaze w porzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Super, dziękuję za typy 🌻 ale piękna pogoda !!!! :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u fryzjera byłam w poniedziałek ze zdjeciami musze sie ogarnac i zrobic w koncu album to zapodam link. a pogoda rzeczywiscie ciutke gorsza, w nocy padalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dzięki temu mamy super rześkie powietrze - wczoraj to był mega zaduch! No i mam nadzieję, że jutro nie pada - bo zamierzam znowu siedzieć przy ognisku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik klik :) U nas fatalna pogoda - zimno i pada. Nic sie nie chce, tylko lezec w lozku ;) Niestety z ta rozkoszna dwojeczka, to moge sobie pomarzyc :P Tadek zaliczyl drugie szczepienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heej Niedziela deszczowa :( a dzisiaj słonecznie :) Ghana jak udało się ognisko? Nie zawilgotniałaś? Mam pytanie szczepicie dzieciaki przeciw pneumokokom i meningokokom? W sobotę zaliczyłem fryzjera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie sobota byla ok ale w niedziele to juz padalo do nocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sobota była bardzo łądna, dopiero wieczorem coś tam pokropiło. Więc ognicho było i zapiekanka z ogniska też :) Kamorek - ja szczepie i przeciwko pneumo i meningo - ale Nina chodzi do żłobka,jakby nie chodziła to chyba meningo bym odpuściła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×