Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

No to była wczoraj burza - a nawet BURZA!!!! Pięknie się błyskało!!! I grzmiało - lubię burze! Budzą respekt, ale są taaakie piekne! Kamorek - jak sobie radzisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta da :D przeżyliśmy oboje :D :D Powiem na razie tyle, że było bardzo fajnie :D chociaż nie obyło się w nocy bez płaczu o mamę ;) Trzeba znowu A wysłać na dłuższy wyjazd :P Jestem za :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik upalny :) U nas zadnych burz, nawet kropelki deszczu. Masakra :P Jest strasznie duszno... Dzis jade z T na usg jamy brzusznej (badanie kontrolne tylko :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati - no ale wy macie morze!!! Po co wam deszcz :) U nas przez weekend tez nie padało! Podobno dziś będzie - zobaczymy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku ten dzień wczorajszy z opisu GG to ogólnopolski czy prywatnie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja następne usg "brzuszka" mam przed Bożym Ciałem! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogólnopolski Kamorku :D obchodziłes?? a dzisiaj jest swieto Kati: Dzień Pracowników Archiwów i Bibliotek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik klik :) No u nas wreszcie wczoraj lunął deszcz :) Dziś ciut chłodniej i pochmurno - jest szansa na jeszcze troche wody ;) Oo Tajgerku dzis TAAAAKIE swieto? ;) Nie wiedziałam :D Wyniki Tadzia są ok :) Wszysciutko w porządku :) A jak Ghanuskowe badania? Pewnie dobrze :) Tak trzymac! Heh moi rodzice kupili Franiowi hulajnogę :) Mama ma ją dziś przywieźć - ciekawe czy da chłopak radę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety Tygrysku nie :( moja A nie przepada. O dzisiejsze święto koniecznie trzeba opić :D bo moje teeeeż (z tego drugiego członu). 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o cholerka Kamorku masz racje! przeciez to tez Twoje swieto bylo :D Kati -> ciekawa jestem czy Franek poradzi sobie na hulajnodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się zastanawiałam nad hulajnogą dla Niny, ale po namyśle doszliśmy do wniosku, ze ona jeszcze jest zbyt "nieskoordynowana" do tego, np a rowerka nagle wysiada bo coś zobaczy i boję się, że na tej samej zasadzie będzie nagle schodzić z rozpędzonej hulajnogi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik klik :) Wlasnie spedzilam 2 godziny na placu zabaw :D Wszyscy mi zazdroscili, ze mam takie grzeczne dziecko, ze tak sie ladnie bawi - szkoda, ze nie widza go jak wpada w histerie i probuje cos wyciem na nas wymusic :P F na hulajnodze radzi sobie calkiem niezle :) Na razie powolutku, ale daje chlopak rade ;) Teraz polozylam go spac, a T na razie siedzi sobie cichutko w lezaczku wiec moge zjesc zupe i poczytac glupoty w necie ;) Pogoda sie poprawila, przestalo padac i wyszlo slonko, ale upalow jeszcze (na szczescie) nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm dwie godziny grzeczności... to nieosiągalne dla niny, co innego 10 minut :) No chyba że liczy się jak śpi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie jest kundelek?
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jak się liczy to mamy kilka godzin grzeczności pod rząd, a czasem nawet 10h!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kliku klik :) No to nas trafiło - od poniedziałku jestesmy wszyscy (oprocz W) chorzy. Poprzeziebiani jak nie wiem co :O Tadek juz w sumie prawie zdrowy, ale ja i Franek to raczej kiepsko. Dzis zostalismy w domu i przespalismy cale popoludnie, chlopaki jeszcze spia - juz prawie 3 godziny i to rownoczesnie!!!! :D Pogoda jakas taka dziwna - niby slonce swieci, ale ten wiatr jest zabojczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×